231 Shares 4209 views

League of Legends: Przewodnik do Akali

Akali – nie jest to najczęstsza postać, która przyciąga wielu graczy, który wydaje się dość proste, aby dowiedzieć się w pierwszej kolejności. Ale na głębszym zanurzeniu w badaniu tej postaci, to jest oczywiste, że prostota jest zwodnicza, a wielu graczy rzucać eksperymentów, przechodząc do innych znaków. Jeśli jednak nadal przyciąga do tego znaku, ten przewodnik, aby pomóc Ci poczuć Akali szczególny charakter, aby zrozumieć istotę jej czar i nauczyć się ich używać mądrze. Oczywiście, nie należy spodziewać się, że czytasz ten artykuł, łącznie z „League of Legends” i zacząć wygrywać prawo i lewo. Niestety, ta praca nie jest tak. Hyde na Akali pozwalają uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat charakteru, ale z nich korzystać w praktyce, masz już właścicielem. Jak wspomniano wcześniej, wielu graczy są kuszeni przez pozornej prostoty obsługi i wysokiej wydajności zaklęcia, które mają Akali, ale do opanowania im nie udało się doskonale zrobić.


Cechy charakteru

Hyde na Akali trzeba zacząć z kilkoma słowami o tym, że postać ta jest nieco inna od większości innych znaków. Faktem jest, że większość umiejętności bohaterów ma many, podczas gdy w tej postaci, skala brakuje. Zamiast tego mają Akali indeks energii. Jest to energia rysuje się wykorzystywać swoje umiejętności. Odzyskiwanie energii dość szybko, ale należy zrozumieć, że żaden czar na mana, czy wroga próby kradzieży od ciebie lub twoich próbach aby dostać się do jej wzrostu, nie będzie działać, ponieważ mana jako takich nie masz. Ponadto, pilot zdalnego sterowania, jest to najpotężniejszy czar, dostępne w tam, nawet nie wymagają energii – na jego realizację trzeba będzie zgromadzić esencje, które nie podlegają zasadom zarówno dla many lub energii. W ogóle, to nie jest to najbardziej prosty system, który z kolei popycha wielu graczy, którzy preferują standardową many. Ale jeśli wziąć pod uwagę brak many i dostępności energii nie jako brak charakteru, jak również jej zaletę, można osiągnąć imponujące wyniki, i poprowadzi do Akali ci w tym pomóc.

dyscyplina równoległy

Dlaczego więc można nauczyć dotyczące charakteru jak Akali, Hyde? Sezon 6 to najnowszy wydany publicznie, więc wszystkie czary i ich efekty będą widoczne w świetle aktualizacji dokonanych w rozwoju tego sezonu. Mówiąc najprościej, to opisuje bieżące umiejętności niż te, które zostały w poprzednich sezonach. A pierwsza umiejętność, którą warto zwrócić uwagę, jest bierny. To jest zupełnie normalne dla „League of Legends” – w tej grze, każda postać ma pięć umiejętności, z których jeden jest bierny. Jest ona dostępna dla Ciebie od samego początku gry i nie wymaga pompowania, a także aktywację, ponieważ działa niezależnie (dlatego nazywany jest pasywny). W przypadku Akali to „Parallel dyscypliny” – zdolność, dzięki której można zadać dodatkowe obrażenia, a także równolegle do przywrócenia sobie sporą ilość zdrowia podczas ataków.

Jak to działa? Każda swojego podstawowego ataku zadaje kolejne sześć procent dodatkowe obrażenia magiczne, a to może być zwiększona w zależności od siły swoich umiejętności. Jednocześnie przywrócenie zdrowia po ataku na wroga jest również wzrosła o sześć procent i nadal rośnie, w zależności od umiejętności siły. Ogólnie rzecz biorąc, na wyższych poziomach będzie można wydobyć wiele korzyści z tego pasywów, ale to nie wszystko, co można powiedzieć tego przewodnika. Akali (las, w połowie lub w internecie – lokalizacja nie ma znaczenia) ma bardzo ciekawe czary, z których każdy zasługuje na szczególną uwagę.

zabójca etykieta

Co można powiedzieć Hyde Akali? Mead – jedno z tych miejsc, gdzie można często znaleźć ten znak i należy wziąć to pod uwagę, jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie można z powodzeniem użyć pierwszego aktywnego umiejętności – „zabójca Mark”. Etykieta ta jest obraźliwa zaklęcie, które muszą być skierowane do konkretnego przeciwnika. Twoja postać rzuca wroga rodzaj etykiety, który powoduje mu szkody w wysokości od 35 do 115 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Po tym, wróg jest oznaczony przez sześć sekund, a jeśli uda się trafić go standardowego ataku w tym czasie, wówczas mamy do czynienia mu jeszcze 45 do 145 dodatkowych punktów obrażeń i przywrócić czterdziestu jednostek energii (użycia tego zaklęcia idzie sześćdziesięciu jednostek, tak aby wrócisz prawie całkowicie wyczerpany margines). Ale warto pamiętać, że gra, w której akty Akali – „LOL”. Poradnik pomoże Ci zrozumieć zasadę umiejętności, ale w rzeczywistości może być znacznie trudniejsza w obsłudze niż wydaje się na słowach.

pokrywa zmierzch

Inna scena, która jest idealnym miejscem dla Akali – top. Hyde wyjaśni ci dlaczego: to właśnie w zdolności do opisania teraz. „Ochrona zmierzchu” – to wyjątkowa umiejętność, która pozwala stworzyć postać do pewnego obszaru, gdzie staje się niewidoczny dla innych znaków, a także gdzie prędkość ruchu jest znacznie wzrosła. Zasłona dymna trwa tak długo, jak osiem sekund – czas, który byłby wystarczający, aby czekać na wycofywania innych możliwości, aby siedzieć po ciężkim boju i przygotować się do nowego ataku.

Co do prędkości przemieszczania się, w pierwszym poziomie umiejętności zwiększa się tylko o dwadzieścia procent, podczas gdy wzrost jest w stu procentach na maksymalnym poziomie. Jeśli wrogowie odważą się pójść za Akali w jej mglisty dziedzinie, powinni przygotować się na fakt, że ich prędkość spada do 14-30 procent. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najbardziej interesujących i skutecznych umiejętności, a ten poradnik pozwoli Ci powiedzieć którykolwiek Akali. Dżungla – jest to również dobry obszar do wykorzystania umiejętności, ponieważ nie będzie w stanie całkowicie zgubić.

Brandish półksiężyc

Na tej umiejętności trzeba skupić szczególną uwagę, jeśli studiujesz na charakter jak Akali, Hyde. Tank – jest to jedna z ról, które mogą przyjmować postać tego, a po części dzięki tej umiejętności. Faktem jest, że z jego pomocą można to zrobić uszkodzenia wszystkich wrogów w zasięgu standardowej akcji strajkowej. Pojedyncza strata jest nie tyle imponująca – od 30 do 130 jednostek. Biorąc jednak pod uwagę, że uszkodzenie to są wrogowie złowiona w pobliżu swojego charakteru, umiejętności, wydaje się mieć dużo bardziej użyteczna, zwłaszcza jeśli tankowania, lub uczestnicząc w jakiejkolwiek masowej rzezi. Oczywiście, aby zrobić z tego czaru ma inny – nie może zgodzić się na jednym konkretnym opinia nawet LoL przewodników. Akali – dość kontrowersyjną postacią, jednak lekceważyć możliwości, które otrzymuje z powodu tej zdolności, to byłoby nierozsądne.

cień taniec

Cóż, nadszedł czas, aby rozważyć i najpotężniejszy czar w posiadaniu tej bohaterki. „Shadow Dance” – bardzo kompetentny Pilot zdalnego sterowania, które jest gładkie ręce mogą mieć decydujące broń. Aby rozpocząć z tobą należy zwrócić uwagę na istoty, które omówiliśmy powyżej. Jak już wspomniano, nie mana lub energia nie jest marnowana na wykorzystaniu Ulta, potrzebne są specjalne olejki do niego. Jak je zdobyć? Jeśli nic nie zrobisz, to co trzydzieści sekund (aw ostatnim poziomie umiejętności – co 15 sekund) będzie pojawiać nową istotę. Ale jeśli będzie brać czynny udział w walkach, istota będzie wam dodane do zabijania wrogów, a pomaga neutralizować je swoim partnerom. To, co piszesz i esencje.

Ale w jaki sposób z nich korzystać? Aby to zrobić, należy aktywować „Shadow Dance”, celując do wroga, a twoja postać natychmiast teleportować się do niego, zadając 100 do 250 uszkodzeń. Wszystko, co można zrobić maksymalnie trzy takie ataki z rzędu, jak zgromadzić maksymalnie trzech esencji. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo potężne i imponujące umiejętności, które będzie można złapać żadnego przeciwnika kosztem dalekiego zasięgu czaru.

obraz

Można pompować umiejętności będzie wygodny, ale zaleca się używać gotowych budować, co pozwoli Ci najbardziej skuteczny sposób, aby rozwijać swoją postać. Dzięki tej budowie, będzie w stanie skutecznie działać w całym meczu. Tak więc, głównym umiejętność jest „zabójca Mark” – umiejętność trzeba pompować w pierwszej kolejności i dostosowania go do maksimum, nie później niż na poziomie dziewiątym. Równolegle wziąć jeden poziom „ochronie mroku” oraz dwa poziomy „Wag półksiężyca”, że trzeba pompować i dalej, zatrzymując się tylko na nowy poziom Ulta. Przez trzynastego poziomu postaci można „zamaksit” „Brandish Crescent”, a to nie może być pompowany do końca „Twilight Shroud”. To może być opracowane w ostatniej instancji, jak nowe poziomy mają wpływ tylko na szybkość poruszania się o swoją postać i przeciwnika, który nie jest kluczowym aspektem umiejętności.

zalety

Więc, jakie są korzyści można wyróżnić tę postać? Przede wszystkim warto zauważyć, że w walkach jeden na jednego Akali po prostu nie ma sobie równych. Jeśli uda Ci się od początku gry, aby uchwycić korzyści z pasa, bohaterka może włamać się do liderów opozycji, zwłaszcza jeśli natychmiast otrzymać kilka morderstw na własny koszt, a tym samym znacznie zwiększyć obrażenia. Przyjemne jest to, że nawet jeśli na początku zaletą gry zostaną utracone, niezależnie od sukcesu zespołu, Akali będzie w połowie bitwy zatrudniać niezbędną formę. Jej ULT – to unikalna umiejętność, która sprawia, że przenośny i bardzo niebezpieczne, a jeśli nauczysz się kontrolować jakość znak, a następnie za pomocą Ulta może być rozwiązany w wyniku jednej bitwie i całej gry.

braki

Mamy Akali i zalety, z których najważniejszym jest brak masy umiejętności. Jak dobry znak jeden po drugim, tak jak to jest źle w konfrontacji masowych. Należy również pomyśleć o stale energii, które będą trudne do odzyskania, jeśli spędzasz go lekkomyślnie. Jednak główną wadą jest to, że Akali nadal magiem, to znaczy, że ma dość słaby, zdrowie i wytrzymałość, ale za najbardziej efektywny, jest stale muszą być w centrum akcji, więc będzie trzeba bardzo gładką dłoń i wielu godzin praktyki opanować charakter.

znajomych

Jak dla drużyny, nie istnieją żadne specjalne opcje: na początku gry będzie przydatne dla każdego leśnika z możliwością sterowania, na przykład, Shen i kennen. Ale od połowy bohaterki gry solowej radzi sobie z przeciwnikami sobie.

wrogowie

Jednocześnie istnieje wiele znaków, które mogą być bardzo niebezpieczne dla Akali. Są to znaki, takie jak Ari, Bay czy Annie.