186 Shares 8062 views

Windsor knot, czyli jak najlepiej zawiązać krawat

Najbardziej klasyczny jedno wiązanie krawata jest węzeł Windsor. Jest on wybierany przez początkujących, którzy dopiero uczą się zawiązać krawat. Jest to dość duża jednostka ma podwójne wiązanie najszerszym końcu akcesorium. Jego kształt przypomina trójkąt, a nie proste i równoramienny. Nawet straciło więzi kształt z nabywać reprezentacyjny wygląd.

Windsor krawat węzeł: podstawy

Podstawowe cechy jednostkowe, są następujące:

1. Doskonałe spiczastym podbródku.

2. Symetria.

3. Czy wizualnie skraca szyję czy krawata na szerokim krawatem.

4. Idealne na szeroko rozstawionych kołnierzyków.

5. rozpuszcza się.

6. Bardzo do taśm materiałów elastycznych.

7. Delikatnie krotnie pod węzeł.

Kontynuacja poluvindzorskogo to nie jest tak przywiązany go zupełnie inaczej. Chociaż wielu z nich są bardzo często mylone.

wynalazca

Wiele osób błędnie uważa, że ich wygląd Windsor knot zobowiązany księcia Windsoru. Nic wspólnego z jego tworzenia nie tylko jednostka została nazwana na jego cześć. W tym czasie miał wielu fanów, którzy podążyli za nim w sprawach związanych z modą.

Jak zawiązać krawat

Zawiązać krawat węzeł Windsor, należy stosować się do następujących instrukcji:

1. Na początku, stosuje się szeroki margines wąskim krawata, to powinno być przeprowadzone przez otwór pętli opuszcza lewy EDGE.

2. najszerszym konieczności zawinięcia lewej stronie pętli, a także z tyłu urządzenia.

3. Teraz umieścić go w prawo.

4. Podnoszenie najszerszej części, a następnie do góry przez pętlę.

5. Przenieś się lewym skrzydłem.

6. Owiń szeroki margines overhand i skręcić w prawo.

7. W tym miejscu należy podnieść szeroki koniec nad węzłem i przełóż przez pętlę.

8. Teraz należy przejść szeroki koniec przez węzeł, a następnie wyprostować.

Należy stosować się do instrukcji, a co najważniejsze, nie zniechęcaj się, jeśli węzeł Windsor za pierwszym razem się nie uda. Ich próby powtórzyć kilkakrotnie, aż wszystko wychodzi. Ci zrozumieć, jak wszystkie takie same zawiązać węzeł, zalecamy uważnie patrzeć na torze w artykule.

czworolist

Podwójny węzeł Windsor jest wybór prawdziwych mężczyzn. Taki zespół na remis jasno rozmówców, że przed nimi wiedzę i pewność w ich mocy dla ludzi. Należy zauważyć, że lubi nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Najprawdopodobniej efekt ten jest tworzony ze względu na jego wielkość. Piękne i prawidłowo wiązane węzły seksowne i atrakcyjne. Jak zauważył wielu kobiet, szerokich powiązań z masywnym gospodarz bardzo atrakcyjne.

Kilka wskazówek, które będą przydatne:

1. Bądź ostrożny przy wyborze krawata. Najbardziej idealnym rozwiązaniem jest związać średniej szerokości. Ale nie jest to jedyny warunek do tworzenia atrakcyjnego wyglądu. Przy wyborze krawata, należy brać pod uwagę szerokość klatki piersiowej, ramion, i rodzaj ciała.

2. Długość ma również ogromne znaczenie. Krótki tie będzie wyglądać śmieszne i absurdalne. Do tego typu nie są odpowiednie, a takie duże strony takie jak Windsor.

3. Oryginalność powinno być z umiarem. Pamiętaj! Liczby ekscentryczne na remis są właściwe tylko wtedy, gdy można umieścić go na wakacje dla dzieci.

4. kolor krawata zależy wyłącznie od gustu. Windsor węzeł będzie wyglądać doskonałe w każdym kolorze. Jeśli chcesz kupić jedną rzecz koloru, spróbuj wybrać opcję najwyższej jakości, wykonane z dobrego materiału.

5. Jeśli chcesz wyglądać męski, kupić krawaty wzorzyste „Paisley”. Najbardziej optymalna są schludne ukośne paski.

6. Wreszcie, można dodać do swojej drodze dopasowanych akcesoriów, takich jak, na przykład, tie klipu.

Teraz już wiesz wszystko o tym, jak zawiązać węzeł Windsor. W rzeczywistości, to urządzenie jest dość proste, ale nie zawsze jest to możliwe, aby zamocować po raz pierwszy. Jednak nie martw się o nią starać – a wszystko dostać. Uwierz mi, twoje wysiłki są warte. Nie ma nic, co zdobi człowieka, jak piękne i starannie zawiązany krawat.