285 Shares 2306 views

czy temperatura jest niebezpieczna bez kaszel i inne objawy wskazujące na obecność choroby?

Bardzo często zdarza się, że utrzymuje wysoką temperaturę, nie kaszel, katar, inne wtórne objawy przeziębienia, i nikt nie zadzwonić do lekarza nie spieszy. Jeśli lista chorób zawarte tylko infekcje wirusowe , takie jak ostre infekcje dróg oddechowych, ludzie dogadać świetnie.


Temperatura – Problemy, wskaźnik organizm – występuje nie tylko podczas wprowadzania sezonowych zakażeń wirusowych i przeziębienia, może być wskaźnikiem występowania poważnych chorób, takich jak choroby reumatyczne, lub nagle występującego patologii organów wewnętrznych.

Jeżeli temperatura nie spadnie więcej niż 3 dni u niemowląt i więcej niż tydzień u dorosłego, poszukiwania wymagana jest pomoc lekarska. Im wcześniej lekarz będzie zrozumieć, dlaczego jednostka wydała podobną reakcję temperatura, tym łatwiej będzie przepisać leczenie.

Znaleziono kolejne zdjęcie. Stale utrzymuje temperaturę 37 ° C, a kaszel jest obecny, ale nie martwi się o nic. Do lekarza w tym przypadku nie jest konieczna, aby przejść. Napić się reklamować leki i leki z arsenału medycyny tradycyjnej w oczekiwaniu, kiedy wszyscy będą przechodzić przez siebie. Taka strategia może zacząć choroby, aby przełożyć je na przewlekłą chorobą.

Nawet jeśli kaszel jest płytkie i jest określony dla siebie jako sezonowej alergii, klatki piersiowej rentgenowskie do wykonania i dostarczenia Morfologia – białe ciałka krwi, OB, hemoglobina – jest konieczne.

Zjawisko to może wskazywać na obecność przewlekłego zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc, zwłaszcza wtedy, gdy światło uderzyło korzenie w okolicy, nawet gruźlica. nie mogą być brane bezpiecznie na fakt, że bez temperaturę kaszel jest ponad 2 tygodnie! Niech nie martwi się o siebie, ale konieczne jest również, aby myśleć o zdrowie bliskich, którzy mieszkają w pobliżu, bo chory jest źródłem zakażenia dla nich i współpracowników.

W przypadkach, w których istnieją 38-39 gorączkę, kaszel, lekarz przyczynę prawie wszystko. Więc dlaczego gorączka z kaszlem jest niebezpieczne, a 37 z objawami wyraźnie wskazywać na chorobę płuc, prawda?

Temperatura nie kaszlu w ciągu 37-37,5 czasami normalnym. Są ludzie, z którymi zawsze wzrasta, ale do czynienia z tym zjawiskiem powinna być lekarzem. W większości przypadków, to pojawia się, gdy nie ma patologii w organizmie. 37 o małej wartości do termometr widać w chorobach przewlekłych ostrej fazy, jak zapalenie pęcherza, zapalenie okrężnicy, zapalenie trzustki, i wiele innych. U kobiet, wzrost temperatury towarzyszy krytycznych dniach, szczególnie w łagodnych nowotworów. Na przykład, gdy mięśniaka lub torbieli jajnika. U dzieci, temperatura skacze z powodu nadmiernego pobudzenia lub podczas ząbkowania. Nawiasem mówiąc, w drugim przypadku, czasem wzrasta do 40 stopni!

Wystąpienie temperatury reakcji w zakresie 37 ° C wraz z anemią i raka.

Po leczenia, operacji, niezależnie od jej rodzaju, a temperatura utrzymywana jest mała. Nie uważa się za niebezpieczne.

I sytuacje komiczne powstać. Pacjent idzie do lekarza ze skargą: „Zawsze niską temperaturę. Bez kaszel, katar, bez bólu. Co robić »wyceniać temperaturę w gabinecie lekarskim, i – cud! No temperatury. Dom stwierdzono, że przyczyną okazał się wadliwy termometr. Jest to najlepsza opcja.

W innych przypadkach, nawet jeśli bezobjawowy wzrost temperatury – normy, konieczne jest, aby pamiętać, że stany podgorączkowe – stałe obciążenie dla organizmu.

Musimy starać się doprowadzić jej wydajność do normy. Odporność wyciąg nie jest tak trudne, konieczne jest dostosowanie sposobu życia i odżywiania, wiosną i jesienią chlać kurs witamin, wyspać. I staje się normą – 36,6!