474 Shares 7861 views

środki żółciopędne ludowe: zioła, warzywa i zboża

Wszystko żółciopędnie, folk lub leki, umownie podzielić na dwie grupy. Pierwszy to przyczynia się do zwiększonego powstawania żółci w dużych ilościach, a drugi – jego wydalanie w jelicie.

W większości przypadków, ludzie wolą korzystać Bile ludowe środki – zioła, które nie tylko stymulują produkcję żółci, ale także szereg właściwości leczniczych: poziom niższy cukru i cholesterolu, aktywują przemianę materii, łagodzi stany zapalne narządów wewnętrznych, promować prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, zwiększenie apetytu. I to nie jest cała lista pozytywnych cech ziół.

Żółć najlepszych środków ludowej – trawy

Zioła są najbardziej skuteczne w leczeniu wątroby i pęcherzyka żółciowego. Głównie są one stosowane w postaci herbat, infuzji i nalewki. W skład tych środków zazwyczaj zawierają kilka ziół, które są połączone ze sobą zwiększenia jakości i właściwości lecznicze.

  1. Everlasting Sand – jest dziś uważany za jeden z najbardziej skutecznych środków ludowej do zwalczania schorzeń wątroby i pęcherzyka żółciowego. Zapalenie dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego, zapalenie … objawów tych chorób, stają się mniej widoczne przy odbiorze infuzji herbaty i wlewy kwiatostanów immortelle i suchy koncentrat (Flamena) i ekstrakt (sok). Co jest tak użyteczne środki żółciopędne ludowe, które obejmują wieczne? Sama roślina jest bogaty w taniny, barwniki i substancje gorzkie, karoten, witamina C i koszty składnika, do którego jest ona zwiększyć tonus pęcherzyka żółciowego, aktywuje produkcję kwasów żółciowych, żołądka i trzustki usunięto zapalenie dróg moczowych.
  2. Angelica lek jest stosowany jako nalewki. Właściwości lecznicze ma tylko systemu korzeniowego rośliny. Wlew stosowanie sprzyja aktywny przepływ żółci, jak również soki z układu pokarmowego. Dodatkowo Angelica ma korzystny wpływ na układ nerwowy i sercowo-naczyniowych, a także ma silne działanie moczopędne.
  3. Kompozycja zawiera mięty pieprzowej, mentolu, które po spożyciu zmniejszający skurcz dróg żółciowych, sprzyjając w ten sposób rozdzielenie aktywnego żółci. Roślina ta jest stosowana w medycynie ludowej i tradycyjnej w postaci nalewek, olejków eterycznych, eliksiry, herbaty, mięta wody, a nawet ciasta.
  4. Pine jest bogaty w olejki eteryczne, kwas askorbinowy, lotnych, alkaloidów i garbników. Taka kompozycja, stosowany w postaci infuzji, sprzyja rozwojowi żółci czynnego i ma działanie moczopędne. Również z igły i nerki przygotowania herbat, ekstrakty kąpiel, stanowią one część wdychanego opłat stanowią podstawę dla produkcji smoły, który był znany ze swoich właściwości lecznicze.

środki żółciopędne ludowe: zboża, warzywa i owoce

  1. Kukurydza jedwab używane są w medycynie jako środek moczopędny i żółciopędnym agenta. są one stosowane zarówno samodzielnie, jak i w zbiorach z innymi ziołami. Unikatowy skład tego środka ludowa (pantotenowego i kwasu askorbinowego, witaminy K, jak również substancje gorzkie kwasy tłuszczowe i oleje) zwiększa wydzielanie żółci i jej zmiany jakościowe, na przykład, zmniejszenie lepkości i zmniejszenie jego gęstości, pozostałości i bilirubiny.

  2. Owies – to unikalne narzędzie. Prawie wszystkie z nich jest używany w medycynie ludowej: kukurydza, zielone pędy, słomy. Stosowany jest w postaci galaretki, buliony, wanien, herbat. Oprócz środka moczopędnego i właściwości choleretic owies jest stosowany w leczeniu przewód pokarmowy, w celu zmniejszenia obrzęku, w krzywicy i zołzy i ściśnięcie również pomóc w kamicy moczowej.
  3. Rzodkiewka stosowany jako sok lub miazgę ze świeżego korzenia. Posiada żółciopędny i moczopędne działania przyczynia odkrztuszanie oskrzeli i stosowane miejscowo w leczeniu reumatyzmu i dny.

Przestrogi

Pomimo wszystkich naturalnych i naturalność, żółciopędnie – zioła, warzywa, itp należy stosować ostrożnie: oprócz podstawowych właściwości, mają szereg dodatkowych, które nie zawsze będzie korzystne. Mówimy o zmniejszenie lub zwiększenie ciśnienia, efekt przeczyszczający lub zabezpieczającym, zmiany poziomu cukru we krwi.