755 Shares 8503 views

„Motyle w brzuchu” – pierwszy znak miłości

Ach, młodość, młodość i świeżość … Wieczorny spacer w ramionach potajemnie od rodziców, daty testów, pierwsze nieśmiałe pocałunek, nastoletnia miłość. Co mogłoby być lepsze, jak beztroski czas w życiu każdego człowieka? Te uczucia nie będą się powtarzać coraz dłużej i pozostanie na zawsze przypomnieniem jasnych dni romantycznej młodzieży.

Z pewnością wielu znanym mówią o miłości, związanej z uczuciem „motyle w brzuchu”. Jest to najbardziej popularny tylko w młodszym pokoleniu. Ale tu w czasach, aby zrozumieć, że nie jest tak łatwo. Jednak dokładnie tak długo, jak twoje serce nie rozstrzyga pewną osobę, która nagle wybuchnąć uczucia. Co to są te osławione „motyle w brzuchu” i dlaczego miłość jest opisany w takiej niezwykłej koncepcji?

W rzeczywistości, to jest, ściśle mówiąc, taką samą euforię, że osoba doświadczeń podczas miłosnych doświadczeń. Na przykład, gdy obiekt adoracji przechodzi, a następnie w podnieceniu i obsesyjne pragnienie, aby przyciągnąć przynajmniej część cennym uwagi w naszym żołądku swoiste poczucie próżni. Jednocześnie zależało żołądek kurczy się, a światło łaskotanie w skurczu mięśni i powoduje, że te „motyle w brzuchu”.

Ta metafora odzwierciedla niezwykłą reakcję organizmu na zmiany zachodzące w nim podczas miłości. Jednocześnie każdy ich właścicielem. Ktoś zainwestował w tej pięknej i romantycznej idei nieskończonego szczęścia, które powstają podczas zajęć grupowych ze swoim partnerem. Inni mówią, że lubią motyle w brzuchu trzepotanie, gdy są one w miłości i potajemnie jest całkowicie nie ufa nikomu swojego sekretu. Po tym wszystkim, co może być bardziej zmysłowy i bardziej intymne niż być blisko swojego idola i nadal płonie pragnienie, by dotknąć jego ręki, aby poczuć ciepło skóry, delikatnie pociągnąć drugą. Rzeczywiście, ilu ludzi, tyle opinii o tym wypowiedzi literackiej. Nieodwzajemniona miłość zawsze była celem pojawienia się zupełnie nowych wyrażeń nadzwyczajnych.

Jedno jest pewne, że „motyle w brzuchu” przyjść w czasie, gdy mówimy o wzniosłych uczuć i pasji. Nie ma miejsca dla cynizmu i zimnej kalkulacji. Z biegiem czasu, to uczucie może również przekształcić się w coś wielkiego. Wtedy ludzie mówią, że przestają one być zaskoczony tym zjawiskiem, jako lekką nutką nieważkości zabawny małych skrzydeł gdzieś tuż pod żebrami. Kiedy stosunki wchodzimy w nowy etap i wspinać krok w górę „motyle w brzuchu” na prawo ustąpić spokój, mierzone i spokój. Czy to źle? Wcale nie. Stabilność wzmacnia tylko pary, dając im spokój i harmonię. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w przypadkach, w których partnerzy są razem od dłuższego czasu.

Jak już się zapewne w stanie nadać sens trzepotanie w żołądku nie tylko beztroskiej młodości z wiatrem w mojej głowie. Miłość, jak wiadomo, w każdym wieku (i statusu), są uległe. Nie należy obawiać się, że „motyle w brzuchu” zakłócać sen, odpoczynek i zwykłego sposobu życia. Nawet najbardziej rygorystyczne i dorosłych osobowość czasami po prostu trzeba poczuć coś wyjątkowego w sobie. A co może być lepszego niż zwykła miłość? Nawet jeśli nie stać się czymś więcej niż zwykły flirt lub tzw „wakacyjny romans”.

„Motyle w brzuchu” – to najpewniejszy znak, że nadszedł czas na kilka szalonych czynów. Zapomnieć przynajmniej na chwilę o swoich codziennych obowiązków i wyzwań, trzeba zatrzymać się w ramach moralności publicznej. Jesteśmy zakochani nie mają żadnych sztywnych zasad. Czuć się znowu najbardziej młody i niedoświadczony chłopak, który kiedyś nieśmiało czeka dziewczynę w drzwiach, niezgrabnie chwytając za bukiet stokrotek i tulipanów. A ty, ścisła zacne damy. Zapomnij na chwilę o swoich strojach biurowych i szpilki drogich modeli butów. Pamiętam, jak raz pocałował ciepły letni prysznic. … Przed zawroty głowy, dzwonienie w uszach … Przed motyle w brzuchu …