523 Shares 2315 views

Jak zwiększyć poziom testosteronu

Testosteron jest jednym z najważniejszych hormonów w organizmie mężczyzny. Jej rozwój jest spowodowane przez geny, ale każdy człowiek ma możliwość wpływania na produkcję testosteronu. Dźwignie sterowania są: żywienie, aktywność fizyczna i różne suplementy, styl życia.


Jednym z czynników zwiększa poziom testosteronu jest poprawa męskiego libido, a wraz z nim ufność w każdym akcie współżycia. Jeśli jeden z czynników życia seksualnego wali, cały układ moczowo-płciowego jest wadliwa. Aby poprawić potencję jest teraz można kupić Viagrę w Petersburgu. I to nie tylko ten lek. Jednak to nie pomaga wzmocnić produkcję testosteronu, ale daje pewność siebie.

Aby zwiększyć poziom testosteronu człowiek powinien oprzeć się na zdrowej żywności, dodać ćwiczenia, przenieść więcej. Co do jedzenia, należy włączyć do swojej diety więcej żywności o wysokiej zawartości cynku: orzechy, nasiona. Ponadto zawierają one w diecie kurczaka, kotlety wieprzowe, owoce morza, fasola, wołowiny. Najlepszym źródłem białka są jaja, ryby, ser. Nie jest zaskakujące, że ludzie, w tym w diecie pokarmów białkowych są najlepszym wskaźnikiem poziomu hormonów niż wegetarian.

Co pomoże oprócz prawidłowego odżywiania? Nasze życie wypełnione są coraz intymnej komponentu. Regularny seks daje zwiększoną produkcję testosteronu i normalizują funkcjonowanie wszystkich narządów i układów. Również seks to dobre ćwiczenie dla obu partnerów i pomoże spalić dodatkowe kalorie.

Należy zrezygnować z alkoholu. Efekt alkoholu „off” produkcji hormonu w jądrach niż zaburzenia układu hormonalnego. Ponadto, alkohol negatywnie wpływa na naczynia krwionośne, co z kolei prowadzi do chorób sercowo-naczyniowych, zaburzeń erekcji. Duża ilość alkoholu zwiększa wydzielanie kortyzolu, który niszczy włókien mięśniowych. Dlatego często można zobaczyć ludzi, zwłaszcza tych, którzy lubią piwo, z niskiego poziomu masy mięśniowej.

Dobrym długi sen daje wiele korzyści. Optymalny czas trwania snu są uważane za 7-8 godzin. W tym czasie organizm odzyskuje siły, a człowiek czuje się wesoły przez cały dzień. Stale spędzać czas na imprezach lub w komputerze, można go poprawić na tyle spać liczbę godzin, które mają negatywny wpływ przede wszystkim na nastroju i komunikowania się z ludźmi. Następnie rozpocznie zawaleniem układ nerwowy, mięśnie nie będzie w stanie poprawnie odzyskać, będzie to stałe poczucie bezsilności.

Aby zwiększyć poziom męskiego hormonu ważnego aktywności fizycznej. Dotyczy to nie tylko turystyka w treningu, ale również prosty wędrówki przed pójściem do łóżka. Nawet jeśli nie można dostać się do pokoju przez 30 minut, nie rozpaczaj, dostać wolnego czasu na spacery, wspaniałe podanie w ciągu dnia. Nie jest konieczne za każdym razem siedzieć w samochodzie, aby przejść 100-200 metrów, które mogą być podjęte w ciągu zaledwie 5 minut. Jeśli można iść na siłownię, a następnie co najmniej raz w tygodniu wykonuj próbnych. Jest to bardzo dobre ćwiczenie będzie zwiększyć poziom testosteronu.