80 Shares 3990 views

atrakcje Kijów

Stolica Ukrainy ma bardzo oryginalną i fascynującą historię, na spotkanie, które mogą być wysyłane na trasie zwiedzania. Uwagę wszystkich odwiedzających miasto w pierwszej kolejności przyciąga Plac Niepodległości, który jest centralnym placu. Jej podstawa nastąpić w roku 1850, ale w 2001 roku nie były prowadzone prace remontowe. Do tej pory, jest ozdobiony fontann i pomników, i to, gdzie masowe obchody dzieje święta. Zwłaszcza to miejsce wygląda świetnie w nocy oświetlenie.


To właśnie w tej części miasta skupione są najważniejsze instytucje. Tutaj można znaleźć idealne miejsce na pobyt, jeśli zdecydujesz się na pobyt w Kijowie, a nie na jeden dzień. Tylko jeden z nich jest hotel „Kijów”. Znajduje się on w Lukyanovka, gdzie bardzo dobry transport, który będzie łatwo dotrzeć do niemal każdej części miasta. Wygodne i komfortowe pokoje z klasy ekonomicznej do luksusu, bo tu znaleźć schronienie dla siebie i każdy może.

Ale jest wiele innych posiadłości zasługuje na uwagę. Zwłaszcza Klasztor Kijów-Pechersk, który mówi wiele o historii narodu ukraińskiego. W starożytnych jaskiniach zachowało się wiele niewyjaśnionych tajemnic, a wykonanie projektu architektonicznego wpływa na ludzkie oko. Kijów-Pechersk wykonany jest w „stylu ukraińskiego baroku”, która przyciąga uwagę do jego luksusu i bogactwa.

Chciałbym również wspomnieć o jeden więcej nie mniej ważnych zabytków – Św Zofii. Jego węgielny wielkiego księcia Jarosława Mądrego na początku XI wieku. Ważny jest fakt, że to była katedra św Sophia i Kijów Pechersk w ostatnim stuleciu zostały wykonane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Unikalne malowidła zdobią ściany katedry, obracając niewielki objazd w prawdziwej bajce. Mozaika „Oranta” jest bardzo popularny wśród turystów. Wszystkie ściany i filary w obrazach twarzach świętych, oni z kolei tworzą panteon chrześcijańską.

Kijów wspaniałe miejsce, każdego dnia będziesz miał okazję zobaczyć coś nowego i dziwnego. I po takim męczącym dniu można odwiedzić Park Hotel Kijów „przy Lukyanovka”, znajdujący się niedaleko od niego. Uczestnicy dbać o odpowiedni odpoczynek, zapewniając spokój i komfort. I wszyscy goście uzyskać w przystępnych cenach.