248 Shares 1149 views

„Przygody kapitana Vrungel”: podsumowanie. „Przygody kapitana Vrungel” rozdział po rozdziale

A zabawa opowieść o fantastycznej podróży kapitana Vrungel składa radziecki pisarz Andriej Siergiejewicz Niekrasowa. Opowieść składa się z dwudziestu dwóch rozdziałów. Mają ciekawą informację, która opowiada o przygodach doświadczonego żeglarza.


nawigacja nauczyciel

Hristofor Bonifatevich Vrungel wykładał w Szkole Marynarki nawigacji. Studenci twierdzili, że popłynął w historii swojego nauczyciela czy nie. Jest to pierwszy rozdział pracy. Od tego początku i podsumowanie. „Przygody kapitana Vrungel” – dość wszechstronna książka. Aby ją przeczytać, to zajmie około dwóch godzin. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i szybko znaleźć treść historii, pomóc jej podsumowanie. Przygody Kapitana Vrungel zaczął natychmiast. Można je znaleźć w drugim rozdziale. Pewnego dnia nauczyciel był chory, a uczeń, w którego imieniu narratora, postanowił go odwiedzić, ale w tym samym czasie i dowiedzieć się, co poziom Christopher Bonifatevich umieścić studentów do pracy na nawigacji.

Nauczyciel zadowolony, że wszystko napisane zadanie jako „doskonałe”. Potem wspomniał, że kiedyś wypłynął. Student był zaskoczony, a nauczyciel zaczął ciekawą historię.

Gdy łódź była „Bede”

Autor zaczyna opowiadać o przygodach Kapitana Vrungel w drugim rozdziale. Jeden dzielny kapitan znudziło siedzenie w domu i postanowił udać się na wycieczkę dookoła świata. Mógł dać wielki statek, ale musiałby to długo czekać. Kapitan chciał dostać się do wypłynięcia ze swoim asystentem łomem, więc postanowiłem podjąć dobrą łódkę.

Podnieśli żagle, ale łódka nie drgnął. Okazało się, że stolarze użyć świeżego drewna. Dzienniki, które są wykorzystywane w budownictwie, kiełkującego, a nawet niech Zielonych. Korzenie tych krzakach przywarł do ziemi przybrzeżnej. Hristoforu Bonifatevichu i Lomu musiał spędzić dzień na zewnątrz, aby doprowadzić łódkę w porządku. Rano ujrzeli, że stracił swoją dawną nazwę. Wcześniej jacht o nazwie „Victory”, ale dwie pierwsze litery zniknęły, a statek stał się „Trouble”.

białko zbawienie

Na tym kończy się drugi rozdział, więc jest jego zawartość. Przygody Kapitana Vrungel kontynuowany w trzecim rozdziale. Jest on powiedział, że „Troubles”, zespół udał się do zatoki. Rano fala, a statek był w powietrzu, złapany między dwoma skałami. Czekając na przypływ, zdecydowano się na spacer wokół wyspy. Po pewnym czasie w pożarze lasu wybuchł, kapitan, jego asystent i opakowanie białka znalazł schronienie na jachcie i odpłynął z wyspy bezpiecznie.

Ale to jest daleko od wszystkich przygodach Kapitana Vrungel. Pod koniec trzeciego rozdziału, dzięki ostrość głównego bohatera, został uratowany przez norweskiego zespołu cierpi katastrofy statku. „Kłopot” wylądował w norweskim mieście Stavanger. Jest to omówione w rozdziale 4. Tak szybko zapoznaje czytelnika z historią jej podsumowanie. „Przygody kapitana Vrungel” w rozdziałach przeczytać interesujące. Każdy może dowiedzieć się o bystry umysł Hristofora Bonifatevicha.

Tak więc, w 4 przedstawił białko jako część podwozia. Kapitan nakazał trzy specjalne koła. Pierwsze białko obrotowych, dwie sekundy zostały połączone ze sobą i pomagał jacht żagla. W piątym rozdziale autor opisuje, jak Vrungel wynalazł śledzia transportowania „własną moc” – dla wody. Ale dla tego zespołu potrzebował asystenta, więc wynajęliśmy żeglarza Fuchs, który był dobrze zorientowany w kartach. Jak się okazało później, nie w morzu i geograficznej oraz grania.

dalsze przygody

Przechodząc „Trouble” wygrał regaty. Tak szybko przeniósł się z jednego zdarzenia do drugiego pomaga podsumowanie. Przygody Kapitana Vrungel nadal w Egipcie, gdzie załoga przeszła śledzia, jednakże do tej pory, tylko pół podpłynął ławicę.

Zabawny incydent podczas przekraczania równika. Kapitan postanowił uciec się do starej tradycji morskiej i zmienił się w Neptune. Złom, że to wystarczyło, udar słoneczny, Christopher chłodzi się w wodzie, kilkakrotnie zanurzane się do beczki. To można znaleźć czytając rozdział 9 lub jego podsumowanie. Przygody Kapitana Vrungel kontynuowane w lodzie, a następnie załoga musiała przeżyć głód. Ale dzielny zespół wyszedł śpiewająco we wszystkich testach. Nawet wtedy, gdy szef załogi na końcu tej historii spotyka swój odpowiednik, mądry kapitan mógł go wystawiać.

Książka zawiera wiele ciekawych punktów. Na przykład, gdy załoga „Troubles” Bawmy się koncert Vrungel zajmował się boa. Dowiedzieć się o nich można odczytać nie tylko podsumowanie. „Przygody kapitana Vrungel”, opowieści, napisanej przez A. S. Nekrasovym, opowiada o tym wszystkim w szczegółach.