383 Shares 6650 views

Lampa LED żarnik: przegląd rodzajów, pojemności i opinie

Energooszczędna technologia, która jest wykorzystywana przez inżynierów, a popularność tych rozwiązań wśród konsumentów w ostatnich latach są głównym trendem na rynku oświetleniowym. Oprócz diod LED, które są bardzo powszechne, nie było nawet bardziej innowacyjna wersja. Ten żarówki.

Produkty te wykonane są przez unikalne technologie. Żarnik w dosłownym tłumaczeniu – nie jest niczym innym, jak żarnika. Producenci uważają, że ta innowacja zastąpi tradycyjną już Lama retrosvetilnikah. Ponadto, te lampy, wyrazy wszystkich producentów, nawet bardziej ekonomiczne niż rozwiązań LED.

Urządzenie lampa filametnoy

Podstawą tego produktu są proste, ale bardzo skuteczne i tanie technologie – takie samo zastosowanie w produkcji ekranów dla smartfonów. Bardzo małe diody LED są umieszczone na specjalnej platformie, która jest podstawą dla nich. Droższe i zaawansowanych technologicznie modele używają sztucznego szafiru. Dostępne modele użyć specjalnego, niedrogi i trwałą kompozycję szkła. Pręt, który jest źródłem światła jest niewielka – jego średnica nie jest większa niż 1,5 mm, długość jest równa 30 mm.

Podłoże jest całkowicie przezroczysty, który stanowi najbardziej równomiernego światła, które jest kierowane we wszystkich kierunkach. Pod względem cech i właściwości włókien LED żarówki naprawdę są nieco podobne Ilyich żarówki z włókien wolframowych.

Diody elektroluminescencyjne są połączone szeregowo i są umieszczone na specjalnym prętem. Często na tym samym podłożu zamontowany figurkę do 28 diod, które nadają się na niebiesko. Aby żarówka cieplejszy odcień, nałóż niewielką ilość czerwonych diod LED. Jednakże, jak w ogólnej liczbie elementów, są one zawsze 28.

Pręt z diodami pokrytych luminoforu na bazie silikonu. Moc jednego takiego włókna, nie więcej niż 1,3 watów. Kolba może być kilka takich prętów – produkty energetyczne – filametnye nowoczesne lampy mają do 16 tych prętów.

efektywność gaz

Chociaż włókna i mają dużą pojemność, są one bardzo skuteczne dzięki specjalnej powłoce i gazu, która jest wypełniona wewnątrz bańki. Należy stwierdzić, że produkty te mogą być szkodliwe dla ludzi – tak, z powodu stosowania niskiej jakości luminoforu może wystąpić wyciek światła niebieskiego, co powoduje nieodwracalne uszkodzenie siatkówki. Z tego powodu warto kupując żarnik żarówek LED sprawdzonych producentów.

Gaz, który jest wypełniony wewnątrz bańki, wiele marek są trzymane w ścisłej tajemnicy. Najczęstszym wypełniacz stosowany hel, lub cokolwiek innego od niego. Tak, to nie zapewnia przynajmniej niektóre urządzenia chłodzącego lampę. Ale ten gaz może łatwo poradzić sobie z absorpcją ciepła, które zostały przydzielone przez diody LED. Chłodzenie gazu w tym przypadku jest bardzo skuteczny – w procesie temperatury LED sięga maksymalnie 60 stopni.

charakterystyka

Żarówki mają standardową żarówkę – twórcy nazywają to A60. Żarówka ta zapewnia standardowy produkt w kształcie gruszki. Okrągłe lub sferyczne modele oznaczone są jako inny A95i większym rozmiarze.

Zasięg lampy na tej technologii od dowolnego producenta nie przewiduje wersje niskiego napięcia. Produkty zostały zaprojektowane zgodnie z domyślnymi ustawieniami sieci elektrycznych domowych.

Jeśli porównamy żarówki z wszelkimi innymi istniejącymi, a nawet LED, nawet laik zauważy, że ich właściwości i możliwości znacznie wyższej wydajności konwencjonalnych lamp. Za wat energii zużywana żarnik daje więcej światła.

Jednak większa ilość światła, produkty te stanowią również miły i miękki strumień świetlny. Oczy są bardzo miłe w tym świetle i niski pobór mocy jest głównym atutem.

Charakterystyka lamp kolby miarowej

Standardowe lampy mają pojemność 8 watów – to nie wystarczy, siła i jasność lampy równych szans, że od 85W żarówki. temperatury zapłonu tych produktów 2700 K i moc strumienia świetlnego wynosi 980 L. światła daje 116-150 światłem dla wat energii, a to w zależności od producenta.

Dla konsumentów, ważne dla żywotności, nierozerwalnie związaną z tym instrumentem jest. Producenci twierdzą, że te lampy są średnio przeznaczone są do pracy przez 20 000 godzin, ale teraz współczesny rynek oferuje model z długą żywotnością.

Światło w kolbie kulistej: Charakterystyki

Wzorce te różnią się od standardowej wersji tylko zwiększyła strumień świetlny. Tak więc, ta może osiągnąć 1500 L. W odniesieniu do kołpaka, jego średnica może wynosić od 12 do 27 mm. Baza danych są oznaczone E27.

Zalety i wady

Jak w przypadku każdego produktu, żarówki mają swoje plusy i minusy. Zaletami tych innowacyjnych rozwiązań może zawierać ich wysoką kompatybilność z różnymi modelami lamp, które zostały pierwotnie utworzone na mocy żarówki. Ponadto, kupujący dostaje znane samego produktu – to sprawia, że proces zakupu łatwiejsze, jeśli chodzi o psychologię.

Wysoka wydajność światła – jest również ważnym czynnikiem przemawiającym na korzyść produktu. W projekcie nie ma żadnych dodatkowych elementów optycznych. Światło kierowane do siebie stron, a ściana kolba jest całkowicie przezroczysta. Koszty sprzedanych produktów dostępnych kosztem tego, że do produkcji wielu marek wykorzystać istniejące elektrownie, które wcześniej produkowane żarówki. Dostępne ściemnialnych żarniki lampy wraz z tradycyjnymi produktami.

Z oczywistych wad należą tylko kruchość żarówki – jest wykonany w całości ze szkła i, oczywiście, nie lubi wstrząsów. Również wadą jest cena dla modeli wysokiej jakości, zwłaszcza z funkcją ściemniania – obejmuje budowę kosztownej kierowcy.

Ile to jest lampa

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie zalety, które posiada to urządzenie, jego koszt nie powinien być szokiem dla większości konsumentów. Na przykład, dla krajowych żarówek – cena jest dość demokratyczna i zaczyna się od 4 $.

Że 4 $ doceniane ich produkt ukraiński marki Maxus – lampa jest analogiem tradycyjnego pojemności jednostkowej oświetlenie 40 watów. Rosyjski producent "Lisma" oferuje lampy 8 W, począwszy od 5 $. Importowane modele są sprzedawane od 11 dolarów, ale jest niski koszt opcji.

marki

Obecnie istnieje kilka firm, które produkują te oprawy oświetleniowe. Wśród nich są dobrze znane marki i nie bardzo.

Osram

Ten producent jest liderem w sprzedaży urządzeń oświetleniowych. Niemiecka marka Klasyczna lampa wdrożyć tę technologię w postaci świec, piłka, dekoracyjny, refleksyjny i ściemniania.

Lampy mocy zaczyna się od klasycznych 3.2 W, maksymalna – żarnik lampy LED 8 watów.

"Rusled"

Jest to krajowy producent. Urządzenia różnią się praktycznie nie tętnienia o pojemności od 6 do 8 watów. Standardowe Cap – E27. Producent twierdzi, że cykl życia produktu wynosi 15 000 godzin.

"Lisma"

Jest to dość skuteczne i znane wielu firm z Mordovia. Ona jest znana z wysokiej jakości lamp LED. Nowa lampa LED włókno „Lisma” składa się z elementów o wysokiej jakości, w bardzo niskiej tętnienie, standardowa pojemność od 6 do 8 watów. Na każdego producenta żarówki daje gwarancję 2 lata.

opinie

Wszyscy, którzy mają klasyczny żyrandol chcieliby skorzystać z nowych technologii oszczędnych z nimi. Wcześniej nie było dostępne, ale dzisiaj nadarzyła się okazja. Ludzie zauważyć, że wszystkie zalety dają włókna lampy. Opinie o nich są przeważnie pozytywne. Wiele zwrócić uwagę na przyjemnych cech światła, trwałości i rozsądnych cenach.