750 Shares 8767 views

ZIL ciężarówki Model 433180 – pełny przegląd

Odkąd pod koniec lat 90-tych do dnia dzisiejszego producenci krajowi «ZIL» przeżywa trudne czasy. Mimo to roślina nie opóźniać rozwój nowych modeli samochodów ciężarowych na później, ale wręcz przeciwnie, dokłada wszelkich starań, aby jeden lub innego modelu produkowanego seryjnie. Zatem najbardziej udane projekty „czasach kryzysu” ZIL można słusznie uznać za model średniej rodziny „Bull” samochodów osobowych i ciężarowych o nazwie ZIL-433180 (modyfikacja deska i wywrotek). A ten ostatni zyskał wielką popularność natychmiast po debiucie na rynku krajowym. Więc spójrzmy bardziej szczegółowo, co stanowi ciężarówki ZIL modelu 433180.


projekt

Pojawienie się nowością okazał się bardzo udany, harmonijny, a nawet atrakcyjnym. „Dawca” dla rozwoju kabinie był model 4331, który powstał jeszcze w sprzedaży od 1992 roku. W przeciwieństwie do tego, ciężarówka modelu ZIL-433180 zyskała bardziej wydłużony konstrukcję komory silnika i wnętrza, chociaż, jeśli spojrzeć na nowość w profilu, ogólna konstrukcja nadal przypomina jego starszy model brat 4331. przedni fartuch teraz ma bardziej nowoczesny wygląd – nowa krata i nieco zmodyfikowany zderzak daje wóz atrakcyjny wygląd.

wewnątrz

Niestety, pozytywne zmiany były tylko wygląd – w kabinie wszystkie części były takie same stare i odrapane, jak „dawcy” w 1992 roku. Czarne fotele skóra, czarna deska rozdzielcza, a nawet szkliwo na częściach metalowych malowanych zbyt czarny. Jedyną rzeczą, która zmienia obraz kolorowy, to obrotomierz i prędkościomierz, który jakoś ozdobić wnętrze. Reszta Novick jest zmodernizowanym replika radzieckiego twarde pracowników, którzy nosili tytuł „ZIŁ-131”.

Wywrotka ZIL-433180 i specyfikacje

Główne cechy nowych elementów są ukryte pod maską. Pojazd początkowo obsadzone nowoczesny silnik turbo Mińsk produkcji „MEM 260,11 D”, która odpowiada normie środowiskowej „Euro-2”. Agregat ma znaczną pojemność (178 KM), a moment obrotowy 708 N / m. Taki pojazd może unieść obciążenie do 8 ton, podczas gdy jego odpowiednik Radziecki ZIŁ-130 wywrotka (diesel) podniesiony tylko 5 ton materiałów sypkich. To naprawdę duży postęp dla firmy, zwłaszcza ze względu na nowość formuła koło pozostaje taka sama – 4×2.

Pomimo faktu, że nowość dane paszport zużywa około 22 litrów oleju napędowego na sto kilometrów, wielu kierowców twierdził, że realna stopa zużycia paliwa wynosi około 19 litrów. To sprawia, że samochód bardziej atrakcyjne pod względem rentowności.

Odmian i popyt na ciężarówki ZIŁ

Do tej pory, produkowany kilka wersji samochodu. Może to być na pokładzie pojazdu, podwozie (może być wyposażony w furgonetce izotermiczną, agregatu chłodniczego, skrzyni wywrotki lub przekształcona w śmieciarkę) modele 433182 i 433180 i kolejna ciężarówka ZIL serii 494582. Jeśli spojrzeć na statystyki sprzedaży, widzimy, że samochód jest wysoce zażądał. Jedyny szkopuł jest mała skala produkcji, tak aby go zobaczyć, nawet w Rosji, nie można często, albo przynajmniej mniej 4331 th ZIL.