236 Shares 5785 views

Biżuteria: Jak zrobić bransoletkę Szambali własne ręce

Shambala – stylowe, efektowne dekoracje. Są uosobieniem wyrafinowania i smaku. Ponadto uważa się, że bransoletka Szambali, stworzony przez ręce, daje właścicielowi wewnętrzną siłę, pewność siebie i spokój, a także chroni przed niebezpieczeństwami świata zewnętrznego. Mówi się nawet, że ta dekoracja może wnieść do życia człowieka harmonii.

Noszenie bransoletki Shamballa nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, ale co do zasady, pierwszy głównie zainteresowani jak zrobić dekorację własnymi rękami. Odpowiedź: niezwykle proste! Tak, aby stworzyć piękną bransoletkę, musimy:

– kulki o różnych kształtach i barwach;

– woskowane warkocze o różnych kolorach (około 3 metrów);

– superglue.

Koraliki dla bransoletek

Najprostszym sposobem, aby dostać perełki – zajrzeć do sklepu hendmeyda lub w specjalnym dziale do tworzenia biżuterii. Niektóre z szwaczka specjalnie zamawiane materiały i akcesoria w sklepach internetowych.

Przypomnienie: Można używać całkowicie różnym kształcie i kolor koralików, bo dekoracja kozieradki zakłada absolutną wolność twórczości. Można nawet podnieść te kamienie, które pasują do ciebie osobiście w horoskopie.

Jak tkać Bransoletka Szambali własne ręce

Bransoletka metoda produkcji kozieradka jest oparta na frędzla. U panów, którzy są już zaznajomieni z tego typu robótek, żadnych problemów.

Tkać Bransoletka Shamballa własnymi rękami – bardzo ciekawą działalność, która wymaga kreatywności, wyobraźni. Z jednej strony, to jak tworzenie bombki, az drugiej – z kolekcji projektanta.

Najpierw trzeba zdecydować się na kulkach i ogólnego projektowania biżuterii. Lepiej, oczywiście, tak było w połączeniu z paletą barw swojej garderoby.

Dla tych, którzy po raz pierwszy tworzy bransoletkę Szambali własnych rąk, opiszemy sam proces. Aby uczynić go bardziej zrozumiałym, piszemy wszystkie czynności z punktów. Teraz jesteś gotowy.

Jak zrobić własnymi rękami Szambali

  1. Na sześćdziesięciu centymetrów długi przewód nawleczone koraliki w kolejności zostały zdefiniowane. Na końcach jednostek trzeba zrobić.
  2. Podstawą musi być zabezpieczone za pomocą taśmy na stole tak, że przewód zwisający z niego. Dolny koniec jest również ustalenie w celu dalszego ułatwienia pracy.
  3. Przewód, który stosuje się bezpośrednio do tkania, muszą być zginane na pół tak, że końce są tej samej długości.
  4. Na końcu i na początku pasma trzeba zamocować na miejscu. Pomiędzy koralików również dla pojedynczego węzła. Nie bój się zacisnąć mocniej, więc bransoletka okaże się jeszcze bardziej atrakcyjne. Warto najpierw sprawdzić, czy zgrubienie nie poślizgnąć się na jeszcze niedokończonego produktu, a dopiero potem wyciąć końcówkę gwintu.
  5. Teraz można rozpocząć złączne produkcji ozdób. W tym celu, wolne końce kabla musi być dodana w zgrubienia, węzłów ponownego wiążących i uchwyt superglue lepiej trzymane.

Jak widać, jest dość łatwe do wykonania bransoletkę Szambali własne ręce, po prostu trzeba spróbować trochę.

Dać swobodę fantazji, wyobraźni i uzyskać wynik oryginalnego, modnego bransoletka, stworzony własnymi rękami.