255 Shares 7687 views

Jakie korzyści mogą otrzymać rodziny niepełnej i potrzebujących

Rodziny o niskich dochodach – rodzina, w której dochód na mieszkańca wynosi mniej niż minimum egzystencji. W kategorii osób o niskich dochodach często spadają, a wraz z wykształcenia i pracy. Dzieje się tak najczęściej, gdy dziecko przychodzi do rodziny. Jeśli w mieście, ojciec na dobrą pracę można nadal karmić żonę i dziecko w prowincji, w niektórych miastach w dniach 10-13 milionów wynagrodzenia uważany jest za wysoka. Wystarczy, aby podzielić ją na trzy części, aby zrozumieć, że gdy dziecko rodzina zrazy poza minimum egzystencji, który za 2012 wynosi około 4600 rubli, zwłaszcza po 1,5 roku, kiedy przestać płacić zasiłek na dziecko. Natomiast w kategorii rodziny o niskich dochodach mogą otrzymać rodziny z dochodów realnych, przekraczając minimum egzystencji 5-10 razy. W jaki sposób? Faktem jest, że przy obliczaniu świadczeń socjalnych idzie tylko „białe” pensji, która jest równa minimum wielu. Stąd duża liczba rodzin o niskich dochodach z drogich mieszkań i urlopów za granicą.


Jednak ludzie są mało prawdopodobne, aby być dostarczone wyciągnąć korzyści dla rodzin o niskich dochodach, ponieważ nie są one tak wielkie, a wiele z nich nie są warte dokumentacji, która im towarzyszy. Kwota płatności oraz rodzaju pomocy zależy od regionu. Zastanówmy się, co może być dotacje dla ubogich. Jeśli mówimy o rodziny z małym dzieckiem, ma prawo do bezpłatnych posiłków do 2 lat, podczas gdy zwykłe rodziny (niezależnie od dochodów), zsiadłe mleko, płatki i galaretka darmo kwestia do roku. Po drugie, dzieci poniżej trzech lat receptę wolnych leków polegać pediatry (ale rzeczywistość jest taka, że nie zawsze są w aptekach, a wydajność jest niższa niż tych droższych odpowiedników zagranicznych). Po trzecie, dzieci poniżej siedmiu lat są uprawnieni do bezpłatnych przejazdów środkami transportu publicznego. Niemych obszary rodziny o niskich dochodach, mieszkających w prywatnym domu, ma prawo otrzymać zniżkę na zakup węgla do ogrzewania.

Uczniowie w szkole mogą być uprawnione do darmowych posiłków. Odrębną kategorię – pomoc finansowa dla rodzin z dziećmi. To zależy od regionu zamieszkania i wieku dziecka. Rodzice, których dzieci nie osiągnęły wiek 1,5 roku, opiera się minimalną rekompensatę 750-800 rubli, bo Uważa się, że w tym czasie moja matka otrzymuje zasiłek macierzyński. Po wypłata świadczeń zostanie rozwiązana, kwota wzrasta dwukrotnie. Po osiągnięciu wieku trzech dzieckiem, kobieta może trzeba iść do pracy i wysłać dziecko w przedszkolu, płatność ponownie zredukowana do minimum. W niektórych miastach, ubogie rodziny raz w miesiącu wyróżniać za 1 bilet dla każdego dziecka do cyrku, teatru lub innego obiektu rozrywkowego należącego do urzędu miasta. Kolejną istotną zaletą – odszkodowania za płatności przedszkola. Jest to 20% kwoty zapłaconej do jednego dziecka, w połowie z dwójką dzieci, a 70% dla każdego, jeżeli troje lub więcej dzieci. Ponadto rodziny o niskich dochodach z dziećmi mają prawo do miejsca w przedszkolu w preferencyjnej kolejce. Niestety, historia milczy o tym, co należy zrobić, jeśli rodzice to miejsce nie dostać go do 3 roku życia dziecka.

Odrębną kategorię – część rodziny o niskich dochodach, wystarczy umieścić pojedynczy matkę. Oprócz tych dotacji mają prawo do szeregu więcej korzyści. W szczególności takie matek pracodawca jest zobowiązany do zapłaty zwolnień lekarskich na opiekę nad dzieckiem, nie osiągnęły XIV w całości, jeżeli czas trwania choroby mniej niż 10 dni, a 50% th tempie 11 do 15 dni. Ponadto, nie mogą odpalić redukcję, jak również obejmować pracę w porze nocnej bez ich zgody. Niekompletne rodzin o niskich dochodach mogą otrzymać mieszkania na preferencyjnych warunkach.