509 Shares 4693 views

Sałatka "Flagman". Kilka opcji gotowania

Oczywiście, ludzie są ulubione przekąski. Sałatka „Flagman” jest jednym z najbardziej popularnych menu dziesięciu wypoczynkowego. To dlatego, że jest smaczne, jest satysfakcjonujące, wygląda spektakularny na stole, a ponadto składniki mogą różnić się od samego budżetu na super drogie. Cechami charakterystycznymi tego surówką jest obecność ryby lub owoce morza (i) warstwowym układem składników.


Sałatka „Flagman” z czerwonym ryb

Ten przepis jest zalecane, aby użyć wędzonego łososia Red Fish – lub łososia. 200 g tego produktu będzie potrzebować 2 pomidory, 3 jajka, ser – 100g, majonez, zieloną cebulę i ziarna granat dojrzałe do dekoracji.

Gotowane na twardo jajka obrać, podzielić na białych i żółtek. Najnowsze drobno ruszt na tarce serem i białka – w dużym (i każdy z nich jest ścierana oddzielnie i umieścić w poszczególnych wydajności). Ryby tnie się na małe cienkie plasterki, przemyto pomidory – kostkę małe. Przetwory spożywcze rozłożone warstwy w naczyniu, buttering każdy majonez. Przestrzegać następującej kolejności: ryby, żółtka jaj, pomidory, ser, białka.
Warstwa górna majonez nie smarowany, zamiast udekorować drobno posiekanej zielonej cebule, pomidory i ziarna granatu. Przed zastosowaniem sałatkowy „Flagman” powinien stać przez godzinę i pół, tak, że wszystkie elementy są dobrze nasączone.

Alternatywą przepis

Zestaw produktów dla tego wariantu jest identyczny z poprzednim, z tym że zamiast ryby wędzone podjętej Bank puszkach łososia, nie nasiona granatu i oliwki bez pestki są wykorzystywane do dekoracji sałatki.

Ryby wynika z nasion i skóry i puree z talerza do czasu bardziej lub mniej jednorodnego stanu do wytwarzania innych produktów, w celu wprowadzenia do sałatki podobny do poprzedniego recepty. Warstwy są ułożone i są pokryte całkowicie analogicznie do sposobu opisanego powyżej, tylko jako ozdoba używane w całości lub posiekanych oliwek pierścieni. W zasadzie, to odmiana sałaty tańszą i poprzednie i kolejne recepty.

Sałatka „Flagman” (przepis ze zdjęciem)

W tym przypadku wymagane 200 g łososia solone i obrane krewetki, 2 jajka, pomidory 4, 150 g sera durum i ziół. Ryby i pomidory pokroić w drobną kostkę. Rozdzielone białka z żółtek wcierać cienkiej tarki, ser i białka – w dużym, całego użytkowania krewetek.
Kolejność standardowych produktów: ryby, żółtka jaj, potem pomidory, ser, późne białek. Wszystkie warstwy (wyjątkiem – ostatni) z majonezem, sałaty w górę „Lider” dekorowania drobno pociętych zieleni i krewetki.

Opcja z owocami morza

Oto jak przygotować sałatkę „Flagman” w ogóle bez ryb: 400 g krewetek 100 g paluszków kraba, jaj, marynowanych ogórek, pół puszki z oliwek bez pestek, soku z cytryny, majonez, sos sojowy.

Gotowano w wodzie sól krewetek odrywanie i CHOP i paluszki krabowe, ogórki (6-7 części) jajkiem obrane pocięte na małe kostki, ścięcie oliwek pierścieni. sok z cytryny, sos sojowy i majonez i wymieszać do uzyskania jednorodnej masy. Załączyć wszystkie przygotowane potrawy. Delikatnie wymieszać. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z sałatką kilka receptur „Flagman”, który naruszył zasadę warstw.