420 Shares 3785 views

Najlepsze części Moskwie mieszka z dziećmi: opis, warunki i opinie

Co Moscow region lepiej się zatrzymać, a co trzeba przejść przez? Spróbuj dowiedzieć się, który stworzył najbardziej korzystne warunki dla młodych rodzin i dzieci w każdym wieku.


Wybierz będzie miał pewną wizję przyszłości, ponieważ, na przykład, w dziecku Templariuszy można otrzymać jest doskonała, mogę nawet powiedzieć, VIP-edukacja, ale w znacznym kosztem, podczas gdy w dzielnicy Krylatskoye stworzyła wszystkie warunki dla fanów sportu, ale istnieje kilka dobrych szkół. Oba sektory mogą być uważane za najlepszych obszarów w okolicach Moskwa się zatrzymać, ale będzie musiał wybrać tylko jedną rzecz – studia lub sportu. Oznacza to, że będzie łatwiej dla rodziców do kierowania dziecka do szkoły elitarnej każdy dzień, który jest tuż za rogiem, a następnie transportowane do przyzwoitej odległości do sekcji sportowych, lub na odwrót.

Natychmiast warto zauważyć, że zachodnia Biryulovo, Golyanovo i drukarki – nie najlepszych miejsc do życia w Moskwie, ze względu na wysoki poziom przestępczości i przeciętnym środowisku, które przyczyniają się trochę rozwój dziecka. Liczne rankingi firm zaangażowanych w nieruchomości wraz z poglądami niezależnych organizacji działających na rzecz poprawy jakości życia w kontroli populacji w porozumieniu, że optymalna dla dziecka i najdroższe obszarów Khamovniki i Ramenky. Są to najlepsze obszary Moskwie na pobyt z dziećmi ze względu na rozwój infrastruktury jest dla dziecka: edukacja, zdrowie, rozrywka, sport.

Zbadajmy każdy obszar bardziej szczegółowo, biorąc pod uwagę opinie ekspertów i opinie prostych mieszkańców tych miejscach.

Khamovniki

W kategorii „Najlepszy z moskiewskich dzielnic dla żywych”, które jest mocno zakorzenione w pierwszej kolejności przez szeroki margines przed resztą przez liczbę przedszkoli i świadczenia szkołach. Na prawie 80 tys. Osób stanowią około 27 szkół i 23 przedszkoli.

Oprócz wiedzy, które jest prowadzone przez wysoko nauczyciela, dzieci otrzymują doskonałe jedzenie, herbatę ziołową, koktajli tlenowych, a jeśli nie ma chęci za dodatkową opłatą można uzyskać prywatnego kierowcę i ochroniarza.

Ponadto istnieje możliwość uzyskania dodatkowego wykształcenia. Istnieją muzea Herzen i Tołstoj, galerie Shilov i Głazunow, a także nie jest Puszkina Muzeum Puszkina. I nie jest to wyczerpująca lista sektorze atrakcji kulturalnych, gdzie można przyłączyć się do kultury wysokiej.

Khamovniki również ołów w kategorii „Best of moskiewskich dzielnic na pobyt” kosztem dobrze rozwiniętej infrastruktury ochrony zdrowia dzieci. Oprócz gęsto się w sektorze prywatnych centrów medycznych, dzielnica charakteryzuje się obecnością zaawansowanych technologii diagnostyki i leczenia centrum im. Siemaszko. Obszar jest dobrze nadaje się do regularnych spacerów z dziećmi: Łużniki Parki Maiden Paul – to doskonałe i ciche miejsce dla rozrywki rodzinnej. Na forach można zobaczyć tylko pozytywnie na temat okolicy, a wszelkie krytyczne uwagi, nie znajdziesz.

Koszty mieszkań

Koszt jednego miesiąca kształcenia w tych szkołach waha się od 100 tysięcy rubli, a obudowa jest uważany za jeden z najdroższych hoteli, luksusowy metr kwadratowy to około 700 tysięcy, w klasie biznes – około 200 tysięcy rubli, a gospodarka-obudowa będzie kosztować … 150 tys. rubli na metr kwadratowy.

Krylatskoye

„Srebro” w kategorii „najlepsze obszary na pobyt w Moskwie” dostał sektor Krylatskoye. To stworzyło warunki dla inteligentnych sportowców. Na powierzchni widać wielofunkcyjny kompleks sportowy „Krylatskoe”, gdzie można znaleźć się w każdym sporcie.

Główną cechą tego obszaru – unikalne obiekty sportowe. Tutaj można zobaczyć stadion dla różnych sportów, jazdy na rowerze i cykl śledzi poziom międzynarodowy, kanały wiosłowe z stanic wodnych i stoisk. Obszar ten jest bogaty szkoły sportowe w kolarstwie, zapasy, pływanie, wioślarstwo i triathlon.

Drugie miejsce w kategorii „Najlepsze obszary żyć w Moskwie” Krylatskoye podjęte ze względu na dużą liczbę przedszkoli i szkół w studium języków obcych. Również osobno Warto zauważyć, że sektor działa kilka szkół dla domu szkolnego dzieci z niepełnosprawnością.

Wpływa na ich obszarach Tereny rekreacyjne sektora (około 900 ha). Pasywnego i aktywnego wypoczynku z dziećmi doskonale nadają Moskvoretsky Park, gdzie istnieją Serebryanyi leśnej, Krylatskiye wzgórza i równiny zalewowej.

cena emisyjna

elita Obudowa i klasa biznes będzie kosztować prawie 200 tysięcy. rubli za metr kwadratowy, dla gospodarki będzie musiał zapłacić co najmniej 130 tys. rubli za metr kwadratowy.

Fili-Davydkovo

W kategorii „Best New dzielnice Moskwie mieszka” sektor zajęło zaszczytne trzecie miejsce ze względu na obfitość wysokiej jakości instytucji edukacyjnych. Tutaj możesz uzyskać podstawową wiedzę na temat wszystkich przedmiotów oraz w pełni realizować się ze wszystkich stron. Jednak jest jeszcze jeden ważny szczegół: o przyjęcie do szkół najbardziej elitarnych trzeba zdać trudny test lub wielopoziomowych wywiady nie tylko dziecko, ale także rodziców.

Istotną wadą można nazwać zbyt mała (w porównaniu z innymi sektorami) ziemi terenów rekreacyjnych – około 200 hektarów, ale reszta – to idealne miejsce dla edukacji i kształcenia dziecka.

ceny domów

Obudowa luksus i klasę biznes będzie kosztować około 180 tys. rubli za metr kwadratowy. Płaski gospodarka znajduje się w nieco ponad 100 tysięcy. Ruble placu. metr. Mówić o sektorze głównie dodatnim bez znaczących uwag.

Strogino

Obszar ten jest uważany za najbardziej przyjazny dla środowiska w sektorze Moskwie. Jej naturalny zasięg znajduje się na trzech czwartych terytorium, a to jest prawie 1300 ha. Obszar ten jest nadal nazywa Podmoskovnaya Szwajcarii ze względu na spektakularne widoki, mimo ogromnej branży budowlanej.

Strogino jest uważane za idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych. Obszar ten jest bogaty w różne podstawy rekreacji, żeglarstwo, windsurfing, kluby kitesurfingu i innych miejsc sportów letnich.

Koszty mieszkań

Obudowa luksusowe i koszt klasy biznesowej około 170 tys. rubli za metr kwadratowy, a gospodarka-metrów będzie kosztować 130 tys. rubli. Mów tylko o tym obszarze w sposób pozytywny, wszelkie krytyczne uwagi nie były.

Ramenky

Sektor ten charakteryzuje się „rozrywka” dla populacji dziecięcej. Na wakacje lub po prostu na weekend, sektor jest wypełniona dzieci z całej Moskwie. Tutaj dzieci są wszystkie warunki: Duża Miejskie Moskwa cyrku, planetarium na Sparrow Hills, teatr dla młodych fanów „Vernadsky, 13” sceny, dzieci i młodzieży Kreatywność Pałac, teatr muzyczny o nazwie N. I. Sats i inne ciekawe rozrywki kompleksy ,

Jednak sektor stworzył warunki pełne nie tylko rozrywki, ale także dla jakości zdobywania wiedzy: szkoły z licznych tras, elitarne instytucje prywatne na rzecz edukacji „w wąskim kręgu”, etc …

Ceny w okolicy

Cena spread jest bardzo interesujący: Obudowa elit jest warta więcej niż 400 tysięcy rubli za metr kwadratowy obszar biznesu można znaleźć w około 200 tysięcy rubli, a klasa gospodarka będzie kosztować 150 tysięcy rubli …. Mieszkańcy i eksperci bardzo dobrze mówić Ramenki i najcieplejsze opinii zajmować się przede wszystkim z wysokim wskaźnikiem środowiska.

Inne obszary (.. Zachód Biryulovo, drukarki, Golyanovo, itd.), Oczywiście, odpowiednie do mieszkania, ale mają swoje własne specyficzne braki: przestarzałe i nieaktualne domu, słaba infrastruktura (czyli dzieci), przeciętne środowisko i last but not least, wysoki poziom przestępczości.