132 Shares 6755 views

„Tretyakovskaya” cafe stacja metra, co jest warte odwiedzenia. Zdjęcia i opinie

Odwiedź główną muzeum kraju – Galeria Trzeciakowska – każdy turysta będzie zadać pytanie: „Gdzie mogę nadrobić energii spędzony na arcydzieł – odpoczynek i smaczną przekąskę” Różnorodność oferty zadowoli prawie taka sama jak „Dziewczyna z brzoskwiniami” Walentin Sierow. Około metra znajduje się ponad 200 kawiarni, restauracji, klubów, cukierniczego, piekarnie i fast food.


„Tretyakovskaya” cafe stacja metra, co jest warte odwiedzenia. Zdjęcia i opinie

Lista wszystkich produktów spożywczych nie ma sensu: tak długo, jak można przeczytać artykuł, dwa z nich zostaną zamknięte z powodu kryzysu, a kilka entuzjastów w nadziei, że zawsze chce się jeść, otworzy nowe kawiarnie. Konkurencja w tym segmencie rynku jest ogromna, a produkty żywnościowe z niewspółmiernie kosztowne lub bez smaku potraw szybko wyparte restauracje z lepszych gości serwisu. Więc większość prac na wybór dobrej kawiarni dla nas zrobić, to dobór naturalny.

"McDonald" (McDonalds)

Przede wszystkim będzie spełnione przy wyjściu z metra „Trzeciakowska” fast food „McDonalda”. Pomimo dużo krytyki tej instytucji, młodzież kocha McDonalds za szybka obsługa, tanie jedzenie i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Jest tam restauracja w Big Ordynka, dom 21, budynek 2.

W menu:

 • (to znaczy Terrific kanapki rolka z kotlet);
 • frytki (tak po prostu smażone ziemniaki);
 • babeczki (co babeczki).

I choć mięsa w „McDonald” nie jest całkiem mięso, według brytyjskiego kucharza i prezentera telewizyjnego Dzheyms Oliver, American Cafe w „Tretjakowa” blisko metra są zawsze popytu.

"Tutta La Vita" (Tutta La Vita)

Kuchnia włoska restauracja znajduje się w 4-piętrowej willi na Bolshaya Ordynka oprócz konkurencji w całej szerokiej rzeszy klientów z różnych preferencjach.

Należą do nich:

 • pokój gier dla dzieci;
 • dens dla fanów na dym;
 • pokój do gry w karty;
 • winiarnia z degustacją napojów alkoholowych;
 • Właściciele przeszkadza o oddzielny parking dla gości.

Kuchni europejskiej i włoskiej zaprezentuje szeroką paletę mięsa, gotowane w niekonwencjonalny sposób: na wolnym ogniu w piekarniku, na grillu. Szef tego zakładu obietnicy zaskoczyć swoich gości dania kawiarni w pobliżu stacji metra „Trzeciakowska.” Goście restauracji są wdzięczny za gościnność, miła atmosfera, pyszne steki, wspaniała obsługa i dobra lokalizacja.

Przeciętny tag cena za osobę wynosi około 1000-1500 rubli.

Restauracja znajduje się pod adresem: ul. Bolshaya Ordynka, dom 20, s. 1.

Inną charakterystyczną cechą tej instytucji jest jej dzień i noc w każdy dzień tygodnia.

Cafe "Ordynka" na "Tretyakov"

Ta restauracja zajmuje dwie gustownie urządzone pokoje w zabytkowym kupców dwór dług. W miesiącach letnich, goście otwarty taras z miękkimi kanapami, gdzie można cieszyć się wszystkie odcienie Szisza tytoniu. Biały płot pikieta i naturalnych terenów zielonych stworzyć przytulną, komfortową atmosferę. Goście mówią ładny „inteligentne” Internet, co jest ważne w dzisiejszym świecie, zróżnicowane menu, dobra obsługa, przyjazne nastawienie kelnerów, smaczne przekąski i komfortowym wnętrzem.

Menu składa się głównie z kuchni rosyjskiej:

 • Pieczone świni, jagnięcia lub drobiu;
 • jesiotra lub rolki gwiaździstego;
 • rozmaite przekąski do piwa;
 • kebaby jagnięce, jagnięciny serca i nerek.

Dogodnie zlokalizowany w pobliżu stacji metra „Tretyakov” cafe „Ordynka” czeka na swoich gości codziennie, i posłuży do ostatniego gościa.

Dokładny adres lokalizacji: ul. Bolshaya Ordynka 21/16, str. 9.

Holly Food Cafe Bryan

Według użytkowników, raczej surowe wnętrze restauracji jest kompensowany wyjątkową kuchnię, kierowany przez szefa kuchni Brian Diab Libanie. Oferuje on pyszne, niesamowite rozmiary i niedrogie hamburgery w wykonaniu autora. W kuchni zadowoli:

 • jedzą mięso – i shawarma steki;
 • wegetarianie – zupa szpinak, falafel, Fattoush;
 • slodkoezhek – sernik, naleśniki polane syropem, ciasta z melona.

Hamburgery są nie tylko razogreyut i gotować przez 10 minut, aby Hosper pieca (czyli węgiel). Jedna kanapka będzie kosztować od 250 do 480 rubli. Jako goście są pewni, jeśli nie wiele parady, a potem na 600-800 rubli można jeść mocno. Wielu użytkowników lubi nepafosnost restauracji i kuchni libańskiej, jak różnorodne dania zawierają w swoim składzie dużo mięsa i warzyw.

„Holly Food” od Chef Brian znajduje się w pobliżu stacji metra „Trzeciakowska.” Kawiarnia czynna jest od 12 pm do ostatniego gościa.

Ulica: Klemens Lane, budynek 14.

Cafe "Arugula"

Jeśli chcesz, bez konieczności podróżowania za granicę, aby odwiedzić Włochy odwiedzić „cafe” Arugula w „Tretjakowa”. Cechą charakterystyczną stylu śródziemnomorskim są fascynujące połączenie jasnych kolorach wszystkie szczegóły wnętrza: kolorowe krzesła, lampy, wazony, zasłony, ściany i drzwi szafek. Okna wystawowe z słoików ogórków, dżemy, marynaty wysłać nostalgii pamięci dla zmarłych w zapomnienie szafie babci.

Instytucja może być tak szybką przekąskę lub po prostu napić się gorącej kawy cappuccino i szczelnie obiad według tradycyjnej kuchni włoskiej.

Kucharze zachwyci miłośników dań makaronowych takie:

 • Tradycyjne pasty lub z egzotycznymi dodatkami;
 • Pizza z mięsa, ryb lub warzyw sezonowych;
 • lasagne czy risotto.

Jeśli wierzyć opinii, miejsca metce zadowoli każdego nauczyciela i ucznia ich demokracji. Darmowy dostęp do Internetu oraz możliwość wypić drinka w zaciszu gorącej herbaty lub odwrotnie, chłodny sok zostanie zapamiętany i będzie tu wrócić ponownie i ponownie. Byli również pamiętać, duże porcje, dobrze wyszkolony personel i jasne wnętrze.

Przybliżony koszt kolacji dla jednej osoby wynosi od 800 do 1000 rubli.

Cafe codziennie od 10 rano do 24 w nocy.

Ulica: Lane Clement, 10, strona 2

Cafe "liczba Varenychna 1"

Jeśli jesteś zmęczony zagranicznej żywności i chce jeść „w domu” – zapraszamy do miejsca, w pobliżu stacji metra „Trzeciakowska” – cafe pod prostym tytułem „numer Varenychna 1”. Wnętrze restauracji będzie zadowolić zwolenników systemu sowieckiego i miłośników TRP (regulamin sportowy wykształcenia ludności pod patriotycznej nazwie „Gotowy do Pracy i Obrony”, jeśli ktoś nie wie). plakaty z hasłami okrąg, proporczyki z symboli sowieckich i flagami z sierpem i młotem. Jedna ze ścian jest wyposażone w listwy w postaci prętów ściennych, stoły malowane szachownicy, aw rogu stoi gimnastyczne „koza”.

Menu zachwyci publiczność nostalgiczne domowe ravioli i pierogi z różnymi nadzieniami. Darmowe Wi-Fi pozwoli odcień cywilizacji, tak że publiczność naprawdę nie oderwane od współczesnej rzeczywistości. Opinie zadowolonych klientów mówią, że w „Varenichnaya” wygodne, niedrogie i, co najważniejsze, pyszne!

Kawiarnia czynna jest codziennie od 10 rano do północy.

Adres: Lane Clement, 10, strona 2

Kawa „Aldebaran”

Wnętrze w stylu kawa dołączył nowy wiek i pozostawiając epokę romantyzmu. instytucja duch czuł już w tytule, który składa się z staromodnym pojęciem „Coffee House” i nazwą najjaśniejsza gwiazda na całym niebie.

Cafe „Aldebaran” na „Tretyakov” znajduje się na pierwszych dwóch piętrach domów mieszkalnych, witryny sklepowe, które wyglądają na przytulnym placu z fontanną.

Okrągłe stoły otoczone krzesła z tapicerowanym siedziskiem, schody na drugie piętro z ażurowa balustrada wystawowych pysznych deserów stworzyć atmosferę życia bez pośpiechu i sprzyjają intymnej rozmowie z przyjacielem. Goście zaznaczyć nostalgię w częściach wewnętrznych i jedzenie.

Ustanowienie oferuje dania klasycznej kuchni europejskiej. Ponieważ produkt nie wątpię, bo miejsc kucharz Anatolij SELEZNEV, wielokrotny zwycięzca zawodów i mistrzostw w sztuce kulinarnej, uważnie obserwując ich podaż.

Gości instytucje zachwycony z przytulnym wnętrzem i wspaniałej atmosferze, wobec którego tag wysoka cena nie jest postrzegane tyle wadę. Wszyscy goście podwyższyli pochwalił pysznych dań oferowanych przez szefa kuchni.

Średnia cena obiadu będzie około 1000-1500 rubli.

Restauracja otwarta jest od poniedziałku do piątku od 9 rano do północy, a nawet w weekendy od 8:30 do 24:00.

Dokładny adres kawiarni: Wielki Tolmachevsky Lane, blok 4, str.1.

Kawiarnia "Coffee House"

Sieć wiadomo każdy Moskal „Coffee House” już dawno okazała się z najlepszej strony. Jest kawiarnia obok „Tretjakowa”, co jest bardzo wygodne dla wszystkich okazjach, czy to przerwa obiadowa, siedząc z przyjaciółmi, rodziną lub obchody pierwszej randce.

Budżet business lunch oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu są atrakcyjne dla pracowników biurowych i studentów, którzy są w obszarze wystarczająca liczba. menedżerowie placówek regularnie aktualizować menu, znaleźć i zaoferować nowe pomysły. Zespół składa się z wysoce zmotywowanych młodych ludzi, którzy są otwarci na dialog i naciskiem na wysokiej jakości usług dla użytkowników.

Menu kawiarni składa się z dań europejskich i różni się od podobnych zakładów ogromny wybór różnych rodzajów kawy:

 • ristretto;
 • Espresso Romano;
 • klasycznego espresso;
 • Espresso Americano;
 • espresso macchiato;
 • Espresso con panna;
 • Klasyczny cappuccino;
 • podwójne cappuccino śmietana „marshmallow karmel”;
 • podwójne cappuccino śmietana „wafel stożek”;
 • podwójne klasyczny mrożone cappuccino;
 • podwójne mrożone cappuccino „karmelu”;
 • podwójne mrożone cappuccino „czekolada mi”;
 • podwójne mrożone cappuccino „Solone karmel”;
 • Latte klasyczny;
 • latte mrożonej karmelu;
 • latte karmelu i orzech;
 • podwoić RAF;
 • Mrożona kawa;
 • mokka.

Goście zapoznali się z wysoką cenę kawy, i to prawda. Średnia cena filiżanki to 250 rubli. Goście chwalą stylowe pokoje oraz spokojną muzykę tła. Klienci są gotowi wrócić tutaj na pyszny deser z uroczych nazwach takich jak sernik malinowy „ wir” lub ciastka „Red Velvet”.

Kafeteria od 8 rano do północy.

Średnia cena obiadu dla jednej osoby – 1000 rubli.

Ulica: Klemens Lane, budynek 14.

Fast food "Mu-Mu"

Placówki pod nazwą „Mu-Mu” są dostępne w każdej dzielnicy Moskwy. Dowiedz się kawiarnia jest bardzo łatwy w słodkim znaku identyfikacyjnego w postaci wypryskami Burenka.

Przyjemne wnętrze w stylu country, w połączeniu z kuchni rosyjskiej i przystępne ceny sprawiają tej restauracji „cafe ludzi”. Nie ma huczne kelnerzy, a klient, poruszające się po blacie, wybiera i umieszcza na tacy ulubionych dań. W menu można znaleźć tradycyjne słowiańskie nazwy mikstury:

 • zupa;
 • surówka z białej kapusty;
 • vinaigrette;
 • kotlety Pożarskiego;
 • Kluski kurczaka;
 • puree z ziemniaków;
 • Smażone ziemniaki z grzybami;
 • śledź cebuli;
 • marynowane grzyby;
 • pierogi;
 • ciastka z różnych nadzienia.

Pozwy przypomnienie restauracji regularnie w celu zmniejszenia już nie bardzo wysoka ceną. Wymagane lunche biznesowe, menu i specjalne oferty dla dzieci nie pozostawia obojętnym cafe odwiedzających. Tretyakov Gallery, znajduje się w odległości 5 minut jazdy od hotelu, atmosfera dodaje inteligencję instytucji. Liczba odwiedzających zgadzają kolejki niezadowolenie, z drugiej strony, jest to najlepsza rekomendacja dla tej instytucji. Goście bardzo przyciąga możliwość wyboru kursów osobiście, zamiast zamawiania z obrazka lub ze słów kelnera. Wszyscy chwalą smaczne domowe posiłki, rozmaite desery i przyjazny personel.

W kawiarni znajduje się w Clement Lane, budynek 10, str.1 Zamoskvorechnogo obszar.

Godziny otwarcia: w dni powszednie od 9 rano do 11 po południu, w soboty i niedziele od 10 rano do 10 wieczorem.

Tak, przespacerować się na Zamoskvorechye lub odwiedzenie słynnego muzeum założonym przez Pavlom Tretyakovym, znajdziesz gdzieś odpocząć, mieć przekąskę lub po prostu filiżankę kawy łatwo. Wszystkie kawiarnie w pobliżu stacji metra minął czas badania i czeka na swoich gości codziennie od rana do późnego wieczora.