111 Shares 2332 views

Preorder smortfona BLUBOO D1 z podwójnym kamery rozpocznie się 24 kwietnia $ 9,99 i prezentów o wartości $ 20

Nowy na BLUBOO lineup, modelu D1 z dwóch kamer, ma zamiar stać się dostępne dla pre-order, a wszystko rozpocznie się 24 kwietnia z dość demokratycznych cen i prezenty. Ale zanim opowiem ci o tym wydarzeniu, weźmy bliżej przyjrzeć smartphone.


BLUBOO D1: cechy i osobliwości

Przez telefon budżetu BLUBOO D1 ma dość zaawansowane funkcje. Po pierwsze, jest wyposażone w podwójną komorę tylną (8 MP MP + 2), podobnie jak jego poprzednik podwójny. Pozwala to na uzyskania obrazów o wysokiej jakości wystarczającej głębokości ramy. Iz Przedni aparat 5 megapikseli z miękkim światłem, będzie można wziąć autoportretów z efektem bokeh i „błyszczące” cery. Nie zapomnij obecność wpisów lampka sygnalizacyjna, która nie pozwoli Ci przegapić żadnych ważnych wiadomości. Ponadto, D1 tylny panel jest wykonany ze stopu aluminium lotniczego i ma matową powierzchnię, co sprawia, że jest to bardzo atrakcyjny nowością.

Inne cechy obejmują procesor BLUBOO D1 MTK6580A quad taktowany 1,5 GHz, na 5 cali wyświetlacz HD, 2 GB pamięci RAM, 16 PL wewnętrzny, rozszerzalny 256, GB, na 2600 mAh na tylnej powierzchni skanera odcisków palców i jako czysty system operacyjny Android 7,0 Nugat.

Temat rabatów, prezentów i loterii

Pre-order potrwa do 7 maja, a cena pre-sprzedaży jest 69,99 dolarów. Jako część okresu sprzed Sprzedaż odbędzie się sprzedaż Lampa błyskowa 24 kwietnia, podczas którego będzie można dostać telefon tańszy, tylko 9,99 dolarów. Należy jednak pamiętać, że cena ta jest ograniczona do zaledwie 20 egzemplarzy, więc trzeba się spieszyć. Albo spróbuj sukces na rysunku z kilku wolnych smartfonów BLUBOO D1. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, przy zamawianiu można dostać darmowe prezenty, w tym folii ochronnej na ekran i sprawy. Po pre-order cenie detalicznej wzrośnie do $ 79.99.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich pre-sprzedaży, sprzedaż Flash lub sprzedaży można znaleźć tutaj http://bluboo.hk/d1_presale/