289 Shares 1375 views

Dzikiej przyrody. Niedźwiedź-eater

W ostatnich latach, na tyle często, aby usłyszeć różne okropności o człowieku jedzenia niedźwiedzia. Niemal co roku w telewizji pokazują jedną lub dwie rolki związane z atakiem zwierzęcia. Nie wspominając, ile z tych przypadków pozostaje bez odpowiedniej uwagi do dziennikarzy.

Ale dlaczego nosi ludzi ataku? Po tym wszystkim, w teorii, powinni ich unikać i uniknąć ewentualnego kontaktu z nimi. Co było powodem, że tych zwierząt dzikich zwierząt zostały zmienione wszystkie swoje zasady i zaczął polować na ludzi? Spójrzmy na wszystkie możliwe przyczyny, jak również mówić o najbardziej znanych przypadków ataków na ludzi.

Dzika przyroda: Niedźwiedzie

Należy zauważyć, że nie tylko niezgrabne ludzi ataku. Inne drapieżniki mogą również udać się do tego kroku, zwłaszcza jeśli czują własną przewagę nad ofiarą. Jednak bear-eater – to nie jest tylko krwiożercze zwierzę. Ta przerażająca maszyna do zabijania, z których ucieczka jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, a nawet więcej, aby pokonać w walce jeden na jednego.

Wszystkich drapieżników, które żyją na terytorium Rosji, największa jest niedźwiedź. Wzrost, waga i pazury tego zwierzęcia przyczyn drżącymi w każdej żywej istocie. Dorosły mężczyzna jedna łapa może wbić go na ziemię małe drzewa. Co jest już mówimy o tym, czy dana osoba dostanie kopa.

Nawykowe sposobem życia niedźwiedzi

Te zwierzęta zróżnicować dietę zarówno warzyw i mięsa żywności. Wczesną wiosną jedzą różne zioła i jagody, a tym samym odrabiając utraconych kalorii w zimie. Bliżej latać zwierzęta przejść dla ryb, owadów i małych zwierząt. Jednak najbardziej gwałtowny stają się jesienią, kiedy jest czas, aby zaopatrzyć się tłuszczu na zimę.

To właśnie w tym okresie, zaczynają aktywnie polować. Często ofiarami różnych niedźwiedzie stopi nawet toed kopytnych, które są zbyt zrelaksowany i zapominać o zbliżaniu drapieżnika. Jednak głodny niedźwiedź może zaatakować na przeciwnika poopasnee, takich jak wilk. W tym przypadku, nie mylić fakt, że stało się do czynienia ze stada.

Jako urodzonych niedźwiedzie są kanibalami?

Pomimo faktu, że niedźwiedzie są rzadko uważany za potencjalnego żywność dla ludzi, ale nikt nie zabrania im zweryfikować ten pogląd. Dlatego zdarza się, że te drapieżniki atakują ludzi bez wyraźnego powodu. W związku z tym, każdy członek tego typu mogą być myśliwym na ludzkim ciele, mimo swojego wieku i siedliska.

Jednakże, istnieje wiele specjalnych czynników, które mogą zwiększać prawdopodobieństwo, że niedźwiedź zjadacza będzie w okolicy. Spójrzmy na wszystkie z nich indywidualnie, aby lepiej zrozumieć przyczyny nietypowe zachowanie krwawych myśliwych.

Pozbawienie snu

Każdy Ranger w lesie to na pewno powiedzieć, że nie ma bardziej straszna bestia w lesie niż niedźwiedzim pręta. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym słowem, wyjaśnić: korbowód – dziką bestię, że wyszedł przedwcześnie ze stanu hibernacji. Powodem tego może być to, że niedźwiedź przedwcześnie zabrakło tłuszczu lub kogoś przypadkowo obudził go hałas.

Podobnie jak w pierwszym i w drugim przypadku, niedźwiedź nie iść do łóżka, bo natura nie przewidziała takiego obrotu wydarzeń. Jedyną rzeczą, która jest – jest poszukiwanie własnej żywności, oraz z uwzględnieniem specyfiki sezonu, będzie to w okolicy jest bardzo małe.

Dlatego jest prawdopodobne, że takie zwierzę zaatakuje pierwszy stworzenie z nim spotkać. A człowiek nie jest wyjątkiem, ponieważ w oczach niedźwiedzia, on jest tylko soczysty kawałek mięsa. Najgorsze jest to, że warto raz na polowanie na ludzi, jak staje zwykłego normę. A nawet jeśli będzie on przetrwać do wiosny, będzie on nadal swoje zbrodnie, jak narkoman, sporządzony przez nową dawkę.

Rozszerzając obszar ludzkiego

miast rosnąć na zewnątrz, zmniejszając w ten sposób naturalną tablicę rocznie. Sytuacja ta znacznie wpływa na mieszkańców lasu, który później będzie iść dalej. Jednakże zasada ta jest często omija niedźwiedzie, które były pierwotnie tu królowie.

W konsekwencji, przychodzi czas, i jest niezdarny w środowisku, w którym liczba jej naturalnej żywności gwałtownie malejącą. Więc zaczyna szukać nowych sposobów na uzyskanie niezbędnych kalorii. W większości przypadków, po prostu kradnie jedzenie od osoby, dotarcie do niego w ogrodzie lub na podwórku.

Ale zdarza się, że agresja i głód Bestii obraca się przeciwko samych ludzi. A następnie zdarzenia pociągają za sobą poważne konsekwencje. Powstrzymać okrucieństwa człowiek-niedźwiedź mógł jeść tylko umrzeć, albo nie będzie w tyle za rozliczenia, niszcząc wszystko na swojej tury.

losowe starcia

Warto również wspomnieć, jest fakt, że czasami początkiem horroru może służyć jako ludzkiej głupoty. Każdego roku setki myśliwych iść do lasu, aby uzyskać znaczny trofeum do swojej kolekcji. Jednak nie zawsze działa, aby pokonać potężnego zwierzęcia, oraz że w walce o jego życie po raz pierwszy atakuje niedźwiedź na ludziach.

A jeśli w tej grze będzie smak palcami krew ludzką, to jest prawdopodobne, że w przyszłości będzie ona stale polują na nią.

Największy niedźwiedź zjadacza na świecie

Zdarzenia te miały miejsce w Alaska, USA. Młody pracownik ochrony drewna wcześnie rano udał się na polowanie. W tym momencie nie mógł sobie nawet wyobrazić, co czeka go tam horror.

Stalking jelenia, dostał w głąb lasu, gdzie spotyka grizzly Żołna. Korzyść z facetem była dobra reakcja i karabin samopowtarzalny kalibru 7 mm. Tak długo, jak niedźwiedź uciekł, człowiek zwolniony cały sklep do niego. Mimo, że nie zabił bestię, ale wpadł kilka kroków od młodego faceta.

Kilka godzin później, miejsce Departamentu Leśnictwa przyjechał. Autopsja, znaleźli ludzkie szczątki w brzuchu misia, a następnie lokalnych szeryfów czesane las. Tam znaleźli kości dwóch turystów, jak się okazało, były one zabite niedawno.

Później okazało się, że jest to największy niedźwiedź grizzly, który mógłby zabić człowieka. Tak więc, długość ciała zwierzęcia wynosiła 4,3 m, a jego ciężar właściwy większy niż 700 kg.

Krwiożerczy Bear of Mysore

W Indiach, dom do konkretnego gatunku niedźwiedzia, są one nazywane lenistwo. Zwierzęta te mają bardzo gwałtowny charakter i atakują każdego, kto staje się zbyt blisko. Pomimo tego, pożerają ich zdobycz jest dość rzadkie, gdyż bardziej jak miód i ślimaki.

Jeszcze raz w miasteczku Mysore rany Bear-eater. Przez całe swoje życie, zaatakował ludzi. Tak więc, jego ofiary były więcej niż kilkanaście osób, a tylko kilka szczęście uciec.

We wsi nie było nawet legenda. Jakby niedźwiedź kochał miejscową dziewczyną, ale jej rodzice nie chcą dać jej bestię. Słysząc to, że nienawidzi wszystkich ludzi i zaczęła ich zemsty, atakując i zabijając każdego, kto przeszedł na jego drodze.

Uratować mieszkańców Mysore oferowanych słynnego myśliwego Kenneth Anderson. Po kilku dniach śledzenia nadal okazało się wyśledzić człowieka jedzenia lenistwo. Po tym, że nie waha się strzelać dzikie zwierzę, które w ten sposób zabezpieczyć ludzi z jego działań.

Rosyjski niedźwiedź zabójca

Niestety, Rosja często jest wstrząśnięty wiadomością, że pojawił się w głąb niedźwiedzia żołna. Wynika to z faktu, że kraj jest dużo dzikich lasów, szczególnie na Syberii i Kamczatce.

Dość smutny incydent w sierpniu 2011 roku. Matka w środku dnia nazywa córkę, która krzyknęła szalony głos, że niedźwiedź zaatakował ją. Początkowo kobieta myśli, że ona żartuje, ale potem jej serce było źle.

Przybył na policję sceny znaleziono ciało kobiety jej mąż, a potem nieszczęsna dziewczyna. Jak się okazało, niedźwiedź zaatakował ich z trawy, który w tym momencie był bardzo wysoki. Mężczyzna zginął od razu, ale dziewczyna była w stanie uciec. A jednak, po stu metrach bestii na nią i zabity.

zespół myśliwych szybko znalazł zwierzę i strzelać. To był niedźwiedź-matka, która miała trzy młode. Sekcja zwłok wykazała, że wszyscy mieli swój udział w morderstwie, a nikt nie wie, czy to była ich pierwsza zbrodnia, może gdzieś tam odkopał szczątki ich ofiar.