842 Shares 5947 views

Horror o zwierzętach ze zwierzakiem do złego potwora – jeden strzał

Od najdawniejszych czasów ludzie uciekać od dzikich zwierząt, spotkanie z takich stworzeń sprawiło mu nieświadomy lęk. Oczywiście, ta cecha ludzkiej psychiki nie mógł skorzystać z dyrektorów horrorów. Oni po mistrzowsku zbadać różne zoophobia i zaczął ubijaniu obecnie filmów z przerażających scen, na podstawie opowieści grozy najpopularniejszych dziecięcych. Jednocześnie obdarowany wpadł ponurym pesymizmem złośliwie i pozornie zupełnie nieszkodliwe fikcja udało się przekształcić chłodzenie obrazu. Widz podczas przeglądania taki obraz, starając się usunąć przytłaczającą poczucie strachu, zjada torby popcornu i nawet dostaje do skór o godz.


klasyfikujemy fobie

o zwierzętach Horror nawet mają własną klasyfikację, i prowadząc go rekiny i piranie, "Szczęki", "Creature Peter Benchley", "Monster Shark", "Deep Blue Sea", "Piranha", "rzeka Monsters", itd. , Nieco mniejszy niż wilki, psy i koty, w tej kategorii, oczywiście, jest w czołówce „Pet Sematary”, a następnie „wilkami”, „Cujo”, „stada”, „Psy”, „kot” i innych. Szczury i inne ssaki nie oddać pozycję, "szczur", "nocna zmiana", "szczur – Horror Night", "The Killer ryjówki", "tusker", "Night of the Rabbit", "czarna owca". Z powietrza, nieszczęśni towarzysze zaatakowane przez ptaki „Atak ptaków”, „Ptaki”, „Zabójcy podróży”, „The Raven”, Nie śpi krokodyle i węże, "Krokodyl zabójca", "żywcem", "Predatory woda", "Lake of Fear", "gad", "Anaconda", "Mamba", "Żmija", "jadu", „Python ”. Tkania śmiertelny pająk "Tarantula", "Sieć", "Horrors Spider Island", a następnie muchy, "Fly", "leci Klątwa" mrówki "oni", "faza 4", "The Bone Snatcher" i karaluchy: "Chrząszcze", "gniazdo", "horror Kaleidoscope" i inne.

dla effektnosti

Dość często horrory o zwierzętach są przeplatające kilka kinozhanrov dodać fiction horror. A następnie twórcy mieli wyjątkową okazję do realizacji jego niepohamowanej wyobraźni, ignorowane prawa fizyki i biologii. I nie chodzi nawet o filmach o zmutowanych zwierząt, chociaż ich wielkim planie „Sting of Death” (mutanty meduzy), „Pijawki”, „Wstrząsy”, „Odwilż”, etc. o zwierzętach Horror upoważnia dyrektora do udzielenia najczęstsze zwierząt tak samo magiczne właściwości: robaki latać przenikać przez cały zaopatrzenia w wodę, krokodyl indeksuje szybko do następnej ofiary spłuczki, aw komorke (niezamieszkane szafy) nie może czekać nieostrożne mieszkaniec pająka. Pod koniec filmu, można delikatnie napomknąć, że tvarina – ofiary Czarnobyla czy eksperymenty genetyczne laboratorium tajny rządowy do badania zjawisk paranormalnych lub hodowli planktonu. To, w jaki sposób świat jest najlepsze horrory o zwierzętach.

2013 żaden wyjątek

Miniony rok stał się również bardzo płodnym dla takich hitów. Najbardziej tajemniczy film powinien być uważany jako obraz „Białka”, jej dyrektor T. Bekmambetov udało się zwierząt miły i delikatny przekształcić mutantów bezwzględny zabójca. „Shark tornado” zachwyci publiczność niezwykłą budowę fabuły. Być może po obejrzeniu publiczność będzie nieco zniechęcony i horror o zwierzętach, że wiedzieli wcześniej, wydają tylko baśnie. Twórcy filmu „Down” bezlitośnie niech grupa młodzieży karmić ryby nieznany, a reżyser „Śmierci zejście” podniesione ponownie popularne w ostatnim motywem bałwana. Co horror film o zwierzętach w 2013 roku staną się popularne, a co będzie tonąć w otchłań nieznanego, nie jest jasne.