556 Shares 8216 views

Igor Wdowin: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Igor Wdowin. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo w dalszej części. Mówimy o kompozytor, muzyk i piosenkarz. Jest jednym z założycieli, a także wokalista pierwszego składu „Leningrad” zespołu. Założył projekt „Ojcowie wodorowe”. Współpracował z wieloma muzykami, wśród nich – Zemfira, "Karibasy", "2", "samoloty", "Przetargi Hummingbird".


wczesne lata

Igor Wdowin urodziła się w Leningradzie w 1974 roku, w dniu 13 listopada. Zaczął studiować muzykę w wieku 15 lat. To było wtedy, że młody człowiek podniósł gitarę. On jednak nie ograniczył się niewielki wybór z tradycyjnego niskich akordów. Dogłębna znajomość przyszłego kompozytora zyskać rejestrując się w Kolegium Muzycznym imienia Musorgskiego. Tam studiował przez rok. Wybrałam kurs gitary klasycznej.

niezależnego życia

Igor Wdowin został wkrótce zastąpiony przez narzędzie. Zamiast tego wybrał klasyczną gitarę elektryczną. Jakiś czas za pomocą grania hard rock. Mam do wojska. Powrót do domu, jego pasja nie zostawił i 3 lata spędził w szkole muzycznej. Wkrótce zostawiła go na zawsze. Powodem było to, że dostał twórcze i przynosi dobrą pracę dochodowego. Miejscem jego działalności był „Radio Rosja”. Jego obowiązki obejmowały stworzenie jingle. W tym celu nasz bohater do dyspozycji dano studio nagraniowe, w pełni wyposażona. W szczególności było to sampler Akai 3000. W rezultacie, Igor Wdowin w kontakcie ze światem muzyki elektronicznej, jak również technologia jego powstania. Jednak nasz bohater nie poprzestał.

tworzenie

Igor Wdowin – kompozytor, który wraz ze swoim przyjacielem, stworzył projekt „Ucho van Gogha”. Wkrótce wzrosła z grupy „Leningrad”. Można uznać, że taki przebieg wydarzeń jest dość logiczne. Fakt, że wspomniany drugi kompozytor był mało znany w momencie Sergey Shnurov. Z udziałem naszego charakteru „Leningrad” opracowane do nagrywania albumu „Bullet”. W tej pracy Wdowin Aktorstwo wokalista Liny grał na gitarze basowej, a dźwięk został wyprodukowany przez Leonida Fiodorowa – lidera „Aukcja”.

W przyszłości, tak jak starzy przyjaciele rozstali. Vdovina dla tej grupy był jednym z wielu bardzo zabawnych początków, ale projekt okazał się śmiertelny dla Shnurova. Nasz bohater uznaje się, że ten zespół pojawiają się jako wygłupy. On jest zabawa wspólne występy, ale musiał opuścić projekt, przede wszystkim dlatego, że nie było zainteresowania różnych dziedzin muzyki, a ponadto znajduje się zespół z trudem, jeśli kiedyś dwóch liderów.

O elektronika muzyk nie zapomnieć w tym okresie. Później skupił się na tym kierunku. Czasami skręcone talerze na prawach DJ. Jednakże, nie jest zbyt kochał tę aktywność. Założona techno-projekt „Ojcowie wodorowe”. Wraz z Dan Kałasznikowa bezpośrednio zaangażowany w nagraniu piosenki „Do widzenia, do morza.” Jest to jedna z najlepszych piosenek na płycie „Hello, Superman!”, Który wydany duet „Nóż do Frau Muller”.

W tym czasie nasz bohater stał się już znany wśród muzyków Petersburgu. Wiele gwiazd zaczęły korzystać z usług tego kompozytora. Jednak muzyk był zaangażowany w małych projektach. Jeden z nich otrzymał nazwę „milk shake”. Był przyciągany do stylu francuskiego house'a. Nasz bohater przyniosły znaczną ilość muzyki. Jednak to nie przyciągają uwagę opinii publicznej. Dlatego kompozytor był niezwykle zaskoczony, kiedy otrzymał ofertę do niego, aby nagrać solowy album z japońskiego studio Mózg Music. Firma bardzo szybko wydała album zatytułowany Światło Muzyka Dla milionów. W tym czasie nasz bohater lubił kultury klubowej, więc dysk ma właściwe.

grupa

Igor Wdowin wykonany projekt „Leningrad”, w związku z tym konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów. Mówimy o rosyjskiej grupy muzycznej z Petersburga. Piosenki zespołu koncentruje się głównie na tematach krajowych. W muzyce, szeroko stosowane na instrumentach dętych. Zespół czasami przechodzi przez sakshorn. W 2008 roku odnotowano na upadku projektu. Odrodzenie grupy zaczęła się w 2010 roku z dwóch koncertów w Moskwie.

Teraz, że wiesz, kim jest Igor Wdowin. Zdjęcie muzyk przywiązany do tego materiału.