243 Shares 4174 views

Rozstępy na biodrach i kilka sposobów, aby zapobiec ich wystąpieniu

Przyczyny rozstępy – brzydkie blizny powstające z tkanki łącznej i utrzymywanych w naczyniach krwionośnych po kilku pęknięć skóry, szereg czynników, w tym ciąży, predyspozycji genetycznej, choroby i zaburzenia w hormonalnej tle i prędkości wybierania i odciążenia. Najczęściej widać rozciągające się na wewnętrznej stronie ud, na klatce piersiowej, brzuchu, pośladkach i dolnej części pleców.


Blizny, które pojawiły się niedawno, są zwykle nasycone barwy czerwono-purpurowy, ale w końcu stają się białe, niezdolność do zmiany nawet z aktywnego opalania pod słońcem. Takie rozszerzenia zostaną usunięte z organizmu tylko interwencja chirurgiczna, natomiast świeże blizny, istnieją pewne zabiegi kosmetyczne i leki, które pomagają trochę wygładzić skórę w miejscu uszkodzenia i nadać mu bardziej naturalny kolor. Ale żeby nie myśleć o tym, jak usunąć rozstępy na udach, konieczne jest, aby dbać o ten problem, że nie pojawiają się nawet, że jest – w tym celu zapobieganie.

Nowoczesny przemysł kosmetyczny oferuje wiele narzędzi, które mogą zajmują się rozstępów na skórze lub zapobiec ich wystąpieniu. Do tych celów są dostępne kremy i żele, balsamy i maści, a także wiele innych narkotyków. Jednym z najbardziej skuteczna jest śmietany o zawartości kolagenu, witamina E i naturalnych składników, takich jak naturalne cytrynowy i olejek z mięty pieprzowej, olejek z wyciągu z drewna różanego, kiełki pszenicy i marchwi. Powodzeniem usuwa się przez rozciąganie w biodrach i innych części ciała żadnych środków kosmetycznych, które zawierają olej z oliwek lub olej migdałowy. Dla zapobiegania można wybierać spośród szerokiej gamy składników odżywczych i nawilżających, uzdrowienie z elastyny, silikonu, kolagenu i kwasu hialuronowego – wszystkie substancje promować zatrzymywanie wilgoci w obszarze zagrożonym, co zapewnia elastyczność i stosunkowo zdrowy wygląd skóry.

Istnieją pewne procedury, dzięki którym profesjonalne kosmetyczki pomogą usunąć blizny na klatce piersiowej i brzucha, nieestetycznych rozstępów na udach i pośladkach. Taka obróbka bardzo przyjemne, ponieważ przechodzi przy użyciu technik aromaterapii, masa i owijania, które brane są wyłącznie z naturalnych składników – olejów, ekstraktów i nalewki. Szczególnie skuteczne okłady, które mogą być podejmowane nie tylko w drogich salonach, ale również w zaciszu własnego domu, po prostu trzeba uzyskać niezbędne elementy: algi, zioła i oleje (roślinne i olejki). Po kilku zabiegach skóra wygładziła i obszarów zniszczonych przez łzy i blizny tkanki łącznej, która okazała się rozstępów na udach, dolnej części pleców, pośladków, klatki piersiowej i bóle brzucha, uzyskać kolor jak najbardziej zbliżone do naturalnego. Efekt uzyskuje się bardzo szybko, ale w celu osiągnięcia rezultatu została zabezpieczona i przechowywana, należy powtórzyć procedurę kilka razy, łącząc je z masażem, a jeśli to możliwe, nawet z wizytą do centrum SPA, Talasoterapia i balneologiczne zajęciach.

Pionowe rozstępy na biodrach często wynikają z faktu, że organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości jedzenia lub że jedzenie jest złe. Dlatego ważnym elementem terapii wobec tych blizn może być dieta, ale nie jest to konieczne, aby utworzyć własną rękę – to najlepiej skonsultować się z lekarzem, który oceni stan zdrowia, elastyczności skóry i zaleci każda substancja brakuje w diecie (zazwyczaj cynku i miedzi, czasem – witaminy grupy B, jak również pewne składniki mineralne).

Jeśli żaden z tych środków nie ma istotnego wpływu na rozstępy, można spróbować radykalne rozwiązanie – chirurgia, mezoterapia, chirurgii laserowej i leczenia przy pomocy ultradźwięków.