320 Shares 6083 views

Aleksandr Epshteyn, dyrektor kreatywny stowarzyszenia „Kultura słowa”: biografia

Wiele znanych Aleksandr Evgenevich Epshteyn, który zasłynął jako doskonały nauczyciel. Jednak jest to doskonały psycholog. Te dwa zawody, jego zdaniem, są ze sobą nierozerwalnie związane. I od siebie, nie może istnieć. Założył się jako trener i konsultant osób publicznych i sportowców Aleksandr Epshteyn.


Historia życia

Aleksandr Epshteyn urodził się 5 czerwca 1985 w Moskwie. Obecnie pracuje w „Kultury mowy”. Dzielić się z ludźmi zawiłości oratorium. Aktywnie realizuje kurs na ten temat. Aleksandr Epshteyn pełni funkcję partner zarządzający.

Od 2006 roku rozpoczęła aktywną działalność zawodową w firmie. Głównym zadaniem Aleksandr Epshteyn uważa pomagając wysoce zmotywowanych ludzi. On stara się podnieść poziom swoich umiejętności komunikacyjnych, rozwój twórczego myślenia. Z twórczego stowarzyszenia związane swoje życie Aleksandr Epshteyn. „Kultura słowa” została założona w 2005 roku, najlepsi nauczyciele i psychologowie kraju, praktycy kina, pracowników telewizji i dziennikarzy. To działa silny i profesjonalny zespół.

Gdzie studiował?

Sasza był szkolony w №5 1992 Moskiewskiej Szkoły 2002. Po Aleksandr Epshteyn wewnętrznie otrzymał wykształcenie w HCA im. Majmonides na Wydziale Filologii i „Prawo” ( „Departament Prawa Cywilnego”). Kontynuował studia na Uniwersytecie Moskiewskim. Tu wstąpił na wydział „dokształcania” w „Praktycznym psychologii osobowości w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i biznesu.”

Stale dąży do samodoskonalenia Aleksandr Epshteyn. Jego biografia – dowód. Jest pełna notatek na badaniu różnorodnych technik, które umożliwiają osobie przekształcony w kategoriach oratorskich umiejętności. Aktywnie uczy innych.

Kilka słów o badaniach

Sasha urodziła się w Moskwie. Po szkole wstąpił do Instytutu Teatralnego. B.V. Schukina. Ukończył zajęciach aktorskich. Studiował w Państwowej Akademii Klasycznej. Maymodina. Akademia Przekwalifikowanie się poznać jako nauczyciel dodatkowej edukacji. Moscow State University. M. V. Lomonosova nauczył się nie być psychologiem. Opanował subtelności takich transakcji, jak model, aktor dramatu i komedii.

Interesujące fakty z biografii

Alexander – wszechstronna osobowość. Nazywa siebie stałego ucznia, ponieważ rejestruje proces uczenia się. Ciągle uczy się czegoś nowego Aleksandr Epshteyn. Retoryka przypomina mu o wiele więcej z ogromnej listy tematów. Umiarkowane preferencje polityczne scharakteryzować go jako człowieka dobrze wyważone.

On słucha muzyki klasycznej i rockowej. W wolnym czasie, a tylko w nastroju lubi przeglądu „Wichry namiętności”, „New York Jesień”, „Titanic”, „Closer”, „Redemption”. Jak w muzyce, literaturze, daje pierwszeństwo klasyki krajowych. Jego leksykony są "Biada z Wit" (Griboyedov), "Trzy Towarzysze" (Remarque), "Anna Karenina" (Tołstoj), "Oliver Twist" (Dickens). W wolnym czasie Aleksandr Epshteyn gra w pokera.

momenty robocze

On dał się poznać jako sumienny, odpowiedzialny oficer Aleksandr Epshteyn. Legenda „Pierwszy Kanał” i „Trust” spodoba się wielu widzów. Przez długi czas był czołowym kolumnie „w pracy po południu” na pierwszym kanale w programie „Big Lunch”. Głównym zadaniem jego aktywności zawodowej określa pomagać ludziom różnych zawodów, aby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i poprawić twórczego myślenia.

doświadczenie zawodowe

W teatrze MSU pracował dramatyczny aktor. Skutecznie wyróżnić się jako pisarz i prezenter na „Pierwszy kanał”. Brał udział w programach analitycznych i talk show, „Trust”, „Kapitał Plus”. Pracował jako nauczyciel w dodatkowych placówkach szkolnictwa w Moskwie. On zaangażowany w doradztwo kadry kierowniczej i menedżerów prestiżowych organizacji krajowych. On okazał się wysoce profesjonalny osobisty trener społeczności i przywódców rządowych w Rosji. Stało się popularne dzięki tworzeniu zaawansowanych szkoleń i kursów. Jego szkoła uczy się sztuki mówienia. Nacisk jest skierowany do wykorzystania umiejętności w rzeczywistych warunkach współczesnego świata.

Mowa jako sposób do osiągnięcia sukcesu

Teraz wielu z nich aktywnie korzysta z korespondencji z Internetem, które często mają niejasne zasady ortografii literat mowy i precyzyjnie dostarczane głos. Ta kwestia dotyczy zawodowych filologów i reżyserów telewizyjnych. Z tego powodu istnieje znaczny wzrost stażystów oratorium. Alexander jest przygotowanie ludzi w opanowaniu własnej mowy i głosu, aby odpowiednio wykorzystać swoją wiedzę do pracy.

Istotą stowarzyszenia Alexander zauważa komunikację i interakcję. W rezultacie, ludzie zwiększają efektywność i szanse na pomyślną przyszłość. Wskazano niewystarczające umiejętności komunikacyjne jednostek mianowicie podczas publicznych wystąpień. Dialogu na poziomie gospodarstw domowych są normalne, ale w znaczeniu sytuacji istniejącej wiedzy nie wystarczy.

zostać zawodowym

Alexander w szczególny sposób patrzy na życie. Uwagi dotyczące rudy rynku zmniejszył zainteresowanie ludzi specjalizuje się zawody. Jej kursy mają na celu przezwyciężenie główne przeszkody, które pomogą osoba do realizacji w życiu. Sukces i popularność mógł ciężko pracować na siebie. Jest wszechstronny osobowość, stale podnoszą swoją wiedzę w różnych dziedzinach życia zawodowego i osobistego.

Zapewnia, że sukces był możliwy dzięki zastosowaniu tej metody w życiu usług konsultingowych. Rozwijanie siebie i rozwijanie innych, zawsze pilnuje, aby szybko dostarczyć pracownikiem serwisu, aby odpowiedzieć na pytanie, słuchać sprzeciwu. Świadczy to o kompetencji komunikacyjnej, która jest mocno zakorzenione w jego życiu.

Podejście do życia

Biorąc pod uwagę istniejącą wiedzę w dziedzinie oratorium, był w stanie zapewnić godne prezent i komfortową przyszłość. Jego zdaniem, właśnie ze względu na szczególną znajomością psychologii i innych badań pacjenta, był w stanie zrealizować swoje marzenia jako profesjonalista. Znalazł płatną pracę, ona odporna na prowokacyjne i trudne pytania. okoliczności życia, bez względu na to, jak skomplikowane mogą być, nie odpadają Alexander z koleiny.

wniosek

Na podstawie zgromadzonej wiedzy Sasha było oratorium kurs, którego celem był rozwój umiejętności komunikacyjnych. Formowanie technik umiejętne zdolność mowy, był w stanie kompetentnie przedstawić siebie jako osoby pewne i przekonujące. Jego uczniowie – żywym świadectwem na to, że działalność ta przynosi oczekiwane efekty. Oni powinni wziąć udział w kursie dla ludzi, którzy marzą, aby osiągnąć w życiu i stać się celami jednostki samowystarczalny.