89 Shares 2829 views

kokosowe drzewo

palmy i w obecnym czasie wielu ludzi są karmione, pojone i ubranego. I najbardziej przydatne z nich jest po prostu drzewa kokosowego. Dziś ona jest wyświetlane jako pierwsze na liście najważniejszych drzew na świecie. Palmy kokosowe rośnie w gorących tropikach i jest ich symbol. Jest uważany za miejsce narodzin Malezji archipelagu.

Znaleźliśmy to drzewo na różnych wyspach, nad brzegiem morza i oceany. Różni się on wysoką lufy (około 30 m), który jest zwykle nachylony w kierunku morza. gaje kokosowe zajęte prawie wszystkich wysp na Pacyfiku.

Słona woda, rośliny te nie boją. Wręcz przeciwnie, dla normalnego wzrostu dłoni jest wymagane w tym roku prawie 1,5 kg soli. Kokosowy zaczyna się w wieku od 7 do 12 lat. Pojawienie się jego kwiatostan przypomina szczotkę, a ich wysokość czasami sięga dwóch metrów. Owoce tej palmy kokosowe – – dojrzewają przez długi czas, przez cały rok.

Powyżej nakrętki pokryte twardą skórą, a wewnątrz niej vystelen włókna warstwy. U niedojrzałych nakrętka jest rzędu od 0,5 l kwaśny, słodki przezroczystej cieczy, które są bogate w witaminy i cukier. Ten doskonały napój w czasie upałów. Jak owoc dojrzewa, przezroczysta ciecz z Okazuje biały, dlaczego nazywa się „mleko kokosowe”. Potem stopniowo staje się ciałem. Proces ten nazywany jest zmiana kokosowym bielma.

Nasienie zawarte w kości, z trzema otworami, co jest bardzo trudne. Tylko jeden z tych otworów jest przeznaczony do kiełkowania zarodka, reszta to tylko zarośnięte. Waga dojrzały nakrętka jest od jednego do dwóch kilogramów. Po dojrzewaniu, wpadają do wody i są prowadzone w dół. Pływać w morzu ponad 100 dni, kokosy może rosnąć nawet w wodzie.

Wokół palmy kokosowej rozliczane świat bez pomocy człowieka. Zasłużone i uzasadnione w tropikach, to nazywa się „drzewo życia”. Tak więc, z wysuszonego bielma uprzednio (kopry) jest wyciskany na zewnątrz, i wytłoków podano w paszy. Trwały i elastyczne włókna używane do tkania eterowe szczotki wytwarzania mat.

Doskonała ozdoba, przyciski i dania pochodzące z solidnych kości. Kwiatostany słodkiego soku ekstrakcji, który jest następnie przetwarzany w cukier, alkohol, wina. Drewno jest trwały materiał dla budownictwa mieszkaniowego, dachy są osadzone liście wszystkie z tej samej dłoni. Dla tych domów palmy kokosowe zapewnia paliwo i meble.

Palmy są uważane za najlepsze i przedstawicieli roślin ozdobnych uprawianych w domu. Są one bardzo popularne w projektowaniu wnętrza obudowy. Są gość z tropików aby zabrać do domu kawałek egzotycznych krajów.

Ale to jest właśnie to, że należą one do egzotycznych tropikach i należy rozważyć przy projektowaniu pomieszczenia. Tak więc, jak palma krajowy dużej wilgotności i dużo słońca. Dlatego powinny one być umieszczone tylko w przestronnych pokojach z dużymi oknami, gdzie jest dużo światła słonecznego.

Z zastrzeżeniem postanowień niniejszej reguły liści tych roślin będzie w stanie zadowolić swojego dobrego wzrostu i efekt dekoracyjny. Ale ważne jest, aby pamiętać, że te drzewa są absolutnie nie toleruje przeciągów. I na zimnym parapecie lub marmurową podłogą , nie będą przyzwyczaić: korzenie są bardzo wrażliwe na zimno, tak powinno być zawsze ciepłe.

Warto zauważyć, że nie wszystkie ozdobne palmy jak bezpośrednie światło słoneczne. Wiele bardzo mało światła otoczenia spada przez półprzezroczyste zasłony. Podlewanie musi być, co do zasady, obfita, a zimą – umiarkowany. W każdym razie, na ziemi nie może być zbyt mokre, tylko wilgotne. Dłoń odpowiedział intensywnym jasnym liści, nie zapomnij o częstym i regularnym oprysków.