81 Shares 4254 views

W restauracji "Blue Sea" (Soczi): opis, menu, recenzje

W restauracji „Blue Sea” (Soczi) oferuje znaczną listę usług. W jej atmosferze, byłoby pożądane, aby zatopić, podczas gdy w tym samym czasie są momenty, że zgodnie z gości, nieco psują ogólne wrażenie. Po stronie pozytywów, a nie to restauracja można znaleźć poniżej.


Lokalizacja, tryb pracy, telefon

Wydaje się, że współczesny świat oferuje wiele możliwości do rekreacji, ale kiedy przychodzi czas, aby zdecydować się na miejsce na relaks, można łatwo zgubić się we wszystkich opcji. Dlatego trzeba znaleźć miejsce, które zawsze będzie pamiętany jako instytucji, która nie zawodzi. Dla wielu jest to restauracja „Blue Sea” (Soczi). Telefon można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Goście zrealizować niemal wszystkie ich oczekiwania w przyjemnej ciepłej atmosferze. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia bogate i imponujące posiłek. Z tego punktu otwiera cały splendor Morza Czarnego Riviera. Jej drzwi do restauracji „Blue Sea” otwiera wszystkie na ulicy Morza Czarnego, 11/2. Aby dostać się do niego jest bardzo proste: trzeba dostać się do przystanku autobusowego, który jest nazywany „Pension” Swietłana „” i na krótką wędrówkę. Restauracja codziennie od południa do północy.

funkcje

Wśród dużej liczby podobnych obiektach trudno zidentyfikować każdą jedną rzecz. To, co każdy kawiarni lub restauracji stara się znaleźć coś innego, coś, co mogłoby stać się jego wizytówką i dokonania rozpoznawalny. W restauracji „Blue Sea” (Soczi) przyciąga w pierwszej kolejności, krajobraz wokół budynku. Lokalizacja odgrywa ważną rolę w wrażeń, a to stawia go bardzo dobrze. Restauracja jest podzielona na kilka stref, z których każda ma swoje własne cechy. Odwiedzającym oferowane na pobyt na letnim tarasie, w holu głównym, kawiarni na nabrzeżu lub rogu o nazwie „Tropical Island”. To pozwala gościom, aby znaleźć swoje ulubione rogu w restauracji i cieszyć się rozrywką go. Użytkownicy, którzy przyjeżdżają samochodem, do usług świadczonych parking strzeżony. Jeśli istnieje obawa, że wieczorem może być przerwane z powodu braku wolnych stolików, można je zamawiać z wyprzedzeniem. W restauracji „Blue Sea” jest idealny dla dużych grup przyjaciół, par i rodzin z dziećmi. Masz również możliwość cateringu, VIP-Service na jachtach i dostarczania posiłków na pokładzie samolotu. W instytucji może posiadać wielkie uroczystości i bankietów, które dzięki profesjonalizmowi personelu, zostanie zapamiętany żywe wrażenia.

wnętrze

instytucja wnętrze musi być zgodne z jego pomysłem. Większość miejsc na pobyt ozdobione są komfort i funkcjonalność. W restauracji „Blue Sea” (Soczi) wynika również tych zasad, starając się zapewnić każdemu z pożądanym relaksu i spokoju. Wewnątrz przypomina luksusowy liniowiec ocean, który jest cud był na brzegu plaży w Soczi. To przywołuje atmosferę romantyzmu i inspiracji. Na letnim tarasie restauracji „Blue Sea” gości na piękny widok na lazurowe fale i drzew w parku. Ten poziom miejsca – górny pokład statku, gdzie goście pod śnieżnobiałe żagle można zapomnieć o wszystkich troskach i po prostu cieszyć się otoczeniem. Wnętrze hali zamkniętej ma bardziej wyraziste nuty luksusu i wyrafinowania. Co ciekawe, ściany jako takie w tej części nie ma restauracji. Są one zastąpione przez duże panoramiczne okna, przez które podczas posiłku można oglądać niebieskie przestrzenie morskie i opuszczających w zachodzie słońca. Cafe on the Quay znajduje się na pierwszym piętrze restauracji "Blue Sea". W nim, goście mogą siedzieć w towarzystwie bliskich filiżance kawy, ciasta lub włoskiej kanapki. Ten obszar jest przeznaczony na lekki posiłek w swobodnej atmosferze. Ostatnim punktem restauracji – „Tropical Island”. On jest VIP-plaża, gdzie każdy szczegół gwarantuje niezapomniane wakacje. Bungalowy z częścią wypoczynkową, aby ukryć przed słońcem. Uprzejmy personel zamówić bezpośrednio na leżakach, podczas poszukiwania maksymalny relaks oferuje usługi masażu. „Tropical Island” zamienia się wieczorem w romantycznej restauracji, w której panowanie dźwięk melodii saksofon na morze, pochodniami i białych żagli.

menu

W restauracji „Blue Sea” (Soczi) oferuje dania smakowe Europejskiej, dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Wiele z opcji prezentowanych przez kucharzy instytucje zostały stworzone. Na szczególną uwagę zasługują owoce morza, które zdobyć serce nawet najbardziej wyrafinowanego smakosza w. Menu zmienia się wraz z porami roku, co zapewnia dynamiczne kombinacje smakowe i ich poprawę. Obok ryb i innych organizmów morskich, zwiedzający mogą zobaczyć znaczną listę fachowo przygotowanego kurczaka, mięsa i warzyw. Bogata karta win pozwoli podnieść drinka do dowolnej kolejności, a cygara i hookah spotkania uzupełniają poczucie spokoju i harmonii.

atmosfera

W restauracji „Blue Sea” (Soczi), których zdjęcia są naprawdę imponujące, można nazwać wyjątkowy. Wnętrze, kuchnia, zagospodarowania przestrzennego – to wszystko staje się gwarantem dobrego wypoczynku. Goście mogą poczuć się jak w statku pasażerskiego wysokiej klasy, gdzie wiedzą, co wysokiej jakości usługi i opiekuńcze nastawienie. Miła muzyka rozświetla się wieczorem, i trzeba tylko rozejrzeć, jak wspaniałe widoki absorbuje całą uwagę. W restauracji „Blue Sea” dla wielu jest przykładem niesamowitej atmosfery i bogatej rozrywki.

opinie

Popularność i najlepsze owoce morza – to nie wszystko, że pamiętny gwiazdkowy restauracji „Blue Sea” (Soczi). Gości pozytywne aspekty tej instytucji potwierdziło ponownie. Jego konstrukcja, różnorodne menu, muzyka, możliwości rekreacji – to był oceniany jako wskaźniki wysokiej baru w pracy. Jednakże istnieją punkty, które odwiedzający nie mówią z takim podziwem. Ceny w wielu zakładach wydają się być przesadzone. I choć jakość we współczesnym świecie trzeba zapłacić, aby dać takie sumy nie są gotowe. W restauracji „Blue Sea” (Soczi), których opinie mówią o rzeczywistej sytuacji w jego murach, można nazwać godne miejsce w którym można zostawić połowę pensji, ale aby uzyskać dobre wrażenie.