866 Shares 3631 views

Seria „Hellcat”. Aktorzy i role

dramat młodzież „Piekło Cat” (aktorzy i rola odgrywana przez nich, są przedstawione w tym artykule) na ekranach w maju 2011 roku. Serial został nominowany do Ludowych Choice Awards, ale krytycy mieszane opinie na ten temat. Jaki film „Piekło Cat”?


Aktorzy w serialu grał młody, ale nie nachnayuschiie.

historia

Główny bohater – Marti Perkins. Dziewczyna studiuje w College of Law. Znalazła się w rozterce po stracił stypendium. Jedyną rzeczą, która może naprawić sytuację – dołączeniem do zespołu cheerleaderek nazwie „Hellcat”.

Aktor i reżyser serialu odtworzone na ekranie nieskomplikowanej opowieści o niepowodzenia studenta przeżywa trudności finansowe i są w stałej konfrontacji z matką. istnieją postacie w historii, jako przyjaciel głównego bohatera Dan plaster i Savannah – polecenia lider „Hellcat”. Aktor, który gra jego przyjaciel Marty, znany z czwartej części filmu „American Pie”. Która zagrała w filmie filmowej młodzieży?

Aktorzy: "Hellcat"

Eli Michalka wystąpiła. Eshli Tisdeyl grał Savannah, lider zespołu cheerleaderek "Hellcat". Aktor Matt Barr grał rolę Dana – przyjaciel głównego bohatera. W filmie, grana przez robbi Dzhons, Sharon Leal, Heather Hemmens, Geyl Harold Jeff Hefner, Aaron Douglas. Gail O'Grady zagrał rolę Marty nieodpowiedzialnej matki.

Eli Michalka

Aktorka urodziła się w 1989 roku. Od wczesnego dzieciństwa, studiowała muzykę: gra na gitarze i pianinie. W wieku trzynastu lat, Eli zaczął chodzić na lekcje aktorstwa. Rok później zagrała główną rolę w filmie, grając w serialu „Phil of the Future”. Wkrótce stworzony wspólnie z Amanda Alison Aly & AJ grupy. Filmy z Eli Michalka. „Współlokatora”, „Crazy Love”, „Dwóch i pół”

Matt Barr

Ten aktor jest znany z niewielkich ról w różnych serialach telewizyjnych. Barr zadebiutował w 2003 roku, grając w jednym z odcinków „parterze”. Inne filmy z udziałem aktora: "ER", "The Bounty Hunter", "Bunny".

Eshli Tisdeyl

Aspirującego aktorka i piosenkarka urodziła się w 1985 roku w New Jersey. Na początku swojej kariery, Tisdale wystąpiła w reklamach, zagrał ponad sto reklam. Jako dziecko brał udział w kilku produkcjach teatralnych. Aw wieku ośmiu lat, Ashley grał w musicalu „Les Miserables”. Wtedy młoda aktorka zagrała rolę Cosette.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych, Eshli Tisdeyl brał udział w kilku serialach telewizyjnych, równolegle pracował jako model. W 2000 roku aktorka otrzymała nagrodę Young Artist. Filmy z Eshli Tisdeyl "High School Musical", "Obcy na poddaszu", "Synowie Anarchii", "Wszystko uprawiane-up".

Gail O'Grady

Aktorka, która gra matkę głównego bohatera w filmie „Piekło Cat” karierę w filmie rozpoczęła się w połowie lat osiemdziesiątych. Gail O'Grady odegrała w filmach komediowych „Nikt nie jest doskonały”, „Ona będzie miała dziecko”. Słynna aktorka przyniosła rola w serialu „NYPD Blue”, która rozpoczęła się w 1993 roku. W tym projekcie telewizyjnym zagrała trzy lata. To dzięki niemu O'Grady był w stanie odejść od najbliższej linii blondynka, z którymi mogła ubiegać się małoletniego, niewielkie role. Aktorka zagrała w "High Crimes", "Shadow of the Mesa", "Revenge" i wiele innych.