364 Shares 8897 views

Sałatka Obzhorka”. Smaczne, szybkie i piękne.

Sałatki – najbardziej popularne danie dla wszystkich świąt. Oni są nie tylko pożywne, ale również smaczne. Sałatka „Obzhorka” nie jest jednym z tradycyjnych potraw, takich jak sałatki Olivier lub pod futrem. Jednak niezwykłe połączenie typowych produktów czyni go nie tylko smaczne, ale bardzo apetycznie. Składniki sałatki można zastąpić i dobierane w zależności od dostępnych produktów. Ta cecha sprawia, że wyjątkowe dania. Gotować będzie potrzebował tylko 40 minut, a smak będzie pamiętany przez długi czas jeszcze. Proponuję spojrzeć na przepis. Sałatka „Obzhorka” usprawiedliwi czas spędzony. To danie odnosi się do liczby niezwykłych gorących sałatek.

W celu przygotowania tej sałatki, potrzebne są następujące produkty:

– mięso (dla fanów rodzaju żywności mogą być gotowane „Obzhorka” Sałatka z wątroby)

– grzyby,

– ogórki,

– marchew,

– majonez.

Mięso może być stosowany jako piersi kurczaka, wołowiny lub wieprzowiny. Wszystkie niezbędne do przygotowywania posiłków, trzysta gramów gotowanego lub wędzonego mięsa. Warto też przygotować surowe lub puszkach grzyby, to jest bardzo ważne, aby były one żadnych przypraw. Przygotuj dwa świeże ogórki i sto pięćdziesiąt gramów marchwi. Ubrany sałatki z majonezem i aromatyzowane przyprawy do smaku.

Aby rozpocząć, przystępujemy do przygotowania mięsa. Jeśli jest to surowy, konieczne jest, aby gotować w osolonej wodzie, następnie pokroić w drobną kostkę. Gdy ostygnie, usmażyć na patelni na złoty kolor. Podczas gotowania potraw użyć wędzonego mięsa, to musi być również pokroić w kostkę i podsmażyć. Następnie umieścić grzyby. Powinny one być bardzo dobrze umyć, jeśli kupisz w grzyby sypkich i płyt kotlet. Przy zakupie puszkach grzyby po prostu trzeba usmażyć na oleju, aż oni nie przejmują lekki złoty kolor. Ogórki pokroić w drobną kostkę. Jeśli skórki ogórek jest gorzki, to może być drobno cięte. Surówka z marchewki powinno być marynowane w koreańskim. Sałatka „Obzhorka” byłoby bardziej pikantny, czy marchewka jest ostry, a nie słodki. Więc jak często koreański marchew jest długi krój, to musi być również pokroić na małe kawałki, jak ogórki. Chociaż niektóre gospodynie wolą zostawić to tak, że jest na sprzedaż. Wszystkie składniki miesza się razem i majonez. Można lekko solą i pieprzem.

I jeszcze kilka wskazówek na koniec. Aby sałatkowy „Obzhorka niedrogim kosztem należy unikać nadmiaru oleju na środkach spożywczych do rozprzestrzeniania mięso z grzybami po upieczeniu na płytkę, pokrytą serwetkę. Będzie on wchłonąć pozostały olej. Nie nadużywać olej słonecznikowy, powinna być jak najmniejsza. I dopiero po tym obsushivaniya wszystkie składniki mogą być mieszane. Majonez należy dodać do sałatek, gdy składniki są schładzane do nieco, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że majonez może zwijać się z gorącym produktem.

W odniesieniu do rejestracji żywności dla świątecznym stole, tutaj istnieje wiele oryginalnych sposobów. Jeśli jesteś w pośpiechu i zrobić sałatkę „Obzhorka” w pośpiechu, można przesłać go do zwykłej wysokiej piala. Ale Pialat nie powinno być ciemne lub jasne składniki sałatki po prostu tracą odwołania.

Niektóre gospodynie znajdujemy innowacyjne podejście do zdobienia to danie. Rozciągają się one warstwy sałatki. Przed umieszczeniem na danie sałatka wysokiej okręgu utworzonego z tektury (pierwotnego kształtu). Następnie wszystkie składniki w dowolnej formie na przemian ułożone na półmisku, która ustanowiła formę. Każda warstwa jest smarowane majonezu. Gdy forma jest usuwana z kartonu, sałata nabiera kształtu cylindrycznego. nie będzie zbędnych ozdób z zieleni i cytryna. Wszystko zależy wyłącznie od wyobraźni gospodyni i jej możliwościami. Doświadczenia polowe są po prostu nieograniczone.