886 Shares 6930 views

Jaki jest posag? Wise tradycji Wschodu

Tradycje i rytuały współczesnych ludzi są postrzegane nie tak poważne. Są one charakter bardziej historyczny lub gry. Ale na Wschodzie, starożytne rytuały swych przodków jako żywy, jak były przed wiekami. Te tradycje są czczone i przekazywana z pokolenia na pokolenie. I jeden z tych obrzędów jest oblubienicą-cena. To słowo ma swoje korzenie w czasach prehistorycznych odległych, a to oznacza, młodej.


Wielowiekowej tradycji Wschodniej

Wschód – delikatna sprawa, a wraz z tym stwierdzeniem nikt nie będzie się kłócić. Wydaje się, gdzie można rozwiązać wszystko bardzo proste, wszyscy muzułmanie uczyni trudne i zawiłe. Ale może to jest cały urok wschodnich obrządków jest. I jeden z tych tradycji było wiano. Jaki jest posag, znany do każdego muzułmanina. Bo przed myśleć o małżeństwie, młody człowiek musi dbać o odkupieniu, która odda młodej. Dlaczego jest taka tradycja wiele wieków temu? Przeciwnie, wszystko ze względów ekonomicznych. Tak więc, jak to pan młody odzyskać straty wnoszone przez fakt, że rodzina została pozbawiona pracy i posagu, że panna młoda zabiera ze sobą. W postaci zasady, wykupu ze złota, bydło, wielbłądy, owce i kozy. I bogatsze ojciec panny młodej, tym wyższe wymagania dla panny młodej-cenie.

Porwanie narzeczonej

rytuał ślubu w krajach muzułmańskich – bardzo ciekawy i barwny spektakl. I to zaczyna się od porwania panny młodej. Oczywiście, za obopólną zgodą. Muzułmanie przymusowe małżeństwa uważa się za nieważne. Oraz nowo oczyszczenie przypadkowo pomylił swoją miłość z inną dziewczyną, on przekazuje go przez posłańców chustą, którą stawia się na jej ramieniu. Następnie, na wyznaczoną godzinę był w pełnym nachyleniu zaginionej dziewczyny i szczęście do swojego domu. Tam już czekają na pannę młodą. I zanim dziewczyna staje się pełnoprawnym żonę, ona musi przejść serię testów. Na początku, przed wejściem do domu pana młodego, musi przeskoczyć ogień rytualny. Uważa się, że ponieważ jest oczyszczone i doprowadzone do rodziny przyszłego męża jest całkowicie zaktualizowany. Potem młoda dziewczyna widzi matkę pana młodego, doceniając jej młodość, urodę i zdrowie. A jeśli syn wybór zostanie zatwierdzony, to wszystko rozpocząć przygotowania do ślubu. Dziewczynka startuje z serdecznym palcu panny młodej, co oznacza, że teraz sama może wkrótce stać się narzeczona, i porwał młodą dziewczynę – jego żonę. Tymczasem przyszła żona umieścić czerwony ekran, gdzie powinien być przed ślubem. Dlatego sprawdź ekspozycję dziewczynki i jak ona szanuje tradycje swoich przodków. I w tym momencie matchmakers panny młodej wysyłanego do domu ojca i rodziny oferują okup za córkę. A jeżeli umowa ma miejsce, grał ślub, który przygotowuje się dużo smakołyków i prezentów. Rodzice młodego nowo rodzinie dać wszystko, co potrzebne dla przyszłego życia rodzinnego.

Jaka jest cena narzeczona dzisiaj?

Dziś rytuał wiano również honorowane w krajach wschodnich. Jaki jest posag, znany każdemu dziecku. Być może, ta tradycja stała się trochę bardziej miękkie. Tak, i wszystko dobrze, że pan młody dałoby oblubienicę, a teraz nie jest jej ojcem, a przyszli nowożeńcy. Teraz przed ślubem w domu ojca dziewczynki idą do swatki i rodziców pana młodego. Z dowcipów, rymy, chwalą jego syna, życząc pomyślności i zdrowia rodziców narzeczonej. To nie jest dyskusja o tym, jak mogą one pomóc młodzieży w celu stworzenia silnej, dostatniej finansowo młodą rodzinę. I mimo wszystko jest powiedziane i osiadł, ojciec dziewczyny zrywa i zjada kawałek ciasta. Wszyscy inni jedzą również kawałek ciasta. Ten rodzaj podpisania umowy.

wniosek

Cokolwiek powiesz, i wschodnie tradycje i zwyczaje są bardzo mądre. To tak, jakby rodzaj selekcji – leniwy facet, nie aspiruje do dobrobytu, trudno będzie mógł się ożenić. Być może dlatego, że w krajach muzułmańskich silniejszych i małżeństw zabezpieczonych, ponieważ jest to posag i jak ciężko robi, wiedzą z pierwszej ręki.