674 Shares 2940 views

Kilka sposobów jak narysować samochód Vaz różne modele

Narysować samochód – główny wniosek któregokolwiek z chłopców, ale niektóre dziewczyny jak dobrych samochodów. Ważne jest nie tylko, aby dać rysunek dziecka, ale także, aby pokazać mu, jak narysować samochód VAZ, na przykład. Przed rozpoczęciem rysowania z dzieckiem, warto powiedzieć trochę o tych maszynach.


historia

Pierwszym modelem VAZ stał się „Kopeika”. Została wydana w 1970 roku przez włoskich samochodów typu „Fiat 124”. Jednak podczas testowania dużo w tych maszynach uległy zmianie. Na przykład, na początku w „grosza” tylnymi hamulcami tarczowymi zostały dostarczone. Ale ponieważ dominują drogi, klocki hamulcowe nosił się szybko do żelaza w Rosji. Zdecydowaliśmy się wymienić dysk bębna hamulcowego mechanizmu. To ciekawe, że w finalizacji modelu Łada 2101 aktywnie uczestniczył Włosi sami. Współpraca ta trwała aż do uwolnienia kolejnej aktualizacji – Łada 2103. Oznaczyć tę serię pojazdu zawsze zostały nazwane inaczej. Były :. "Lada", "Sputnik", "Niwa", "Samara" Obecnie pojazdy te są produkowane pod nazwą „Lada”. Teraz można przejść do rozmowy o tym, jak narysować samochód VAZ.

Łada 2103

Rozpocząć malowanie samochód z najlepszym ramce. To nie jest trudne. Dalej w głąb lądu trzeba naszkicować kontury samochodu. Zaokrągla narożniki – zarys powinna być gładka. Dorisovyvat obwód koła.

Teraz trzeba wyciągnąć zderzak na przedniej stronie, a jego tylna część wznosi. Wybierz szyby i drzwi, nie zapomnij o błotniki.

Następny dorisovyvat w pozostałych częściach zderzaka. Zobrazowania kratę i reflektory. Wspinamy się wyżej i zrobić maskę, przednią szybę, lustro na szybie. Nie bój się popełnić błąd – cały nadmiar może wymazać gumką. Dodanie lustro po prawej stronie maszyny. Ponadto możliwe jest wykończenie drzwi i okien. Mamy przedstawiają koła. Dodaj je do tarcz.

Następnym etapem jest opracowanie kierunkowskazem, profile. Gumki, aby usunąć wszystkie dodatkowe linie. Teraz dziecko może malować sam obraz. Sprawiają, że nie jest to trudne. Więc nauczyłem się, jak narysować samochód Łada 2103. Śmiało.

"Six"

Nie ma innego sposobu, jak narysować samochód Łada 2106. Przedstawia ramy bocznej w drzwiach pojazdu. Przedstawia grzejnik. Rysunek zderzak. Wyświetla linię okularach i kapturze. Robimy dach. W miejscu położenia drzwi narysować dwie równoległe linie. Jesteś teraz gotowy do malowania drzwi bocznych. Narysować przestrzeń dla kół. Wykończenie zderzak. Potem reprezentują wszystkie części okapu. Nawiasem mówiąc, powiedz dziecku, jak narysować samochód VAZ, najlepszy tata stoi, a mężczyźni są bardziej zorientowani w najdrobniejszych szczegółach samochodu niż kobiety. Remis światła. Następnie kładziemy na oponach kół i felg. Dodaj kierunkowskazy. Gotowy samochód może być malowany.

VAZ-2107

Najpierw zrozumieć różnicę między „siódemka” z innych, starszych modeli VAZ. Ogólnie rzecz biorąc, różnice niewielkie. Forma pozostaje taka sama, jak w przypadku innych Lada. Główna różnica – to wybrzuszenia kratkę. Istnieje również niewielka zmiana w kształcie kaptura. Nieznacznie zmieniając kąt nachylenia zderzaka na przedniej stronie. Maszyna Draw jest najlepsze dla zdjęć, jak zapamiętać wszystkie szczegóły samochodu jest bardzo trudne. Przechodzimy teraz do pytania, jak narysować samochód VAZ. Ołówek uczyni to łatwiejsze. Jak zwykle, zwracamy ogólne ramy. Mamy narysować linię dachu. Otacza boczne okna. Draw przednią szybę i nie zapomnieć o masce. Rezerwowe kółka przestrzeni. Ponieważ urządzenie nie może być ostre krawędzie muszą być zaokrąglone. Zwracamy się do zderzaka. Zwracamy wszystkie szczegóły. Kontury drzwi i okna na boku. Wycieraczki i lusterko dorisovyvat. Czerpiąc z osłony chłodnicy, która pokazuje emblemat rośliny. Zakończyć reflektory i migacze. Teraz musimy przynieść koła w porządku. Narysować koła i opony. VAZ-2107 jest gotowy. Pozostaje tylko do tworzenia cieni za pomocą wylęgu.

VAZ-2115

Teraz spróbuj dowiedzieć się, jak narysować samochód VAZ-2115. Mamy przedstawiają znane ramy samochodu. Samochód będzie widoczny na przedniej i prawej stronie. Należy zauważyć, że forma będzie nieco inny, bardziej elegancki. Opisujemy przestrzeń dla kół. Wybierz boczne i przednią szybę. Remis światła. Zobrazowania kaptur. Nie zapomnij o wycieraczek i lusterek wstecznych. Konieczne jest również, aby wyciągnąć lusterko boczne. Teraz przedstawiać klamki i boczne okna. Wszystkie linie prowadzić okrągły ołówek kilka razy, jako maszyny barw, nie będziemy. Szkło tonowanie uderzeń. Teraz można usunąć wszystkie zbędne dane za pomocą gumki.

Więc przyjrzeliśmy się jak rysować krok po kroku samochodów. Vaz przez wiele lat cieszył się popularnością wśród rosyjskich kierowców. Jest to dość wygodne samochody. W razie awarii nie trzeba kupować drogich części zamiennych, ponieważ są one tanie. Tak, a koszt naprawy jest dość tani.