535 Shares 6232 views

Wszystko na ślub. Pocztówka z rękami na weselu

dekoracje ślubne – to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie jest to zaskakujące, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wszystko: od ogólnej konstrukcji sali bankietowej , a kończąc słodkie drobiazgi, które określą odpowiedni nastrój całej uroczystości. Prawdopodobnie każdy wie, że najlepszy prezent – człowiek-made, więc najbardziej skutecznym sposobem, aby dać radość komuś wiadomo – pocztówki. Z rękami na wesele może być kilkadziesiąt odmian prostych pocztówek, choć często dajemy pierwszeństwo pracach drukarek. Ale bezskutecznie! Dzisiejsze bogactwo możliwości i materiały pozwalają nam tworzyć niezwykłe piękno własnych.

Nie myśl, że mówiąc o pracach papieru, możemy ograniczyć się tylko do takich jak okolicznościowe karty. Ich ręce na wesele , wielu narzeczonych dzisiaj zrobić zaproszenia, karty do siedzenia gości, zanotować dzięki i wiele więcej.

Jeśli jesteś z tych, którzy nie szukają łatwych sposobów i chce dać gościom kawałek swojej duszy, nasz artykuł jest właśnie dla Ciebie. W nim, będziemy rozmawiać o tym, jakie są ślubne i jak zrobić zestaw do ślubu z rękami.

Zacznijmy! Najpierw musimy wybrać bazę. Ten sezon jest szczególnie istotne i biały karton mleka z biciem. Wystrój wykorzystuje różne materiały, takie jak wstążki satynowe, szkiele- liści, koronki, cekiny, kryształy i koraliki. Jeśli chcesz podkreślić kartę wyłączności, użyj go w projekcie wspólnej fotografii.

Ostatnio popularne niekonwencjonalne ślubne, na przykład zaproszenia do balonu. Zasada ta karta jest bardzo prosta – aby dowiedzieć się, gdzie i kiedy będzie święto, wystarczy nadmuchać balon. Ponadto, dość często dają młodym trójwymiarowe kartki z życzeniami. Robią to jest bardzo proste: wyciąć wzór konturu i ustalone tak, że gdy wziął otwarcie pionowo. Karta ta będzie bardziej interesująca, jeśli nie po prostu wziąć gotowych szablonów, a uważają się fabuła, główni bohaterowie które staną się nowożeńcy.

Jak już wspomniano, tylko niewielka część wesele set – karty. Ich ręce na ślub teraz i stworzyć do karty przedszkoli na bankiet, a kasetony młodego rodziny, a książki, które każdy może opuścić ciepłe słowa pożegnania i Brac. Wszystkie akcesoria są lepiej przetrwać w jednym kolorze. Wiele zdecydować się na jego celebracja fioletowy, mięta, czerwonym, niebieskim, a jeśli nie możesz się zdecydować, jaki kolor chcesz, możesz zrobić tęczowy ślub.

Nie ostatnią rolę odgrywa styl imprezy: może być vintage lub rustykalny, ale może być stroną plaża. Pomimo formacie ślubu, głównym warunkiem harmonijnej konstrukcji jest kompatybilność z wszystkimi akcesoriami i obrazów młodej pary. Tworzenie zestawu akcesoriów, bukiet ślubny i makijaż na rękach, nie zapomnij, aby korzystać z tych odcieni kolorów wybranych dla podstawowego wakacje! I pamiętaj: karta własnymi rękami na wesele – to tylko niewielka część tego, co można zrobić samemu!