229 Shares 6881 views

Amitabh Bachchan. Biografia, życie osobiste i awarie najbardziej poszukiwane aktor w Bollywood

Wysoki przystojny mężczyzna z przenikliwych oczach i arystokratycznych manierach Amitabh Bachchan Harivamsa Shrivastav – żywa legenda kina indyjskiego. W połowie 1970 roku, stał się najbardziej kasowym aktorem, a wraz z nim stały obraz – nieustraszony rycerz, gotowy do pomocy, aby pokonać zło i oferują rękę do słabych.


dzieciństwo

"Gwiazda numer 1" obecnego Bollywood – Amitabh Bachchan. Biografia rozpoczął 11 października 1942 roku w północnej części Indii, w małym mieście Allahabad. Amit był bardzo szczęśliwy z moją rodziną, a jego rodzice zostały uznane nie tylko intelektualistów w mieście, ale również były znane w całym kraju.

Amitabh za ojciec – słynny poeta i profesor Harivanshrai Bachchan. Matka – Teydzhi Suri, ona pochodzi z bardzo wpływowej rodziny arystokratycznej. I to nie dziwi, że taka idealna para dała doskonałą edukację syna. Oglądając szlachetne maniery i sposób Amitabh zachowuje się w społeczeństwie, wydaje się, że wchłania te cechy mleka kobiecego. To Teydzhi nauczył jej syn dzielnie przezwyciężyć wszystkie trudności życia.

Oczywiście, jako dziecko rodzi się w takiej rodzinie, musiał uzyskać dobre wykształcenie. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie w Delhi, Amitabh zaczyna szukać pracy. Ale to, co czeka na swoją serię porażek. Gdziekolwiek się udał, wszędzie odmówiono mu. Był bardzo nieśmiały i skromny facet i przekazać wywiad, coś mamrotał, męczący w tych samych pracodawców czasowych.

I pewnego dnia, on zbiera rzeczy i przeniósł się do Kalkuty. To właśnie tam po obejrzeniu kinie Następne Indian filmu uświadamia sobie, że chce zostać aktorem, niech świat wie, kto Amitabh Bachchan.

jego filmy

Przybywając w Bombaju, zaczął nawiedzać wytwórni filmowych, ale wszyscy odmówili. Niektóre odnoszą się do jej szczupłości, podczas gdy inne – zbyt ciemna skóra. Pierwszym zadaniem był spowodowany Indiry Gandhi. Komercyjny sukces filmu, niestety, nie otrzymał, ale dał nominację „Najlepszy młody aktor”. Był to pierwszy krok do udanej kariery, która czekała na Amitabh Bachchan.

Jego filmy zakończyły się sukcesem dzięki jego męskiego uroku. Każdy obraz z jego udziałem zostały wyczekiwanych dla indyjskich ludzi. piosenki Amitabh Bachchan, który brzmiał w filmie, znał na pamięć całe Indie. Próbował grać każda rola jest istotne i wiarygodne dla publiczności uwierzyli i martwi się o jego charakterze. Tak też się stało. Podczas kręcenia filmu „Cooley” aktor Amitabh Bachchan został poważnie ranny, a cały kraj modlił się i martwi się o swojego idola.

Dziś, ze względu na jego 244 roli. W 2016 roku zaplanowano wydanie nowego malarstwa zatytułowanej „Shantaram”, gdzie wraz z Bachchan Star Dzhonni Deppa.

W wywiadzie na Amidy został zapytany, jak długo to będzie robić filmy. Aktor powiedział, że zrobi to tak długo, jak pozwala na jego zdrowie. Jeżeli główny rola przestanie oferować grać tle, gotowy do pracy, nawet w tłumie, ponieważ ważne jest dla niego, aby być obecny na miejscu i cieszyć się proces filmowania.

rodzina

Amitabh Bachchan, którego biografia jest pełen plotek i intryg, zgodnie z jego żoną, dobrym ojcem i mężem. Ceremonia ślubu Amitabh i Jaya miała miejsce w 1973 roku, a rok później, w dniu 17 marca, zostali dumnymi rodzicami dziewczynki, która została nazwana Shweta piękne imię. 2 lata później, 5 lutego, nie było innego radosne wydarzenie – syn Abhishek.

Syn poszedł śladami ojca i jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów Bollywood. Abhishek jest żoną Aishwarya Rai, która w 2011 roku dał mu córkę.

Shweta poślubiła wnuka słynnego aktora Radzha Kapura – biznesmen Nikhil Nanda. Para ma dwoje dzieci.

Główna kobieta w życiu indyjskiego aktora

W połowie 1970 roku, pochodzi z filmu „Sholay”, gdzie rolę głównego bohatera granego przez Amitabh Bachchan. Jego biografia w tym czasie był pełen skandali, bo aktor został oskarżony o zdradę.

Dzhayya Bhaduri pozostał obok męża. Dawno nikt nie mógł sobie wyobrazić, że takie różne osoby ożenić. Od strony Bachchan była zdrada i zdrada, ale ona nadal go kochać i przebaczać, a on Amitabh powiedział, że lepiej jest nie jeden, a on nigdy nie opuści Jaya.

Wysokie opłaty za dyplomację hobby

„Polityka wymaga zdolności i umiejętności” – wyznał kiedyś wywiad z Amitabh Bachchan. Biografia udany aktor jest związany z utratą jego bliskich przyjaciół. Od Radzhivom Gandi, byli wielkimi przyjaciółmi, i to było zabójstwo Indira Gandhi doprowadził go na arenę polityczną. Zrobił to, by stać się wsparcie emocjonalne do drugiego. Czarny pasek wyprzedzony Bachchan po wygranych wyborach: Rajiv morderstwo, konfiskata mienia, sąd, a następnie przenieść się do Nowego Jorku. 2,5 roku w polityce Amitabh zapłacił wysoką opłatę – jego nazwa związana jest z korupcji, kradzieży i oszustw.

5 lekcji od Big Bi (Big Bachchan)

  1. Nigdy nie pozwól brak zatrzymać w drodze do celu.
  2. Każde „nie”, co zostało powiedziane w swoim adresem, sprawi, że będziesz silniejszy i bardziej pewny siebie.
  3. Nie boi się i nie poddawaj się, kiedy prosisz o pomoc.
  4. Aby odnieść sukces, trzeba zmusić się do pracy codziennie.
  5. Nie bój się eksperymentować i spróbować czegoś nowego w życiu. Czasami warto.

Bez tego uroczego przystojny mężczyzna z arystokratycznych manierach można sobie wyobrazić indyjskiego filmu. Amitabh Bachchan – Bollywood jest główną marką, która, podobnie jak dobre wino, na przestrzeni lat, coraz bardziej cenne.