460 Shares 4739 views

Sklep internetowy "SotMarket", recenzje na ten temat

Sotmarket jest sklepem internetowym dla telefonów komórkowych. Tutaj możesz zamówić lub kupić dowolny telefon, części zamienne i akcesoria online, bez wychodzenia z komputera. W katalogu jest prawie wszystko: akcesoria ogrodowe i budowlane, cyfrowe i domowe, artykuły elektroniczne, laptopy. Sklep przyciąga nie tylko nowych klientów, ale także właścicieli prywatnych stron internetowych. "SotMarket" opracował specjalny program partnerski, dzięki któremu otrzymują procent zysku i uczestniczą w promocjach bonusowych. Płatności są dokonywane za pośrednictwem pieniądza elektronicznego Webmoney, Yandexmoney, konta bankowego lub rozliczenia gotówkowego. Współpraca odbywa się zgodnie z zasadą: im większa sprzedaż, tym wyższy zysk. Popularna opinia "SotMarket" od partnerów była szeroka, niektórzy zadowoleni są ze współpracy, inni zauważają trudności w pracy personelu.

W sieciach społecznościowych przeprowadzana jest ankieta klientów, w której są analizowane odpowiedzi na temat sklepu SotMarket. Spróbujmy podkreślić najważniejsze zalety i wady organizacji. Negatywne aspekty:

– Wiele telefonów komórkowych ma stare systemy operacyjne, programy;

– prawie cały sprzęt zakupiony w sklepie internetowym "SotMarket", często ocenia jako produkt o słabej jakości;

– personel nie ma wystarczająco dużo doświadczenia w pracy z klientami;

– dostawa towarów opóźnia się o kilka dni więcej niż w umowie;

– nie ma opinii;

– długi proces zwrotu funduszy.

Pozytywne aspekty:

– uprzejmości i dobrej woli pracowników;

– łatwość nawigacji w miejscu;

– stała dostępność towarów w katalogu;

– dostawa kurierska jest realizowana w czasie;

– duży sprzęt za wszelką cenę;

– realne ceny;

– niezawodna technologia i długi okres gwarancyjny.

Tak więc można stwierdzić, że sklep internetowy "SotMarket" opinie mają najbardziej kontrowersyjne. Niektórzy klienci byli zadowoleni z zakupu i stali się stałymi klientami, inni kategorycznie odmawiają zakupu elektroniki w tym sklepie. Stosunek recenzji jest 40% pozytywny i 60% negatywnych komentarzy.

Ostatnim ruchem reklamowym była dystrybucja dużych rabatów na wszystkie produkty SotMarketu. W tym celu wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i otrzymać kod promocyjny odpowiedniej promocji. Oferta jest ważna przez miesiąc. Prowadzenie tej akcji spowodowało, że sklep "SotMarket" tylko pozytywnie ocenia.

Jeśli masz pracę w SotMarketu, musisz przesłać wywiad. Szczegółowe informacje o miejscu można znaleźć w dziale "Miejsca pracy". Tutaj możesz wypełnić formularz, pozostawić swoje CV i dane kontaktowe. Specjaliści HR sprawdzą kwestionariusz i skontaktują się z wnioskodawcą w każdym przypadku. Również tutaj "SotMarket" opinie zdobył wiele. Niektórzy pracownicy reagują tylko pozytywnie, twierdząc, że istnieje dobre wynagrodzenie, przyjazny personel, elastyczny harmonogram. Inni pracownicy twierdzą, że władze nakładają kary, opóźnia się płatności, nie ma możliwości rozwoju kariery zawodowej.