194 Shares 3273 views

Kilka prostych sposobów, aby rozciągnąć buty wykonane ze sztucznej skóry w domu

Przychodzi nowy sezon, a wraz z nim następnym razem kupić buty. Przyjemne wydarzenie, ale to nie jest obarczona bardzo dobrymi skutkami. Na przykład, jakiś czas po zakupie może być problem nie jest wystarczająco wygodne buty. W rzeczywistości, po pierwszym montażu jest bardzo rzadkie, aby w pełni doświadczyć, jak buty pasują. Dlatego wielu będzie pomocne wskazówki, jak rozciągają buty w domu.


dom parada

Najprostszym sposobem byłoby, jeśli nie trzeba używać żadnych specjalnych narzędzi ani narkotyków. Tak więc, po kolejnym zakupie jakieś buty potrzebować trochę czasu tylko do noszenia w domu. Po pewnym czasie, będzie słychać noga i stopa będzie przyzwyczaić się do nowego obuwia. Również ta metoda pomoże ustalić, jak nowe buty wygodne i praktyczne na długie spacery. Należy wyjaśnić, że ta opcja jest przeznaczona tylko jeśli buty pasują na rozmiary, ale trochę niewygodne, ponieważ tylko nowe. Home sobie buty nie osiągnąć pożądany efekt, jeśli trzeba rozciągnąć buty, na przykład, jeden rozmiar większy.

Wyposażenie pomóc

To świetny sposób, aby rozciągnąć buty wykonane ze sztucznej skóry lub zamszu: konieczne jest, aby umieścić w zamrażarce. Ale nie wszystko jest takie proste. Będziesz potrzebują wody, a także szczelną plastikową torbę. Pojemność jest umieszczone w nowych butach, wypełnione wodą, aż wypełni pustkę w środku nowe buty (buty, buty), a następnie wszystko to umieszczone w zamrażarce aż do zamrożenia lodu. Można zostawić nową parę, nawet w lodówce przez noc. Gdy but jest usuwany z zamrażarki, nie od razu próbują wydostać się z niej lód, więc możliwe jest, aby przerwać lub zarysować produktu. Konieczne jest, aby jakiś czas zostawić wszystko w ciepłym miejscu, a następnie wyciągnąć bez żadnych problemów. Według większości ludzi, w domu jest świetnym sposobem na rozciąganie buta.

praca na mokro

Innym sposobem, aby rozciągnąć buty wykonane ze sztucznej skóry w domu. Z tego użytecznego papieru lub tkaniny i wody. Woda zwilża papier lub przygotowane kawałki tkaniny, stwierdzono, że na mokro ciasno w nowych butów. Metoda działa dobrze, to tylko ryzyko wielokrotnego dopasowania obuwia, jeśli jest źle umieścić wypełniacz.

chemia

Innym interesującym sposobem rozciągać buty wykonane ze sztucznej skóry jest ona niezbędna do wytworzenia szczególnego rozwiązania. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się w alkohol i wodę. Są mieszane w stosunku 50 do 50. Ponadto, nowe buty tak przygotowany roztwór wciera w miejscach wymagających raznashivaniya. Można podejść do oryginalnej metody, a zamienia się w ciecz i aerozolu. Do tego roztworu został umieszczony w butelce, lecz obejmuje zużytą nebulizatora. To wszystko, teraz są tylko posypane obuwie i czekać na wynik. Procedura może być powtarzana tyle razy, ile potrzeba, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Specjalne warunki

Cóż, najbardziej prosty, ale w tym samym czasie i dość ciężki sposób, aby rozciągnąć buty wykonane ze sztucznej skóry – stosować nosze. Warto zauważyć, że zakup nie jest tak trudne, to jest warte obejrzenia. Można również wypożyczyć go od mistrza naprawy obuwia. Zasada jest prosta: nosze jest umieszczony w bucie i jest stała w miejscach, gdzie wymagane odkształcenie. Ten „rozciąganie na sucho”, która w ciągu kilku dni, można uzyskać pożądany kształt klocka. Metoda ta jest wielki i dla tych, którzy szukają sposobu, aby rozciągnąć buty lub inne zimy są trudne do rozciągania butów.