857 Shares 4534 views

Proces ogólna: jeśli dziecko porusza się w czasie porodu?

Poród – jeden z najbardziej ekscytujących i niezapomnianych przeżyć w życiu kobiety, mimo że ból podczas porodu. Czy ruchy dziecko podczas nich? Spróbujmy zrozumieć te niuanse razem.

Dlaczego zaburzeń ważne

Od 16. tygodnia (i drugim i kolejnych ciąż – wcześniej) w ciąży przeżyć niesamowite uczucie – ruchy dziecka wewnątrz. Wcześniej był bardzo mały, ale dlatego, że nie czują się mieszanie. Teraz jednak rozwinęła się i stara się budować na ścianie swojego „domu” – macicy.

I każdy dzień, przyspieszanie porodu, wiele kobiet w ciąży są coraz bardziej zaniepokojeni kwestii, czy dziecko porusza się w czasie porodu? Odpowiedzieć na nią, możemy później, ale należy wyjaśnić, że w momencie narodzin dziecka jest już dość duży, i to coraz bardziej niewygodne do poruszania się. Niemniej jednak, ruchy płodu musi być odczuwalne codziennie przez cały okres ciąży. Po tym wszystkim, to jest wskaźnikiem jego życia.

Jego pierwsze doświadczenia z dzieckiem pobiera go w brzuchu matki. Na przykład, aby po urodzeniu, był w stanie prawidłowo się piersi, natura wyraził potrzebę ssać swój własny palec. Rozwijanie odruchu ssania, dziecko musi nauczyć się poprawnie przenieść swoje pióra. Oczywiście, w takich chwilach, matka poczuje swój ruch. Tak więc, możemy stwierdzić, że zaburzenie jest ważne i bardzo potrzebne dla dziecka.

Pierwszym etapem pracy

A potem przyszedł długo oczekiwany dzień, kiedy weszła w pierwszej fazie porodu. Uruchomiono nie silne skurcze macicy. Tak, wkrótce dziecko będzie się urodzić! Czy dziecko porusza się przed walką, wie każdy przeszedł przez kobiety – na pewno tak. Ale to nie jest takie szarpnięcia, które były miesiąc temu.

W brzuchu mojej matki bliżej, tak że dziecko porusza się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Niektórzy ludzie uważają, że dzieci tuż przed ustępują urodzeń. To nie jest też aktywny jak wcześniej. Chociaż występują łagodne ból, można poczuć wszystkie ruchy dziecka. Ale z początkiem drugiej fazy porodu nie miało to inaczej.

Faza aktywna

Odstępy między skurczami są coraz krótsze i ich intensywność jest większa. Jednocześnie zwiększa się czas i ból doświadczony porodzie. Teraz mogła ledwo udaje się rozpoznać, czy dziecko porusza się w czasie porodu – dziecko i macicy ruchy scalić.

Nawiasem mówiąc, w tym czasie dziecko przeżywa szok. Jest przerażające, dlaczego w takiej miłej atmosferze do tego momentu zaczął coś trudnego? Próbuje zacząć od przedniej ścianie macicy nogi. Jednak jego matka nie mogła poczuć – to odrywa od bólu skurczów.

A jeśli dziecko nie jest aktywnie zaczął przejawiać się w macicy, może to wskazywać na brak tlenu do niego. Lekarze nazywają to zjawisko hipoksji. W związku z tym, że muszą słuchać bicia serca płodu podczas pracy mama i wyciągać wnioski w tej sprawie. Należy udać się do lekarza, jeśli zauważysz, że dziecko jest popychana znacznie trudniejsze niż zwykle.

Czy ruchy podrzędne między skurczami?

Pierwszy etap uniwersalne, gdy odstępy między skurczami, długi ruch dziecko odczuwalne w całości. Kobieta w pracy może całkowicie kontrolować proces. Jednak w drugiej fazie jest trudna do określenia, kiedy bitwy, czy dziecko jest w ruchu. Kid, będąc aktywnym uczestnikiem procesu generycznych, coraz bardziej opiera głowę w dolnej części macicy. Kobieta czuje się ruch, a nawet przeżywa z tego powodu niższych skurcze brzucha.

Nie bój się, gdy dziecko rodzi się – ból jak windy ręki. Niektórzy ludzie wykorzystują nowoczesną dobry – znieczulenie zewnątrzoponowe. Podczas jej dolna onemevaet ciała i skurcze nie czuję. Jednakże, może powołać się z lekarzem. Jeśli jest to absolutnie konieczne, lepiej jest zrobić bez niego i czuć cały proces narodzin.

Zazwyczaj między skurczami, tuż przed próbami, kobieta w pracy nie mają czasu, aby złapać oddech przed nową falą bólu. Oczywiście, na tym etapie trudno jest zrozumieć, że pchnął jej dziecko czy nie.

I przyszła mama nie martwi, lekarze podłączenia specjalnego urządzenia, słuchanie bicia serca dziecka. Więc lekarze mogą monitorować stan dziecka w okresie prenatalnym, nawet gdyby nagle przykucnęła i się nie rusza.

wniosek

Poród – proces nie jest łatwe. Wymaga kobieta ogromnego wysiłku. Zarówno fizyczne jak i duchowe. Specjalny wyciąg przydatna, gdy napotka. Czy ruchy dziecka w trakcie tego procesu? Teraz, gdy znamy dokładną odpowiedź – tak. Ale nie martw się, jeśli guzki nie są tak aktywne jak wcześniej.

Lekarze uważnie monitorować stan obu stron: matkę i dziecko. Aby ułatwić kobiet emocjonalnie, nie ma teraz darmową usługę – Uczestnictwo w porodowego przyszłego ojca czy babci. Będą one w stanie pomóc liczyć czas między skurczami i śledzić status kobiet w pracy.

Nie martw się, że nie jesteś w porządku – w domu czekają na powitanie w domu dziecka. I jego wiggling nadal będzie się nudzić!