739 Shares 9669 views

Pavel Pyatnitsky: biografia, zdjęcia

Dziś Pavel Pyatnitsky (biografia, zdjęcia zostały zaprezentowane w artykule) nie zajmują ważne stanowiska rządowe, ale to osobowość mediów, których opinia jest brane pod uwagę. Co o nim wiemy?


początku drogi

Minor domem dla młodego człowieka jest regionem Nowosybirsk, wieś jest szczęśliwy. Data urodzenia – 03.02.1984, sposób Pracy Paul zaczął z gazety regionalnej „prawdy wiejskich”, gdzie jako prosty reporter stał się lokalną gwiazdą. Ze względu na jego zwycięstwo w regionalnym konkursie młodych dziennikarzy (nominowana do „Najlepszego Wywiad”). Z lat szkoły on odgrywa aktywną rolę, uczestnicząc w tworzeniu Parlamentu Młodzieży w regionie, za który otrzymał wyróżnienie od gubernatora.

Jaki rodzaj edukacji otrzymał Pavel Pyatnitsky? Biografia osoby publicznej w różnych źródłach prezentowana jest w różny sposób. W artykule bohaterem w wywiadzie radiowym „KP” potwierdził oficjalną wersję, która ma wykształcenie prawnicze, ukończył pograninstitut FSB (Moskwa). Według Encyklopedii kandydatów z „Ojczyzny” osoba ukończyła prywatny uniwersytet POZIOM (Tula) w 2016 r. Początki jego kariery politycznej związany z wejściem w Partii Liberalno-Demokratycznej. Co poczyniła w tej dziedzinie Pyatnitskiy Pavel Igorevich?

Biografia: ruch „Prawo cywilne”

Będąc w szkole, członek partii Żyrinowskiego, młody człowiek po raz pierwszy pracowali na poziomie regionalnym, a następnie wraz z zastępcą z Liberalno-Demokratyczna Partia Loginov przeniósł się do Moskwy. Do lipca 2011 roku zaangażowany w różnych kierunkach: ruch młodzieżowy doprowadził partię, publiczny odbiór jego przewodniczącego, a następnie – frakcji LDPR w Dumie. Członkowie partii uważają, że Pavel Pyatnitsky, którego biografia jest pełen sprzeczności, opuścił unię polityczną, bez dostania się na listach wyborczych.

Pracując w ostatnich dwóch latach (2009-2011) w Radzie Publicznego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, ambitny lider zapłacił ogromną wagę do kontaktów z mediami. Jego przemówienia i wywiady wpływ na kształtowanie opinii publicznej w zakresie naciśnięcie zagadnienia: wzmocnienia uprawnień FSB i MSW, wolnej sprzedaży karabinów. W 2012 roku, to pozwoliło mu stworzyć ruch społeczno-polityczny „prawa obywatelskie”, którego liderem jest. Stowarzyszenie weszła w społeczności międzynarodowej „DET”.

Członek partii jest dzisiaj Pyatnitskiy Pavel Igorevich, którego biografia jest rozpatrywane w artykule?

dzisiaj

W styczniu 2013th polityk powrócił do Partii Liberalno-Demokratycznej w osobistym zaproszenie Żyrinowskiego, stając się centralnym punktem oddziału regionalnego partii (rejon Moskwa). Według niego, ramy zabawy stały się zbyt ciasne, więc wrócił do swobodnego pływania. W 2016 roku brał udział w wyborach federalnych. komórka Nowosybirsk partii „Rodina” przedstawił w liście innych kandydatów, ale do Dumy Państwowej nie stać.

Dziś Pavel Pyatnitsky, którego biografia jest interesujący ze względu na jego częstych występów w telewizji, jest zastępcą przewodniczącego PKW w Moskwie. Ta praca socjalna obejmuje realizację społecznej kontroli nad przestrzeganiem praw człowieka w więzieniach i pomagać więźniom.

Wiele z nich jest zainteresowany, osoby publicznej żyjącego na co znaczy. W pewnym momencie prowadził biznes biznesmen Sergeya Polonskogo. Dziś wokół wielu skandalicznych publikacjach. Pyatnitskii twierdzi, że jest właścicielem małej firmy zaangażowane w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej w salach konferencyjnych.

Family Man Pavel Pyatnitsky: biografia

„Niech mówią” z żoną Kseniey Timoschenko działacz społeczny spotkał się z ciekawych okolicznościach, który stał się znany za pośrednictwem przelewu. Dziewczyna pięć lat spotkał się z małżonkiem cywilnego Ekateriny Kravtsovoy (grupa „Strzałki”), dając początek jego syna Maksyma. W wyniku skandalu, w lutym 2015 roku, człowiek złamał nos swojej byłej kochanki i groził nożem, pozostawiając ślady cięć na ramionach i szyi.

Artykuły bohater zaczął spotykać się z piękną brunetka krótko przed tragicznymi wydarzeniami. Broniąc swoją dziewczynę, Pavel Pyatnitsky (biografia jest prezentowany w mediach) upewnić się, że sprawa pod szczególną kontrolą objął prokurator i sprawca nie jest pobierana za pobicie, a za usiłowanie zabójstwa. Kravtsova mąż został skazany na 7 lat i została żoną Timoshchenko Pyatnitsky. Według niego, w małżeństwie mieli córkę.

osobą publiczną, stale prowadząc komunikacji z abonentami w „peryskop”, był trzykrotnie żonaty i ma troje dzieci.