314 Shares 4169 views

Rowery Norco: przegląd najlepszych modeli, zdjęcia i opinie

Rowery Norco są popularne na całym świecie. Doskonała jakość i bardzo przystępne ceny na modele low-end zapewnić stały popyt na produkty. gama modeli jest bardzo szeroki i może spełnić wymagania większości miłośników. Są to maszyny do jazdy na nartach górskich lub biegowego dla relaksu w parkach lub na ulicach miasta.

producent

W 1964 roku w małej miejscowości Burnaby garażu, który znajduje się w prowincji British Columbia (Kanada), Bert Lewis zorganizowała produkcję pojazdów dwukołowych. Początkowo nazwa firmy była dość długa – Nothern Cycles Industries. W 1967 roku wystąpił z nazwą skróconą Norco. To było pod tą nazwą marki znane w ciągu ostatnich 50 lat, Canadian rowerach.

Został on pierwotnie miał produkować do 10 samochodów dziennie. Ale popyt na rowery Norco róża dosłownie codziennie. Sława marki szybko wyprzedane w całej Kanadzie. Głównym celem firmy było uwolnienie niezawodnych maszyn dla różnych grup ludności.

Inżynierowie wykorzystali do opracowania modeli, w jaki sposób innowacyjne materiały i najnowsze technologie.

Do tej pory Norco – jedyny kanadyjska firma opanować szeroki wachlarz rowerów. Firma produkuje modele górniczych, hybrydy, krążowniki, drogi, dzieci, BMX freestyle. Specjalny Chlubą firmy są pełne rowerów zawieszenia.

produkty

Rowery Norco są produkowane w różnych linii cenowej. Maszyny przedstawia następujące serie:

 • DH Rase. Nie dvupodvesy zawiesiny czterowahaczowa i plastyczne, w aluminiowej ramie – rurę gidromorfirovannye. Eksperci i profesjonalnych jeźdźców zauważy estetyki, jakości, modele manufacturability w połączeniu z przystępną ceną.
 • FreeRide. Ona jest reprezentowany przez parę terenowe pojazdy polnopodvesnyh: Truax Truax 2 i 3. Wysoka technologia i niezawodne hamulce – głównych zalet maszyn.
 • All Mountain. Obejmuje ona szerokiego zakresu zabójcy. Geometria zawieszenia w połączeniu z optymalizacją kinematyki pozwala przezwyciężyć bardzo trudnych przeszkód na tych rowerach.
 • Szlak. Doskonałe wyposażenie, zrównoważona praca – to jest inny rower Norco. Sportowcy tylko pozytywne komentarze i podziwiania.
 • Marathon. Wszystkie modele z tej serii są przeznaczone do maratonów i tras cross-kantriynyh. Pedałowania platforma, doskonała skrzynia biegów, zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach ergonomii pomaga sportowcom wytrzymać wyczerpujący wyścig.
 • BC Hardtail. W projektowaniu i wytwarzaniu nacisk na wytrzymałość, urabialność i wytrzymałość. Maszyna może być stosowany w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.
 • Comfort. Nazwa mówi sama za siebie. Niezawodne i wygodne modele są idealne do jazdy rowerem uciążliwe. Dobre są dla początkujących rowerzystów.
 • XC. Dwa modele z tej serii przeznaczone są dla mężczyzn i kobiet. Idealne geometria ramy, z naciskiem na profesjonalnej kierunku rower jest odpowiedni dla początkujących.
 • Dzieci. Szczególną uwagę zwrócono na rozwój tej serii bezpieczeństwa dla młodych rowerzystów. Niezawodny i wygodny wzór sprawdziły się w wielu krajach na całym świecie.

Każdy z ich potrzebami i możliwościami finansowymi mogą wybrać rower Norco. Cena waha się od 100 do 1500 dolarów. To w dużej mierze zależy od modelu i konfiguracji roweru.

Norco ładowarka

Jednym z najlepszych przedstawicieli Niner (rower górski z kołami 29 cali) – Rower Norco Charger 9.3. Jest on przeznaczony do jazdy po trudnym terenie i na ulicach miasta. Rozsądna cena (około $ 500-600) i doskonała jakość, wraz z niezawodności wszystkich jednostek funkcjonalnych, czyni ten model bardzo popularny.

Krótki opis:

 • Rama wykonana z stopu aluminium (co znacznie ułatwia rower wagowych), stałe wzmocnienie;
 • Wtyczka służy Rock Shox XC 30, skromny, niezawodne, dobrze wytrzymuje wstrząsy;
 • Siodło solidne i wygodne;
 • hamulce hydrauliczne, bardzo niezawodny.

Ogólnie rzecz biorąc, produkty wspaniały okaz Norco Spółki. Jest możliwe, aby miasto na spacer i burzowe zastanawiające szlaki górskie.

Norco Burza

Rower Norco Burza 6.1 jest idealny dla początkujących. Lekki, zwinny, wyposażony w osprzęt wysokiej jakości, da niezapomniane doświadczenie i dobry strzał adrenaliny.

Krótki opis:

 • Rama aluminiowa, z przodu trójkąta jest utworzona z wykorzystaniem nowoczesnej techniki cieniowanych;
 • wtykowe stosowane SunTour XCT V4 – najprostszy elastomeru;
 • koła 26 calowe felgi na podstawie double (to jest plus dla początkujących z nieuniknionych oddziaływań na krawężniki);
 • Hamulec Tekto Novella zupełnie poradzić sobie z ich obowiązków.

Rower jest skierowany do początkujących jak i tych, którzy potrzebują komfortowych niedrogich środków transportu po mieście. Spokojnego spaceru w parku będzie uciążliwe ze względu na skróconej ramie i przemieszczenie środka ciężkości do przodu. Wrobić sobie jest wzmocniona, doskonałą geometrię, bez widocznych szwów wielkie za niesportowe jazdy.

zalety

Rowery Norco wyposażony w zawieszenie ART. „Zaawansowane” technologia pozwala na dysk w celu optymalizacji położenia zawiasów na tylnym zawieszeniu. Są one przenoszone do dolnej części przedniej (w porównaniu do „klasyczny”).

Inżynierowie osiągnęli następujące wyniki:

 • ulepszone zawieszenie czas reakcji podczas pokonywania przeszkód prostokątne;
 • zwiększone postęp w pracy tylnej zawieszenia;
 • To stało się znacznie bardziej efektywne pedałowanie;
 • okazją do izolowania zawieszenie od momentu hamującego.

wymiary

następujące wymiary rowerowe przyjętych w praktyce światowej:

 1. XS (Xsmall) – bardzo małe (35,4 cm lub 14 „);
 2. S (małe) – mały (40,6 cm lub 16 „);
 3. M (średnia) – średni (45,7 cm lub 18 „);
 4. L (duże) – powyżej średniej (50,8 cm lub 20 „);
 5. XL (Xtra Large) – duża (55,8 cm lub 22 „);
 6. XXL – bardzo dużą skalę (24 „).

Tutaj, wartość określenia wynosi wielkość ramki: odległość od przecięcia końca rury z gniazda słupka siedzenia do osi wagonu. To nie jest jedynym wskaźnikiem wybierając rower, ale głównym z nich. Podobnie, jesteśmy zdeterminowani i wielkość roweru Norco. Każdy model ma rozmiar 3-4.

Struktura organizmu ludzkiego nawet przy tej samej wysokości jest zmienna. Ktoś ma długie ręce, ktoś – nóg. Idealny etykietowanie nie istnieje. Każdy rower jest ściśle dobrane indywidualnie. Zanim kupisz samochód dwukołowy, powinien koniecznie wypróbować.

Wskazówki

Kilka porad przy wyborze roweru:

 • natomiast aktywnie zaangażowany cycling lepiej jest wolą mniejszy rozmiar – jest lżejszy;
 • otyła osoba będzie trudno wspiąć się na wysoką ramę tutaj też wolą mniejszy rozmiar;
 • bardzo cienka, który pasuje do pomassivnee ramki i większe (na boku wiatr z drogi);
 • pomiędzy krokową, rama musi być odstęp 5 cm lub więcej (to chronią przed uszkodzeniem podczas nagłego hamowania i demontażu masy);
 • z preferencjami długie ramiona podano w większej roweru (dwa odpowiednie);
 • krótkie ramiona i nogi sugerują wolą mniejszy rower.

Trudno jest natychmiast znaleźć wygodną samochód pod każdym względem. Dodatkowa regulowana kierownica i fotel mają szeroki zakres. Ustawienia te mogą pomóc sprawiają, że jazda bardziej komfortowa.