738 Shares 1660 views

Szczegóły dotyczące sposobu rejestracji w grze rynkowej

Porozmawiajmy jak utworzyć konto w grze rynkowej, ponieważ system operacyjny Android otrzymał niezwykły rozsianych po całym świecie i cieszyć się całą gamę funkcji platformy bez „rynku” jest prawie niemożliwe.


Co to jest ten fenomen?

Zaczniemy od definicji wspomnianej koncepcji. Usługa Google Play rynku jest ogromny katalog, który ma wszystko, które mogą być potrzebne do posiadaczy urządzeń mobilnych opartych na systemie operacyjnym Android.

Obecne tu i po prostu różne wersje systemu operacyjnego – od dawna znają system „1.5”, a także w wersji „2.3”, który jest już zainstalowany na urządzeniu budżetowej. Można znaleźć tutaj oraz «Ice Cream» (innymi słowy, „4.0”). Należy pamiętać, że aplikacja play Market oferuje swoim użytkownikom Ile programów i inna zawartość Media – filmy, muzyka, e-książek.

Aplikacje na „rynku” prezentowane jednocześnie w różnych wersjach dla różnych wersji systemu operacyjnego. Po przejściu do katalogu, program jest pobierany bezpośrednio z systemu operacyjnego Android, który jest zainstalowany na komputerze.

Szczegóły dotyczące sposobu rejestracji w grze rynkowej

Aby uzyskać dostęp do konkretnego sklepu zasobów, użytkownik musi utworzyć konto w Google, innymi słowy, wymagana jest rejestracja. Aby uzyskać informacje o tym, jak zarejestrować się w grze rynkowej, będziemy rozmawiać dalej. Wolne środki – to jest dobre, ale w pewnym momencie chcesz korzystać i zapłacić dodatek.

Więc można dodać własną kartę kredytową lub jakakolwiek inna z kart, na których znajdują się środki, a po procedur walidacji wejścia będzie można zakupić każdy z produktów cyfrowych.

funkcje konta

Polityka Google Inc. jest stworzenie jednego konta, który jest prowadzony przez cały zarządzania usługami online. Pełnego korzystania z „rynku” użytkownik może przez tylko jednego konta. Zapisz się do Gmaila, a następnie wpisać swój login i hasło na urządzeniu mobilnym.

Jeśli urządzenie ma wczesną wersję Androida, będzie musiał być aktualizowany. Potrzebne trzecią wersję tabletu, a czwarty na smartphone. Pełną listę dostępnego katalogu produktów, niestety tylko anglojęzycznych mieszkańców.

Jeśli mieszkasz w Rosji i innych krajach WNP i chcą skorzystać z archiwów zagranicznych, można spróbować odwołać się do możliwości pełnomocnika USA. Chociaż nie jest to konieczne, ponieważ wybór dla rosyjskiej publiczności produktów jest ogromna.

regulacja

Przede wszystkim, trzeba skonfigurować proces aktualizacji aplikacji tak, że występuje tylko w przypadku, gdy urządzenie jest Wi-Fi do sieci. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Gdyż w przeciwnym razie zostaną one dodatkowo przeznaczyć na płatności mobilnych internetu w momencie otrzymania aktualizacji.

Mówimy o główny problem ludzi, którzy kupują urządzenia z Androidem, nie rozumiem, co się dzieje z funduszy z konta. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy przejść do ustawień „Sklep Play”. Następnie wybierz „Aplikacje automatycznej aktualizacji” i określić możliwości tej procedury wyłącznie za pośrednictwem Wi-Fi.

Dalsze omówienie nawigację. Pierwsza strona jest główny. Są „Sklep Play” zaleceń, ale wszystkie aplikacje są pokazane po kawałku, i wybrać coś ciekawego dla siebie ze strony głównej nie zawsze jest wygodne, więc najlepiej, aby przejść do listy kategorii, przesuń palcem w prawo po ekranie. Tutaj otworzyć program w „trendów”, „Top New”, „Paid”, „bezpłatny”. Tutaj omówimy, jak utworzyć konto w grze rynkowej, a także mówił o cechach usługi.