81 Shares 6238 views

Renault Trafic – stylowy minivan na każdą okazję

Renault Traffic jest słusznie uważany za jeden z najlepszych w swojej klasie. A jeśli z punktu widzenia niezawodności i bezpieczeństwa konkurentów w minivan brakuje, to praktyczność wyraźnie zastrzega sobie żółtą koszulkę, i trzyma się bardzo mocno. Na przykład kupujący jest dostępne w kilku wersjach o różnych postaciach bocznych i tylnych okien i siedzeń w drugim i trzecim rzędzie. Nawiasem mówiąc, w ostatnim rzędzie można złożyć łatwo, zwiększając tym samym objętość już imponującą bagażniku. Ogólnie rzecz biorąc, samochód może przewozić do 9 osób, lub dostarczyć do 1200 kg. cargo. W związku z tym, istnieje przewaga konkurencyjna dla Renault Trafic – dane techniczne samochodów to pozwalają nawet przy pełnym załadowaniu, aby zachować dynamikę przyspieszania i manewrowania.


Ruch jako bardziej nowoczesne samochody dostawcze rodziny Renault, ma charakterystyczne cechy wyróżniające. Reflektory w kształcie łzy, imponująca powierzchnia szkła, smakosz grille – wszystko to tworzy wielki styl Renault Trafic – owoc ciężkiej pracy francuskiego avtokonstruktorov. Kabina dach jest podniesiony nieznacznie, tylko że daje oryginalny samochód.

Pozytywne wrażenia w lewo i wnętrze Renault Trafic. Być może projektanci postanowili zaoszczędzić trochę na materiałach wykończeniowych, ale wszystkie szczegóły są ustalane mocno i pewnie, bez względu na to, co może się luz i piski stwierdzono. Ergonomia kabiny jest bardzo poręczny i wygodny – wszystkie wymagane funkcje znajdują się w odległości nie większej niż długość ramienia, instrumenty łatwe do odczytania nawet w jasnym świetle słonecznym. poziom wygłuszenia. Pomimo wielkości kabiny, podczas jazdy można mówić znajomą barwę. Ale brak czyszczenia tylnej szyby może być bezpiecznie nadana wad. Indywidualny system klimatyzacji przeznaczony jest dla każdego rzędu siedzeń. To samo dotyczy oświetlenia, podłokietników, kieszeni i innych przydatnych narzędzi w Renault Trafic. Właściciele samochodów opinii wskazują, że minivan niemal idealny pod względem komfortu.

Nadszedł czas, aby spojrzeć na samochód w ruchu. Wymiary czuł całkiem dobre manewry (w tym parkingu) wykonuje się z łatwością. Silnik jest zamocowany na samochodzie 2 litrów pojemności silnika napędowego 120 KM, skrzynia biegów – 6-biegowa. Silnik jest ciche i bardzo ekonomiczny – na zużycie paliwa cyklu wynosi mniej niż 9 litrów na 100 km. W trybie jazdy miasta, liczba ta wynosi około 11 litrów, dla kraju – mniej niż 8 litrów. Renault Traffic pełny zbiornik wystarcza na pokrycie w odległości ponad 1000 km.

Stylowe, praktyczne, wygodne, i co z bezpieczeństwem? Podobnie jak w innych sprawach, tu projektanci nie omacku. Na każdym siedzeniu z poszczególnych pasów bezpieczeństwa oraz zagłówków, samochód jest wyposażony w ABS i innych nowoczesnych środków ochrony, odpowiednimi wymaganiami współczesnego samochodu.