370 Shares 6490 views

Narkomania w Rosji – zagrożenie dla całego narodu

Problem narkotyków – to problem całego narodu i całego kraju. Wymaga to trwałe rozwiązanie i reakcji. Kwestia ta jest jednym z najważniejszych, a nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. Tylko wspólne wysiłki mogą pokonać to zło. narkomania w Rosji jest szczególnie dotkliwy. To stanowi zagrożenie dla całego narodu.


Szczególnie rozpowszechnione narkomania wśród młodzieży. Młodsze pokolenie jest łatwo wpływać, popadania w nałóg. Narkomania – przewlekłą chorobą, która występuje na skutek stosowania środków odurzających. W przychodzi pragnienie i patologicznego uzależnienia w krótkim czasie. Ciało zaczyna wymagać większych dawek środków odurzających. Kiedy rozpoczyna się odbiór fizycznego rozpadu, w którym dana osoba odczuwa ból. Bez względu na to, jakie leki bierze osoba przychodzi uzależnienie i choroba przewlekła.

Dystrybucja leków nie jest jeden tysiąclecie. Nawet w dawnych czasach były one używane do rytuałów, jako środek przeciwbólowy, aby utrzymać władzę. Wraz z rozwojem handlu między obu krajami, Europejczycy poznali leków, takich jak opium i haszyszu. Chociaż zakaz stosowania leków nie istnieje. Czasami stwierdza się, a kraj przyczynił się do rozwoju handlu narkotykami w celu pozyskania funduszy.
Stopniowo rozprzestrzenianie odurzających stało się problemem, a wiele krajów zaczęły prowadzić aktywną walkę z nimi. Narkomania w Rosji z reżimem żelaznej kurtyny nie był tak dotkliwy. Leki nie mają dostępu do kraju, a to pomogło ocalić od ich dystrybucji. W tym czasie, Ameryce, a potem w całej Europie, były sceną śmierci wielu mieszkańców wina narkotyków. Wraz z nadejściem pierestrojki i usunięcie żelaznej kurtyny, to zło zostało szybko rozprzestrzenia się w Rosji. Głównymi ofiarami narkomanii staje się nastolatkiem. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Narkomania w Rosji zaczęła się bardzo szybko rozwijać.

W kraju tworzą gangi przestępcze, które były zaangażowane w handel narkotykami. Masowy import środków odurzających do tego kraju były one dostępne. Rozłożone przewlekłe zależność – uzależnienia. Statystyki pokazują, że w tym czasie w Rosji importowane około 500 ton narkotyków rocznie.

Wraz z rozwojem techniki i nauki istnieje wiele leki syntetyczne, produkowane przy użyciu środków chemicznych. Narkomania jest epidemia w Rosji nadal rośnie. używanie narkotyków i poszukiwanie środków finansowych na zakup ich za naciśnięciem przestępstw. Ten problem, który ma trwałe uszkodzenie puli genowej narodu. Liczba osób używających narkotyków wśród kobiet i młodzieży. Istnieją przypadki, nawet nałóg rodzina. Rodzi to nowe problemy związane z rozprzestrzenianiem się infekcji HIV.

nadużywanie narkotyków grozi gospodarkę, bezpieczeństwo kraju. Według danych w kraju około 2 milionów uzależnionych. I liczba ta stale rośnie. Głównym problemem – jest szerzenie narkomanii wśród młodzieży.

Kraj jest podjęcie kroków w celu zmniejszenia liczby osób uzależnionych od narkotyków i dróg dostaw leków pokrywają. Do mediów przeprowadza kampanię zdrowego stylu życia. Wiele gwiazd show-biznesu pojawiła się w telewizji, wzywając do odmowy narkotyków, alkoholu i palenia. W kraju, przy wsparciu rządu, który odbył się szereg imprez, która zachęca młodych ludzi, by nie używać narkotyków. Wszystkie te środki są w pewnym stopniu przyczynić się do zmniejszenia liczby narkomanów. Młodsze pokolenie powinni zrozumieć, że używanie narkotyków, niszczy ich życie.