741 Shares 5244 views

Wybroczyny – czerwony punkt na twarzy

Wybroczyny – jest punkcikowate wybroczyny Krwotoki w błonach śluzowych i skóry. W rezultacie, małe plamki są formowane, którego średnica wynosi około dwóch milimetrów. Zjawisko to można wytłumaczyć tym, że czerwone krwinki przenikać ścian naczyń włosowatych.

Gdy choroba dopiero się zaczyna, terminy te mają jasny kolor czerwony. Z nich brązowy w czasie. Takie formacje są równo ze skórą i nie wyczuwalne. Wybroczyny z różyczka różnią się tym, że one nie znikają po naciśnięciu palcem na nich.

Wybroczyny mogą być wyświetlane jako czerwone kropki na twarzy. Mogą pojawić się gorączka, plamica, posocznicy, ospa, vergolfovoy choroby szkorbut. W badaniu, u pacjentów z tymi chorobami zawsze czerwone plamy na twarzy, który miał kolor różowy i nie zniknie po naciśnięciu palcem, a upływ czasu staje się brązowa.

Wybroczyny mają pierwotne i wtórne. W pierwotnych czerwone prądów na twarzy znikają po kilku dniach. Po pierwsze, ich kontury są niewyraźne, kolor zanika, a następnie oni przestają być widoczne.

Czasem czerwone kropki na twarzy może nabyć odcień zielonkawy i jest pokryta pęcherzyków ropą. Jest to typowe dla powrotu gorączki i jest dość rzadkie.

Wybroczyny w rozmiarze mniejszym niż roseolous plam, i nie są tak intensywne. Czasem czerwone kropki na twarzy dziecka mogą być mylone z ukąszeniami owadów. Ale doświadczony lekarz od razu rozpoznaje wybroczyn. Towarzyszy im krwawienie naczyń w skórze, bez przerw, więc często objawem nie jest brana pod uwagę.

Wtórne wybroczyny znamienny tym, że komórki krwi wydostaną się na sąsiadującej tkanki. To zjawisko nie znika, gdy ciśnienie jest stosowane z palca. Więc roseolous plamy zawsze rozwijać wtórnego wybroczyn. Od tego zjawiska może mieć wpływ na ludzi w każdym wieku. Pozbądź wybroczyny jak łatwo pozbyć się porów na twarzy, to nie będzie działać, jeśli nie przechodzą one na własną rękę. W tym przypadku pomoc jest tylko interwencja chirurgiczna.

Procedura ta ma charakter kosmetyczny i nie może dać pełnej gwarancji wykluczenie ponowne pojawienie się wybroczyn.

Najczęściej wybroczyny są spowodowane urazami i szoku. Na pierwszy rzut oka może wystąpić z powodu silnego kaszlu, wymiotów. To jest dość powszechne u dzieci. Spowodować pojawienie się czerwonych plam może być również dużą presję, uprząż wymierzenia. W tych przypadkach, wybroczyny są sami na kilka dni. Nie są one objawem choroby i nie są niebezpieczne dla zdrowia.

Jednak w niektórych przypadkach, wybroczyny mogą wskazywać małopłytkowość. Warunek ten może być związany z obecnością specyficznych leków lub zakażenia w organizmie.

Czerwone plamy mogą być także tworzone z powodu zaburzeń krzepnięcia. Chorób, takich jak toczeń, reumatoidalne zapalenie artirit, zespołu Ehlersa-Danlosa, ziarniniak Wegenera, zapalenia wsierdzia, guzkowe, hiperkortyzolizm, szkorbutu może towarzyszyć także wyglądu wybroczyny.

Kolano: szczegółowej budowy
369 shares 9773 views
93 shares 7567 views