334 Shares 6994 views

Jak narysować „Przed” ołówkiem łatwo i umiejętności artystyczne

„Łada Priora” – dobry samochód w swojej kategorii cenowej. To ma jakieś dobre cechy. Co przyciąga młodych ludzi, którzy otrzymuje prawo do poznania i rezygnuje się do dowolnego urządzenia, tak długo, jak to było, na których można jeździć.


To sprawia, że model pojazdu jest dość popularne. Nic dziwnego, że nastolatki zastanawiają się jak rysować „Priora”. Po tym wszystkim, niektóre jeszcze w szkole siedzi w klasie, zapominając o nauczyciela, a chcąc myśleć o samochód, na wczesnym początkiem dorosłości. W takich momentach na nudnych lekcjach można podjąć samemu myśleć o samochodzie, i sprawiają, że szybko pojawił się w rzeczywistości, konieczne jest, aby odzwierciedlić marzenia na papierze. W związku z tym, że będzie użyteczny, aby nauczyć się rysować „Łada Priora” ołówek.

Faza przygotowawcza

Na podstawie poniższej samouczku można nauczyć się rysować bez żadnych specjalnych umiejętności. Potrzebny będzie kawałek papieru, można wykonywać książkę, ołówek (wystarczający na jednym zestawie nie trzeba kupować). Wziąć gumkę, ołówek, czy proste, nie kolor. On nie jest tak ważne, ale jeśli nie ma doświadczenia w tej lekcji, to lepiej błądzić. Kiedy zbierać wszystko, co potrzebne, można rozpocząć, aby nauczyć się rysować „Priora”. Praca jest łatwa i interesująca.

Rysunek lusterka

Na początek łatwiej nauczyć się rysować tylny widok, a następnie zdobyć doświadczenie i umiejętności, można spróbować innego kąta. Lepiej jest być w posiadaniu dwóch ołówków: miękkich i twardych. Pierwszy wybór do szkicowania, a następnie łatwo usuwane gumkę, a drugi jest potrzebny do opracowania szczegółów.

Tak, jak narysować „Łada Priora” ołówek etapami?

Szkice i przednią część

Pierwszym krokiem tworzy projekt. Nieznaczny nacisk ołówka na papierze, wyciągnąć dwa równoległe lekko nachylone linie oraz jedną u dołu. Przez nich są dwie krzywe z lewej iz prawej strony są takie same pod spodem. Pomiędzy ostatni przechodzi inny segment (jak litery „n”).

Teraz możemy przystąpić do szczegółowej analizy przedniego skrzydła. Jeden z układów wchodzących jaśniejsze. Dorisovyvat wcześniej, klamki i łuk pod kierownicą. Linie powinny być gładkie, zakrzywione, tak, że obraz nie wygląda płasko.

Przywiązujemy jasności wtórną stronę forehand. Dodaj linię na dole, pokazując, że samochód jest w ruchu.

Obraz staje się coraz bardziej podobna do obecnej. Jesteśmy zaangażowani w rysunku części maszyn. Narysuj przednie lusterko, ale nie można tego zrobić w prosty prostokąta, dzięki czemu obraz okaże się płaski. Naszkicować kształt równoległoboku, działają w oparciu o nią, przywiązanie procherchivaya do pojazdu i zderzaków, po lewej stronie, ale powinno być więcej.

Jednoczesne i tylny

Teraz rozpoczyna się etap tylne skrzydło drzwi z rysunku. Zaczynamy od następnego nadkole przedstawiających te same zasady, jak w przypadku łuku z przodu. Kontury linii prostej, którą nadal pozostał z pierwszego etapu. Schematycznie linię zderzaka.

Tu staje się jasne, że algorytm jest jak narysować „Priora”, proste. Jeśli za pierwszym razem wszystko jakoś nie pasowała, musiałem usunąć i od nowa, dach jest znacznie łatwiejsze. Wykonujemy szkic linii dachu, zaznaczyć okno.

Dotarcie do utworzenia tułowia i ciała. Narysuj już istniejącej linii i dodać kilka elementów. do światła LED, co oznacza, że w tej postaci jest owalny i koło. Narysuj miejsce pod tablicą rejestracyjną, powinien on być jak równoległoboku o zaokrąglonych krawędziach dolnych.

Teraz uzupełniać dolną część tylnego zderzaka dodatkowych linii i detali.

koła

Wykończenie nadkole który już tam jest. Łuki wyciągnąć dwa półkola, taki, który ma mniejszy wewnątrz drugiego. Kolejny krąg w środku. Zaledwie dwie linie, które pomogą Ci uzyskać głośności opon.

Ponieważ samochód jest przedstawiony w ruchu, dodać kilka uderzeń na kołach.

Jak narysować „Priora” bez cool, trendy dysków? To niemożliwe! Aby osiągnąć pożądany efekt pozwoli okręgów o różnych średnicach. Niekoniecznie ich wybity, można narysować regularnych dysków lub innych.

W końcowym etapie, usunąć wszystkie zbędne linie, które zostały na początku, a podstawowy krąg jaśniej.

Jeśli masz tylko ołówek, praca jest gotowa, ale w obecności kredek, długopisów, tusz kreślarski lepiej jest dodać kolor.

Teraz, gdy wiesz, jak narysować samochodu „Łada Priora” etapów. Dowiedziawszy się o lusterko obrazu, zaczynają uczyć się forhend. Zobacz więcej zdjęć i rubbings.