258 Shares 7110 views

Radiowave szyjki krzepnięcia: implikacje i opinie

choroby ginekologiczne występuje u kobiet, niezależnie od ich wieku. Wynika to ze złego środowiska, różnych infekcji lub urazu seksualnego podczas porodu lub poronienia. Zasadniczo, istnieje wiele chorób macicy. I bardzo często jedyną metodą zapobiegania poważniejszych problemów jest interwencja chirurgiczna.


Do niedawna, różne choroby sferze seksualnej można wyleczyć tylko przez kauteryzacji lub innych bolesnych manipulacji. We współczesnej medycynie, zostały wykorzystane z powodzeniem fal radiowych koagulacji szyjki macicy – szybką i bezbolesną operację, która jest przeprowadzana, nawet urodzeniu dziewczynek.

Wpływ promieniowania o wysokiej częstotliwości

Terapia fal radiowych – to jeden z najbardziej bezpiecznych metodami leczenia większości schorzeń szyjki. Wiele tkanek i komórek pod wpływem fal odparowywać bez powodowania cięcia i oparzenia. Formacja nienormalne tylko różnią się od silnego promieniowania fal radiowych. Po odparowaniu tkanin wynosi Wyniki Pary niższej temperatury sprzyja krzepnięcia (uszczelki) i komórek naczyniowych.

Proces ten jest bardzo szybki i całkowicie bezbolesny. Radiowave krzepnięcia szyjki macicy nie powoduje uszkodzenia zdrowych tkanek i eliminuje powikłania pooperacyjne. W miejscu cięcia istnieje kilka procesów: wysoka belka jednocześnie dezynfekuje rany i blokuje krwawienia. Pooperacyjne odzyskiwanie następuje szybko, bez blizn lub zmian w szyjce macicy formach.

Aby pokazać operację?

Ta unikalna metoda jest bardzo skuteczna i przedstawiono do kobiet w każdym wieku, którzy mają problemy ginekologiczne, jak i dziewcząt, które zajdą w ciążę w przyszłości.

Radiowave krzepnięcia szyjnych zaleca się w takich patologiach:

 • erozji;
 • Gruczoły torbieli bartolinevyh;
 • dysplazja;
 • szyjki macicy postaci przewlekłej;
 • brodawki, brodawczaków, polipy;
 • leukoplakia szyjki macicy.

wiązka fal radiowych jest najlepszym narzędziem procedury biopsji podejrzewa raka macicy patologii postaci.

Radiowave koagulacja nadżerek

Kiedy diagnoza tego rodzaju tej operacji jest bardzo skuteczny i ma korzystny prognozy dla pełnego wyzdrowienia. Po zetknięciu się z wiązki fal radiowych do powierzchni macicy, gdzie erozja uszkodzone komórki zaczynają parować, tworząc gęstą warstwę. Z biegiem czasu, martwe płaszcz oderwany i zdrowe, czyste tkanka pozostaje na swoim miejscu.

Kiedy leczenie erozji jest często używany dokładnie fal radiowych koagulacji szyjki macicy. Opinie lekarzy, którzy przeprowadzili tę operację swoich pacjentów, aby potwierdzić jego skuteczność. Po zabiegu całkowicie nieobecny cięcia tkanki, która wyklucza tworzenie blizn, w ten sposób minimalizując powikłań charakter zakaźnych.

operacja

Przed zabiegiem pacjent powinien przejść pełne badanie przez lekarza ginekologa. Liczne badania obejmuje:

 • Kontrola na fotelu ginekologicznym w biurze;
 • Analiza wymaz szyjki macicy;
 • badań przesiewowych na infekcje dróg rodnych
 • Szczegółowa analiza krwi.

Przy identyfikacji jakichkolwiek infekcji (mikoplazmy, chlamydie, opryszczka) były w trakcie leczenia oraz po jego zakończeniu badane szyjki biopsje tkankowe.

Po zbadaniu ciała kobieta powinna przyjść do lekarza w okresie od 5 x po 14 dnia cyklu menstruacyjnego. Pole pochwy i miejscu, w którym wiązka fal radiowych wpłynie przetwarzane antyseptyczne zastosowanie znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Następnie specjalnym urządzeniem lub Koagulowany wycięto chorej tkanki.

Po operacji kobieta nie musi być hospitalizowany. Ona może iść do domu, po otrzymaniu niezbędnej pomocy lekarskiej.

transakcje Opcje

Wszelkie manipulacje z szyjki macicy są prowadzone w ścisłej początku cyklu miesiączkowego. Czas trwania procedury i mocy fal radiowych zależy od nasilenia i charakterystyki choroby.

zaburzenia krzepnięcia krwi na początku badania przeprowadzono natychmiast po podaniu środka znieczulającego w obszarze szyjki. Czas trwania leczenia – do pięciu minut.

Gdy zidentyfikowane postaci patologie przedrakowe, takie jak brodawki lub dysplazja macicy, produkowany jest usunięcie tkanek dotkniętych. Zabieg trwa do 10 minut. Pod koniec swojego małego klastra odzyskanej z pracy, wysłał do badania.

Przeciwwskazania

Pomimo dostępności i skuteczności zabiegu szyjki macicy Radiowave koagulacji jest niemożliwe w obecności:

 • podwyższenie temperatury ciała;
 • chorób przenoszonych drogą płciową;
 • ciąża;
 • choroba psychiczna;
 • miesiączka;
 • przewlekłe lub ostre choroby miednicy mniejszej;
 • metalowych implantów w ciele;
 • nowotworów złośliwych.

Korzyści z leczenia

Metoda fal radiowych krzepnięcia szyjki macicy Jest to jeden z najlepszych operacji, aby pozbyć się różnych patologii.

Danaus następujące technika ma kilka zalet:

 • Procedura jest całkowicie bezbolesny;
 • fale radiowe do przeprowadzenia dokładnego przetwarzania uszkodzonych komórek bez wpływu na zdrowe tkanki;
 • gojenie się ran zachodzi szybko, bez blizn;
 • metoda nie powoduje negatywnego oddziaływania na sferę seksualną, które można z powodzeniem stosować w leczeniu patologii u młodych dziewcząt i kobiet, które planują ciążę powtórzyć;
 • Krwawienie jest całkowicie wyeliminowane;
 • pooperacyjna rana nie wymaga dodatkowych środków przetwarzania uzdrowienia;
 • po koagulacji szyjnego nie obserwowano jej deformacji;
 • radiowymi podczas operacji produkcji sterylizacji efekt wyeliminowania zakażenia;
 • w okresie pooperacyjnym ryzyko obrzęku i stanu zapalnego zminimalizowane.

Zalecenia po koagulacji fal radiowych

Przez dwa lata, co sześć miesięcy, kobieta powinna poddać badaniu przez lekarza. Zwykle po zakończeniu procedur specjalistów przepisane są czopki, do regeneracji i do pełnego przywrócenia normalnego środowiska pochwy.

Po zabiegu przez 14 dni nie zaleca się kąpieli w każdej otwartej wodzie, basen, sauna. Kobiety powinny unikać zbyt gorące kąpiele, ciężkich ładunków lub aktywnego sportu.

W ciągu miesiąca lub dwóch zaleca się zakończyć resztę seksualnej. Jako dodatkowe procedury odzyskiwania lekarz może być wyznaczony przez douching. Stosowanie tamponów jest zabronione w tym okresie.

Radiowave krzepnięcia szyjny: implikacje

W pierwszym dniu po operacji ból jest możliwe ciągnięcie, menstruacyjny podobny. W takim przypadku lekarz może przepisać leki przeciwbólowe. Rozmazywanie krwawienia pojawiają się po upływie 7 dni od dnia, w którym Radiowave krzepnięcia szyjki macicy została przeprowadzona.

Wydzielina nie jest zwykle obfite, sukrovichnye, mogą one trwać przez 20-25 dni. W tym czasie trzeba traktować z wykorzystaniem świec przypisanego lekarza.

Bądźcie czujni!

Na koniec menstruacji zaczyna rozładowania, który może charakteryzować się w większej ilości niż zwykle. Jeżeli krwawienie jest ciężka, są zakrzepy i silny ból, trzeba pilnie skontaktować się z lekarzem.

Należy również być powiadamiani, gdy gwałtownie wzrasta temperatura ciała lub 3 tygodnie po operacji zaczyna absolutorium z nieprzyjemnym zapachem. Po wykryciu takich objawów, kobiety powinny szukać natychmiastowej porady lekarskiej.

możliwe powikłania

Zasadniczo okres rekonwalescencji pooperacyjnej i przebiegała pozytywnie w większości kobiet. Zaobserwowano powikłania w 1% operowanych jak krwawienia, nagłego zwężenia kanałów lub infekcji macicy.

Dziś, najbardziej delikatny i skuteczny sposób rozwiązać szereg chorób sferze seksualnej jest Radiowave krzepnięcia szyjki macicy. opinie kobiet, którzy przeszli operację miały pozytywny charakter. Proces jest szybki, bez hospitalizacji i leczenia dla pacjentów.

U niektórych pacjentów wykazały spadek płodności. Takie zmiany mogą mieć miejsce, jeśli w momencie procedura została usunięta przez znaczną część macicy lub koagulacji przeprowadza się wielokrotnie.

Również po Możliwa jest gęstość i właściwości naturalnego śluz pochwy łamania. W tym przypadku lekarze przepisują dodatkowego leczenia i kontynuacja badania.