473 Shares 1638 views

Alimenty szczeniak – co to jest? Prawo do alimentów szczeniaka

Hodowla psów – kłopotliwe i odpowiedzialne zresztą dość drogie. Zazwyczaj trwa dwie partie uczestniczyć – właściciele psów rasowych i suk. Jedynymi wyjątkami są żłobki, gdzie wszystkie psy należące do tego samego właściciela. W innych przypadkach, właściciele zwierząt mają prawo do udziału w zyskach w przyszłości miot. To po prostu tak się zdarzyło, że właściciel psa powinien być uprawniony do otrzymania za wiązanie pieniędzy lub najlepszego szczeniaka. Dziś będziemy rozmawiać o tym, co to znaczy przewodu szczeniaka, jego prawo wyboru.


czynność prawna

Jestem pewien, że wielu właścicieli psów słyszałeś wyrażenie „alimentary szczenię”. Oznacza to, że nie każdy wie. Gospodarze mężczyźni i kobiety wyrozumieć kontrakt, w którym są zainteresowani. Zazwyczaj jest to werbalne porozumienie, że właściciel psa ze swej strony w kojarzenia psów otrzymujących alimenty szczeniaka. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, właściciel psa jakiejkolwiek rasy do woli można wybrać dowolną szczeniaka z miotu i dostać za to pieniądze. Takie postępowanie jest uzasadnione, gdy mówimy o dość powszechne rasy psów. W przypadku, gdy umowa jest lepka rzadkie i drogie zwierzę, to wydał prawdziwy akt cywilnej lub kierunek stadninie.

W tym przypadku dokument uważnie zapewnia wszelkie subtelności i niespodzianek (bo w tym przypadku mówimy o procesach fizycznych) i określa warunki, w których obie strony będą spełniać swoje interesy.

Umowa lub kierunek do krycia

Wielu właścicieli muszą wiedzieć, że daje im prawo oczekiwać, że ich właścicielem pokarmowego szczeniaka. Jaki rodzaj dokumentu potwierdzającego ich prawo do dziecka?

W kierunku krycia (lub umowy) jest zwykle przepisywany wszystkie warunki, których spełnienie pozwoli właściciel psa jest zagwarantowana, aby uzyskać obiecaną szczeniaka:

– forma płatności;
– liczba szczeniąt na miot (bez ślubu), co powinno być potwierdzone przez urzędowego aktu kontroli lekarza weterynarii;
– prawo właściciel psa zabrać szczeniaka w określonym czasie po jego urodzeniu.

Na drugim miejscu, być może powinniśmy mieszkać, jak niektórzy, na przykład, są zainteresowani „osiem szczeniąt – Ile alimentów”. Niezależnie od liczby urodzonych dzieci, alimenty jest uważana za jedyną z miotu. Wyjątkiem może być tylko w przypadku narodzin bardzo drogich psów gdy właściciel psa stawia warunek otrzymania dwa szczeniaki. Ale to zostało ustalone przed hodowli.

Co robi pokarmowego szczeniaka

Wielu właścicieli psów uzgodnić z wyprzedzeniem o priorytecie prawa wyboru szczeniaka. Często zdarza się, że zgadzają się, że pierwszy wybór może sprawić właścicielom suki, ponieważ ponoszą wszelkie ciężary podnoszenie śmieci.

Wielu właścicieli psów wolą nie dać szczeniaka i pokryć koszty jego pieniędzy. Ta opcja określa z góry. Jak rozumieć pokarmowego szczeniaka do was, czy nie? Musisz być doświadczony hodowca psów, aby dokonać właściwego wyboru. Szczeniak powinien być aktywny i zdrowy. Jeśli właściciele oferują zapłacić za to suka, jest zwykle znaczne, bo ten dzieciak jest warte więcej niż ich odpowiedniki.

Zazwyczaj jest to najlepszy szczeniak z miotu. Jednak jego wyjątkowość jest określana przez oko, więc niemożliwe jest, aby być w 100% pewien, że to naprawdę byłby najlepszy.

Co masz na myśli „alimentary szczeniaka” i dlaczego jest droższy niż inne? Cena składa się z faktem, że jest to najbardziej energiczne i zdrowe przedstawiciel miotu. Ponadto, jego realizacja powinna idealnie pasuje do wymagań rasy. Chciałbym ostrzec niedoświadczonych właścicieli psów, że istnieją przypadki, gdy nieuczciwi hodowcy dał chorych zwierząt. Więc jeśli nie masz doświadczenia w doborze szczeniąt, skontaktuj się kinologów.

Alimenty szczeniak – jest – obowiązek czy prawo?

Właściciele psów powinni zrozumieć, że podstawowe koszty utrzymania sukę w czasie ciąży, organizację pracy i połogu, a także opiekę nad psami i potomstwo ponoszonych przez jego właściciela. W konsekwencji, jej interesy muszą być przestrzegane.

Słusznie uważany przez wielu właścicieli psów, że suka przynosi co najmniej pięć szczeniąt, jeden z nich, aby dać jako zapłatę – bardzo wysoką cenę. Ponadto musimy pamiętać, że pies wziął także udział w narodzinach małych miotów. Dlatego dość często, gdy urodziła cztery szczeniaki, właściciel psa może dostać 75% kosztów szczeniaka, jeśli trzy z nich – 50% jego wartości, jeśli dwóch – 25%. Do narodzin właściciel psa szczeniak nie otrzymują nic. Ale to zostało ustalone przed kryciem. Jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie, czy właściciel psa jest zobowiązany odebrać szczeniaka, możemy odpowiedzieć: oczywiście, że nie. Można nawet pozostawić do jego właścicieli sukę lub dostać za niego odszkodowania. To jest jego prawo.

Wybór szczeniaka

Nadszedł czas, aby wreszcie uporać się z pytaniem, co stanowi pokarmowego szczeniaka. Jakie zwierzę jest to, aby wybrać odpowiedni? Należy zauważyć, że jest to zadanie nie jest łatwe nawet dla doświadczonego hodowcy. Jako przykład, dzisiaj zostaną przedstawione pokarmowego Owczarek niemiecki puppy. Dlaczego on jest? Ponieważ jest to jeden z najbardziej popularnych ras w naszym kraju, są w stałym popytem.

Przewód właściciel szczeniaka powinien sprawdzić rodowód RKF, piętno. Nie lubił wybrać na pierwszy rzut oka malucha – pierwsze wrażenie może być czasami mylące.

cechy zewnętrzne

Owczarek niemiecki szczeniak musi być mocne, umiarkowanie pulchny i aktywne. Zauważ, jak dzieci grają – jednym z nich jest agresywny, który pojawi się ospały i apatyczny.

szkielet

Powinno być mocne i silne przednie kończyny – mocne i proste. Jeśli są one skręcone gdy jest to oznaka krzywicy. W szczeniaka na nogi powinny być duże stawy. Gwarantuje to, że w przyszłości będzie ona stanowić podstawę dobrego.

Łapy dziecko powinno być zwarte i mają grube klocki i ciemne paznokcie. Należy zwrócić szczególną uwagę na długość położenia i nachylenia zadu. Korzystne jest, że szczenię miał pas barkowy stosunkowo krótki tyłu i talii i dość szerokie biodra. Tylne nogi nie powinny mieć dodatkowe wilcze pazury. Tail – bez przerw i patologii.

głowa

Dość duże, ale proporcjonalne ciało. Kufa nie jest ostre, średnie czoło. Wymowa luka między lufy i czoło. Do trzech i pół miesiąca w opadające uszy szczeniaka. wskazówki stojąc w młodym wieku mówi o kostnienia uszach, a to z kolei stanowi naruszenie równowagi wapnia. Uszy powinny być czyste i nie mają zapachu.

Oczy – średniej wielkości, bez rozładowania. Szczenięta w wieku 30 dni, mogą być zabarwione niebieskich oczach, to ich kolor zmienia się. Nie bierz szczeniaka lub jasnych oczach raznoglazogo.

wełna

To nie powinno być bardzo długie, bez grzebienia nad najbliższej uszach i na szyi, dość miękkie i błyszczące. Jeżeli rodzice dziecka – kolor czarny, potomstwo powinny być czarne podpalane. Im większy tan, tym lepiej.

zęby

Powinny one mieć zgryz nożycowy z przerwą około 2 mm. W żadnym wypadku nie powinien być zabezpieczony zęby.

charakter

Gdy stało się jasne z powyższych i zewnętrznych cech fizycznych danych jest przydzielona ze wszystkich miotach pokarmowego szczeniak Owczarek. Wziąć, czy nie tak przystojny mężczyzna w domu, aby podjąć decyzję, oczywiście, ci.

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat charakteru dziecka. On urodził się spokojny i zrównoważony charakter. Jak każde dziecko, jest zabawny, ale w żadnym wypadku nie wykazują agresji. On jest odważny i śmiały, nie będzie dusić papieru bawełnianego. On dzielnie walczyli o ich ulubioną zabawkę. Jest to urocze stworzenie, które w przyszłości będzie Twoim wiernym i oddanym przyjacielem.