176 Shares 6779 views

Feofanova Irina Vyacheslavovna: A Biography rosyjskiej aktorki

„Rosyjski biznes”, „Strzelec niespokojny”, „Syn Ojca”, „Kobiety nie są zalecane do obrazić” – filmów, które sprawiają widzom znane Feofanova Irina Vyacheslavovna. W wieku 50 lat, utalentowana aktorka zdołała zagrać ponad dwadzieścia ról w filmach i serialach telewizyjnych. W ostatnich latach, Irina praktycznie wycofany, wolą zajmować się własnym rozwojem studio teatralnym. Co o niej wiadomo?


Feofanova Irina Vyacheslavovna: Biografia gwiazdek

Przyszła gwiazda kina rosyjskiego urodził się w Penza, i było radosne wydarzenie w kwietniu 1966 r. Feofanova Irina Vyacheslavovna nie jest jednym z aktorów, których życie zostało z góry ustalone. Urodziła się w rodzinie budowniczych, nie mają żadnego związku ze światem kina i teatru. Kiedy Irina była nastolatką, jej rodzice przenieśli się ze swoimi dziećmi do stolicy, gdzie jego ojciec znalazł pracę.

Wiadomym jest, że jako dziecko zaczęła marzyć o filmowania, ale nieśmiałość uczynił ją ukryć swoje pragnienia z ich krewnych. Ona nie podzielił ich nadzieje, nawet ze swoim starszym bratem, z którym miała ścisły związek. Nic dziwnego, że po szkole Feofanova Irina Vyacheslavovna dopuszczone do IISS, a nie w teatralnej instytucji. Jednak marzenia o sławie i fanów nie zostawił dziewczynę.

Droga do snu

Stopniowo, przyszła aktorka była w stanie przezwyciężyć nieśmiałość. Studia na IISS nie urzekła ją tak Feofanova Irina Vyacheslavovna został zaangażowany w Teatrze Studio „Na Usachevka”. Dzięki wsparciu ze strony nauczycieli, którzy polubili utalentowaną dziewczynę, udało się jej kilka razy, aby wspiąć się na scenie Teatru Małego, grając części bitowych.

Pierwsze sukcesy zainspirowały przyszłą gwiazdę, w wyniku których zdecydował się złożyć dokumenty w „Sliver”. Zdać twórczą konkurencję, Feofanova stał się studentem i pogrążyła się w swoich badaniach. Ze wspomnień wynika, że aktorka lat studenckich przeszła niemal niezauważona. Zajęcia są zabrane jej prawie cały czas na rozrywkę już czasu. Poza tym, że został zmuszony do poszukiwania pracy, jak pieniądze nigdy nie było na tyle, na przykład, Irina udało się zatrzymać jako listonosz i kelnerka.

Pierwszym osiągnięciem

Feofanova aktorka Irina V. był jeszcze w „Sliver”, kiedy dostała swoją pierwszą rolę w filmie. Zagrała w filmie kryminalnym „Bez przedawnienia”, który reżyser Edgar Hodzhikyan prezentowane publiczności w sądzie w 1986 roku. Oczywiście wtórny rola zrobiła aktorka gwiazda, ale zaczęła.

To był niepozorny, a dwa kolejne role Feofanova grał w 1987 roku. Wizerunek jednego z głównych bohaterów jest zawarte w dramacie „Portret mężczyzny”, który opowiada o niepowodzenia utalentowanego nauczyciela, wystawił do nauczania w szkołach zawodowych. Drugorzędną rolę dostała w filmie przygody „Mam zaszczyt”, która opowiada o wydarzeniach poprzedzających rewolucję w Rosji.

Role w teatrze

Feofanova Irina Vyacheslavovna, którego biografia jest uważana w tym artykule, jest jedną z aktorek, których romans z teatrem nie wyszło. Badając w „Sliver” dobiegła końca, absolwent znalazł pracę w teatrze dramatycznym Moskwa Regionalnego. Jednak party girl trupa pozostało nie więcej niż dwa lata. Najsłynniejsze produkcje, w których brała udział: „Ona jest brak miłości i śmierci”, „Moja żona – kłamca”, „Noc zabawy”.

Powodem, dla którego tak szybko Irina pożegnanie Dramatu Regionalnego moskiewskiego Teatru, za kulisami. Jest możliwe, że ona stała się aktorką tragedia, opisane poniżej.

nieodwzajemniona miłość

Uroczy aktorka nigdy nie wiedział, brak adoratorów, zalotników, aby szukać jej uwagę, była w szkole i na studiach lat. Jednak pierwsza miłość od niej nastąpiło, gdy Irina był absolwentem „Sliver”, podczas gdy dziewczynka miała 23 lat. Wybór Feofanova padł na młodego biznesmena, który podbił ją z jego waleczność i uwagi.

Wiadomym jest, że wybrany niemal natychmiast po spotkaniu zaproponował aktorkę o rękę, ona przyjął ofertę. Niestety, nigdy nie ożenił ukochanego Feofanova Irina Vyacheslavovna, którego życie osobiste opracowała nie tak skutecznie jak kariery. Jej narzeczony był trzymany tajemniczym wypadku samochodowym, który miał miejsce w centrum miasta, prawdziwe przyczyny, które nie zostały zidentyfikowane.

Około roku Irina nie mógł wrócić do filmowania, praktycznie opuszczonego teatru. Ale potem aktorka jeszcze udało się zmusić, aby rozpocząć prowadzenie zwykłego życia.

Finest godziny

Sława przyszła do Feofanova, gdy zagrała główną rolę w komedii kryminalnej „prywatnego detektywa lub działania” Współpraca”strzał Leonidom Gaydaem. Bohaterka Iriny został dziennikarzem, który z racji swojego zawodu jest ciągle w sytuacji komediowych. Większość widzów przypomniał sobie scenę, w której dziennikarz wykonaną jako pije bezdomny damy. Z tego odcinka, aktorka jest spowodowane zabawne wspomnienie – podczas jego kręcenia z jej przyjaciele próbowali przedstawić bezdomnych.

Obsada w tej komedii, Feofanova Irina Vyacheslavovna, Zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, kupił dużo fanów. Aktorka dowiedział się, kiedy pojawił się w miejscach publicznych, co spowodowało pewne niedogodności. Wiadomym jest, że Irina, aż do końca i nie pozbyć się nieśmiałości, przez jakiś czas odpowiedzialnych ludzi, takich jak dziennikarz z filmu Gaidai.

Znany jej filmów

Feofanova zagrała w kilku filmach, które zdobyły dużą popularność wśród widzów. Na przykład, zagrała Julię w ekscytującym thrillerze sci-fi „Strzelec niespokojny”. Historia zaczyna się z faktem, że imigrant, który mieszka w Paryżu, wraca do Rosji, aby dowiedzieć się o poważnej chorobie dziadka. Znalezienie krewnego na łożu śmierci, dowiaduje się o jego wynalazku, która jest w stanie zmienić świat – korytarz czasu. Emigrant określa, że prezent niespodzianka pomoże mu poprawić swoją sytuację finansową, ale wydarzenia zaczynają się rozwijać nie jak chciałby.

Zyskał popularność i inne zdjęcia z Irene: „narzeczonego z Miami”, „Syn Ojca”, „Pod wielkim górze”, „Komedia Lysistrata”, „The Black Korytarz”. Ostatni raz była aktorką na planie w 2010 roku, grając Olga Buzeevu w serii „Warsztaty”.

dzisiaj

szczęście rodzinne – coś, co nie znalazła Feofanova Irina Vyacheslavovna, kreatywność pozostaje jego raison d'être. Krótkotrwałe małżeństwo z reżyserem Vladimir Fatyanova zakończyło się rozwodem, ponieważ aktorka nie pogodzić się z zazdrości małżonka. Aby ożenić ją, zgodnie z nią, nie planuje, wolą korzystać z wolności. Dzieci Irina i nie, ona wciąż żałuje, że nie mają czasu, aby mieć dziecko na jedynym człowiekiem, który naprawdę kochał.

W tej chwili większość czasu, aktorka bierze jej szkoły Drama, gdzie utalentowane dzieci studiować aktorstwo.