696 Shares 3916 views

Jak zablokować numer telefonu, tak aby nie wywołać 10 razy dziennie?

Prawie każdy właściciel telefonu komórkowego znanego problemu z niekończących się rozmów z irytujących osób lub firm, które świadczą usługi. Może to być banki, liczne sklepy, lub po prostu ludzie, z którymi nie chcesz, aby pozostać w kontakcie. Wtedy nie ma nic innego, jak zablokować numer telefonu, ponieważ zwykle grzeczny prośba, aby nie wywołać Ci więcej takich ludzi przejść nie zauważony.

Jak zablokować numer telefonu, aby zadzwonić nie jest nachalna subskrybentem?

Blokowanie niechcianych numerów możliwe, a nawet konieczne dla zachowania własnego systemu nerwowego. Obecnie wiele smartfony z systemem operacyjnym „Android” i iOS pozwalają to zrobić szybko i za darmo: wystarczy, aby określić ustawienia tego samego numeru telefonu. Ta funkcja jest dostępna nawet dla prostych telefonów. Ale jeśli urządzenie mobilne nie obsługuje taki luksus, można korzystać z usług operatora.

Blokada numer: Usługi agencji

Jak zablokować numer telefonu, który powołał niechcianych rozmówców? Wszystkie popularne obecnie operatorzy telefonii komórkowej mogą trwale pozbyć się brzydkie połączeń – wystarczy użyć opcji i wpisać żądaną komendę. Jedyną wadą takich luksusów to, że prawie każdy operator pobiera pewną kwotę za usługę.

  1. Jeśli jesteś abonentem Beeline, a następnie wprowadzić numer na czarnej liście nie będzie trudne. Piękno jest to, że lista ta może być zarówno numery telefonów, jak i miejskich, a nawet międzynarodowych. Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać polecenie USSD w postaci * 110 * 771 kraty i przycisk zadzwoń. W ten sposób będziesz na czarnej liście. Ponadto, pozostaje tylko dodać numery. Należy zauważyć, że aktywacja usługi nie kosztuje nic, ale dla każdego dodanego numer zostanie usunięty z konta przez 3 ruble i 1 rubla za każdy dzień korzystania z usługi.
  2. Dla fanów „Megafon” zapewnia również podobną usługę, a na dwa sposoby. Pierwszy – aby wysłać pusty SMS na krótki numer 5130, a drugi – z pomocą USSD * 130 * 4 grillem i klawisz połączenia. Podłączanie i dodać nieograniczoną liczbę pokoi – bezpłatnie. To po prostu do codziennego użytku będą usuwane przez 1 rubla.
  3. MTS operator telefonii komórkowej oferuje aż 3 sposoby, aby pozbyć się niechcianych połączeń: wysyłanie komendy * 111 * 442 # lub bezpłatną wiadomość pod numer 111 z tekstem 442 * 1. Ale najbardziej wygodny – skorzystać z gabinetu. Można czarnej maksymalnie 300 numerów (więcej niż wystarczająco). Dla każdej opłaty użytku dni 1,5 rubli.
  4. „Tele 2” również nie pozostaje w tyle swoich konkurentów i oferuje swoim klientom możliwość, aby pozbyć się niechcianych połączeń. Operator ten został wciągnięty na czarną listę domyślnie jest to wystarczające, aby dodać numery, a odbywa się to za pomocą polecenia * 220 * 1 i liczb przez osiem. Następnie otrzymasz powiadomienie, że numer na czarnej liście i zostanie usunięta z konta 1,5 rubli, a dzienna opłata będzie zależeć od konkretnego regionu.

Jak zablokować połączenia przychodzące do „Android” i iOS

Numer blokada za pomocą operatorów usług – to jest na pewno wygodne, ale droższe. Jeśli nie chcesz przepłacać, można korzystać z funkcji telefonu. Na szczęście teraz praktycznie wszystkie nowoczesne smartfony oparte na „Android” lub iOS są wbudowane specjalne funkcje, więc nie ma potrzeby, aby myśleć, jak zablokować numer telefonu, aby zadzwonić nie jest złym towarzyszem.

Jeśli masz OS „Android”, wystarczy przejść do sekcji „Historia połączeń”, znaleźć żądany numer, a następnie w szczegółach połączenia, wybierz opcję „Dodaj do listy”. Teraz użytkownik może już nie przeszkadza. I oprócz podstawowych funkcji telefonu można pobrać specjalną aplikację na „Sklep Play”. Aby uzyskać informacje o tym, jak to zrobić, wie każdy smartphone właściciela.

Dla fanów iPhone kwestia jak zablokować przychodzące numer telefonu, nie ma już znaczenia. Bardzo po prostu raz na zawsze zapomnieć o uciążliwych połączeń. Wystarczy wybrać z listy numerów lub nawet wiadomości tekstowych samo, klikam na ikonę i wybierz „Blokuj”. Teraz ta partia bez Twojej zgody nie będzie przeszkadzać.

Jak zablokować wszystkie połączenia i SMS z nieznanego numeru?

Z blokujące konkretne numery załatwione, ale blokowanie numeru przychodzącego, który nazywa się obcy? Oznacza to, że jeśli chcesz, aby wykluczyć wszystkie połączenia od nieznanych numerów, a nawet SMS, najlepszym, co można zrobić – ustanowić specjalną aplikację, która automatycznie blokuje wszystkie połączenia zewnętrzne. Ale kwestia jak zablokować numer telefonu, aby zadzwonić nie jest ukryty numer, może tylko pomóc operatorowi i dowolną aplikację, niestety, nie pomaga.

Jaki jest telefon Nokia 603
82 shares 6085 views
Nokia 220: szczegółowy opis
207 shares 6628 views
Lumia 950: opis, charakterystyka
357 shares 7693 views