601 Shares 5904 views

Albinos ludzie: nie bój się z nimi?

Człowiek jest zawsze zainteresowany czymś nieznanym i obcym. Dlatego ludzie są zawsze przyciąga do takich zjawisk naturalnych jak białe kruki, jelenie, białe myszy i węże. Takie zwierzęta są uważane za magiczne, posiadający boską moc.


Jeśli chodzi o ludzi, blond Indianie i Negros patrzeć na nas, co najmniej, dziwne. Bardzo często są one przyczyną plotek i fantazji, niestety, nie jest pozytywny kierunek. Zobaczmy, którzy są albinosy – ludzie i zwierzęta, i że rzeczywiście reprezentują.

Bielactwo – choroba genetyczna, znaki zewnętrzne, z których jest brak koloru skóry, włosów i tęczówki oczu.

Według statystyk, około jedna osoba na 20.000 żyć rodzi się z idealnie białe włosy, skórę i rzęs. Początkowo wydaje się, że ludzie albinos z czerwonymi oczami. Podobny kolor wydaje się tak dlatego, że naczynia gałki ocznej i dnie prześwitująca i dać podobny odcień oczu.

Faktem jest, że osoby te nie produkują melaninę – pigment, który nadaje kolor swoisty wyścig. często rodzą się nie tylko Europejczyków, ale także w rodzinach Indian i Murzynów.

Czasami sytuacje, gdy osoba opracowała częściową bielactwo (niewystarczająca ilość pigmentu), bo ma jasnoniebieskie oczy i blond włosy. Jeśli diagnoza jest oczywiste od przedstawiciela z negroidalnej wyścigu, jego skóra staje się zawodny.

Albinos ludzie cierpią z powodu wysokiej czułości oka. Należy zawsze nosić okulary. Wrażliwość ta odnosi się również do skóry, co prowadzi do szybkiego powstania oparzeń. Są one predyspozycje do raka skóry.

Jeżeli badamy przyczyny, które powodują powstanie takich anomalii, warto zauważyć, że bielactwo – choroba, która występuje, gdy osoba dziedziczy oboje rodzice mają gen. A jeden z nich może być albinos, a drugi – tylko nośnik. Ponadto, rodzice mogą być zwykli ludzie, ale jeśli są one oparte na genie, prawdopodobieństwo urodzenia dziecka albinosa wynosi 25%. Albinos ludzie nie rodzą się, gdy co najmniej jeden z rodziców posiada gen jest nieobecny.

Średnio na świecie sporo mediów: około 1 osoba na 70.

Teraz musimy zastanowić się, dlaczego tych ludzi – białe? Fakt, że biały kolor – to nie malowanie, a jego nieobecność. Gen, który został omówiony powyżej, wykonuje błędne informacje, które są wykorzystywane do syntezy enzymu, który promuje wytwarzanie melaniny. Nazywa tyrozynazy. I ludzi Albino charakteryzuje się tym, że mają one enzym ten jest wytwarzany z lub uszkodzenie, lub o niskim poziomie aktywności.

Jednak ważne jest, aby pamiętać, że ten element jest ważny dla organizmu także dlatego, co jest zaangażowany w takich istotnych procesów, takich jak synteza białka i wielu innych substancji.

Ponieważ ludzie są albinos, oprócz wad zewnętrznych również wiele zaburzeń metabolicznych, układu immunologicznego, jak również nieprawidłowe działanie najważniejszych organów.

W odniesieniu do takich osób przed było wiele mitów i przesądów. Nazywano ich „nocne ludzie”, ponieważ rzekomo nie mógł pojawić się w słońcu. Jednak, jak wiemy, jest to całkowicie zrozumiałe powodu: ich skóra jest bardzo wrażliwa na działanie światła.

Ponadto, wiele osób uważa, że są one skazane na wczesnej śmierci. Oczywiście mają one różnych chorób, ponieważ mogą być takie założenie. Ale w ogóle, ich średnia długość życia jest taka sama, jak w przypadku osób z normalnym kolorze skóry.

Wcześniej obawiali. Teraz każdy wie, kim ci ludzie są albinos, a co ich charakter, ponieważ obawiają się, że nie ma sensu.