422 Shares 9607 views

Wybór parasol

Kto to jest rzadkie, aby znaleźć ludzi, którzy prażyło się w bezpośrednim świetle słonecznym. Ponieważ wszyscy wiemy, jak ultrafiolet zaszkodzić naszej skóry. Dlatego parasol jest bardzo potrzebne wakacje. Nie masz takiego? Następnie niezwłocznie udać się na zakupy. Najpierw jednak przyjrzyjmy się, jak dokonać właściwego wyboru.


Należy zwrócić uwagę na ramie

Parasol plażowy – bezpieczne schronienie, nie tylko z gorącym słońcu, ale także przed deszczem lub wiatrem. Po tym wszystkim, nikt nie zgadnie co pogoda się zmieni. Parasole są zarówno najbardziej popularne i dodatkowe akcesoria. To może być plastikowy stół lub moskitiery. Czy to w ogóle możliwe, aby kupić taki, który kładzie się na ziemi letnim. Ale, jak pojedziemy na wycieczkę, to lepiej wybrać lekkie modelu wagi. Ramy muszą być bardzo wytrzymałe i niezawodne, ponieważ jest to podstawa do parasola. Nie zwracaj uwagi na niskie oferty. On rozproszy cię natychmiast przez silny podmuch wiatru. Wybrać droższą opcję. Posiada ramę stalową, która posłuży Ci przez długi czas.

Jaki powinien być kopuła

Szczegół ten jest szczególnie ważny. Jest on wykonany z satynowe lub bawełny impregnowanego specjalnego związku odpychającą wilgoć. Przyjrzeć się bliżej do tych, którzy mają baldachim poliestrową. Ten Parasol posiada doskonałą odporność na wilgoć i wystarczająco wytrzymałe. Jednak nie pozwala na przepływ powietrza, które jest tak niezbędne w upalne dni. W związku z tym, nie będzie najlepszy kopuła z naturalnej tkanki.

Należy zwrócić uwagę na drobiazgi

Parasol powinien być w stanie zmienić pozycję. Należy zauważyć, że pręt ma specjalny długopis, który pozwala mu nie tylko obrót, ale także przechylać. Spróbuj podczas instalacji kopuły, aby włączyć wiatr, tak że parasol nie twierdził. wystarczająco małe, aby łatwo trzymać w piasku, a wielka musi być umieszczony na specjalnym stojaku. Get To akcesorium woreczek. Więc będzie ci służyć przez długi czas i nie stracić swój wygląd. Dobrze, jeśli będzie to uchwyt, dzięki którym parasol można nosić na ramieniu. Niektóre modele posiadają otwory umożliwiające cyrkulację powietrza i uczynić go bardziej odporne na podmuchy wiatru.

Warunki korzystania

Parasol musi być prawidłowo zainstalowana. W przeciwnym razie, to nie tylko wiatr będzie wiać, ale nadal może poważnie szkodzić innym. Umieścić go pod kątem, a następnie rozszerzać się na wietrze. Lepiej naprawić nogę na specjalnym stojaku. Przed nim położyć, sprawdzić dokładnie parasol. Musi być całkowicie suche i wolne od piasku. Należy zwrócić szczególną uwagę na sam dodanie mechanizmu. Jeśli to się nie powiedzie, to akcesorium będzie tylko niepotrzebnym rzeczą dla ciebie. Można go myć wodą z mydłem i myjki razie ciężkiego skażenia. Po zabiegu dobrze wysuszyć, ale nie zapominaj, że jak każdy inny parasol, to najlepiej suszyć w stanie półotwartym. Istnieją specjalne akcesoria dla dzieci, które pomagają chronić ich słońce. Są one znacznie mniejsze i jaśniejsze niż w modelach dla dorosłych. Mogą one być zaopatrzone w tabeli, która służy jako kołyski, a kolorowe dywan na plaży. Oczywiście, dzieci są zainteresowani w parasol, który zmienia kolor. Po tym wszystkim, to tylko koszty mokro pod wodą, natychmiast przerywa się tuszów kolorowych. Nie na plaży zapomnieć ochrony przeciwsłonecznej i okulary przeciwsłoneczne. Niech reszta, aby przynieść wam prawdziwie dobry nastrój!