631 Shares 1009 views

Skrypt dla Halloween w szkole. Jak prawidłowo zorganizować gry na Halloween w szkole?

Twórczy samorealizacja uczniów – jeden z głównych celów procesu edukacyjnego. Przeprowadzanie święto Halloween w szkole – wielką szansę, musi stworzyć warunki konieczne dla uczniów, aby wyrazić osobowość. Takie zdarzenie jest lepiej zorganizowana w formie programu konkurencja pomiędzy kilkoma zespołami. Jak spędzić Halloween w szkole, tak aby potencjalni uczestnicy mają równe możliwości fizyczne i intelektualne? Zazwyczaj taka uroczystość odbywa się pomiędzy klasami tym samym równolegle, natomiast funkcje związane z wiekiem nie będzie miało wpływu na poziom wyszkolenia. Struktura wydarzenie est zaproponowany poniżej.

scenariusz Halloween w szkole

 1. Blok informacji. Najwyższa wydajność w dostarczaniu informacji na ten temat, cele i struktury wakacje.
 2. Przedstawienie jury. Prowadząc listę sędziów, którzy oceniają program konkurencyjną. Organizatorzy festiwalu, trzeba najpierw stworzyć mapę dla członków jury, które obejmuje: informacje na temat liczby uczestniczących drużyn, listy zawodów i maksymalnego poziomu zespołów pomiarowych wydajności.
 3. Prezentacja zespołów. Na tym etapie, skrypt nazywa czołowych zespołów, które pokazują swoje karty. Zazwyczaj składa się z nazwy i krótkie skandowanie optymistycznego powitalny (2,5 min.).
 4. Konkursach. Na tym etapie, festiwal między zespołami uczestniczącymi zorganizowany gier. Halloween w szkole mogą być wykonane w następujący sposób: „Party Supplies”, „Najlepsze kostiumy”, „Najlepszy hack”, „Historia z wakacji”, „najlepszy Mask” i „Najlepsza gazeta”. Ich opis jest oferowana w artykule, po strukturze zdarzenia.
 5. Podsumowując wyniki. Po zakończeniu programu konkurencji musi być w skrypcie na Halloween w szkole to jakiś twórczy pokój do członków jury mają wystarczająco dużo czasu na podjęcie akcji. Gdy wyniki są gotowe, wręczył dyplomy i komentowane przez uczestników.

Program gra

 • Symbole. Uczestniczące zespoły są dostępne w określonym czasie (jedna kompozycja muzyczna) sporządzić listę atrybutów, które towarzyszą wakacje. Zwycięstwo przyznawany jest drużynie, której lista jest dłuższa.
 • Najlepszym maska. Ta konkurencja będzie ciekawe do przeprowadzenia w formie master-klasy. W tym celu każdy zespół wnosi do udziału w „artystę” i dwa modele (dziewczynka i chłopiec). Są one podawane przez pewien czas i niezbędne wyposażenie: zestaw makijażu i zakładów fryzjerskich. Następnie prezentacja prac – pokazując maski. Po każdy zespół zorganizuje demonstrację, konieczne jest przeprowadzenie ogólnego wrażenia.

 • Historia z wakacji. W tej konkurencji czołowych uczestników zadawania pytań, które ujawniają się z tematem imprezy. Poniżej znajduje się lista pytań szorstki, które mogą być uzupełniane i modyfikowane.

pytania

 1. Jak sama nazwa tego dnia w Ameryce Środkowej? (Dzień Zaduszny).
 2. Które zostały przyjęte, aby dać dzieciom, które przychodzą do domu, na to święto? (Cukrowa).
 3. Kiedy Halloween jest obchodzone w Kanadzie i USA? (W nocy z 1 listopada).
 4. Druga nazwa wypoczynku w tych krajach? (Dzień Wszystkich Świętych).
 5. Który sezon rozpoczyna się w tym dniu wśród starożytnych Celtów? (Zima).
 6. Która postać ma wakacje? (Gurda).
 7. Dlaczego jest tradycja, aby ubierać się w tym dniu w niezwykłych kostiumach? (Odstraszania złych duchów).
 8. Gdzie we Francji odbywają się wielkie karnawały dedykowane do wakacji? (Disneylandu).
 9. Jak sama nazwa tego dnia w Chinach? (Dzień pamięci o przodkach).
 10. Jakie kolory są najważniejsze w te wakacje? (Pomarańczowy, czarny i czerwony).

Konkursy, które wymagają wcześniejszego przygotowania

 • Najlepiej siekać. Halloween w szkole nie może być prowadzona bez tradycyjnych kompozycjach konkurencji wykorzystaniem dyni. Przed rozpoczęciem wypoczynku składa się wystawa prac, które zostaną ocenione przez jury. Może być umieszczony w foyer hali lub na scenie. Każda kompozycja należy dołączyć informacje na temat uczestników, użyte materiały i mieć nazwę. Podczas konkursu są przedstawiciele zespołów z ochroną pracy – twierdzą jego znaczenie dla tego święta i opisać etapy wykonywania jego arcydzieło.

 • Najlepsza prasa. Przed imprezą jury studiował czasopisma wydane do tego święta, ocenić ich treść i estetykę.

 • Najlepszy kostium. Każdy zespół pokazuje męski i żeński modelu kostium i komentarzy na jego znaczenie dla wypoczynku. Po wykonaniu wszystkich zespołów muszą przeprowadzić całościowe wrażenie.

Położenie szkoły na Halloween

Na jasnej organizacji i przebiegu festiwalu miesiąc przed planowanym klas zdarzeń powinien być zaznajomiony z sytuacją, w której Przykładowa struktura przedstawia się następująco:

 • Cel: twórczy samorealizacja uczniów poprzez włączenie w sprawach zbiorowych klas szkolnych szerokości.
 • Data: wskazuje czas i miejsce organizacji imprez.
 • Miejsce: .. biurowe, audytorium, etc., które odbędzie się uroczystość.
 • Uczestnicy: Wskazuje partie klasowe.
 • Członkowie jury: wykaz nauczycieli i szefów klubów, którzy wezmą udział w sędziowaniu.
 • Terminy realizacji: ustęp ten powinien zawierać o strukturze wypoczynkowego, wykazu zawodów, a także zalecanej liczby uczestników w nich.
 • Kryteria oceny: zaleca się określić, będą oceniane przez zespoły wydajności, na przykład, dla niektórych wskaźników:
 • sztuka – 5 punktów;
 • kostium estetyka – 5 punktów;
 • Ochrona Poprawność – 5 punktów;
 • Masa – 5 punktów;
 • że treść konkursu wypowiedzi temacie – 5 punktów.
 • Podsumowując: w niniejszym ustępie określa planowaną liczbę nagród, lista nominacji od sponsorów i rodziców uczestniczących w procesie udzielania uczestników.
 • próba Harmonogram: w pozycji trzeba określić na jakim czasie powinny być stosowane dla klasy udziału w imprezie, a także czasu i miejsca instalacji i ubrać prób.
 • Tło: To określa współrzędne organizatorów zawodów, które mogą skontaktować się z uczniów, rodziców i nauczycieli – w przypadku pytań.
 • Uwaga: takie zdarzenie jak Halloween w szkole, wymaga przestrzegania pewnych norm etycznych, a więc w tym momencie musi powiadomić uczestników zakazać demonstracji przemocy i okrucieństwa.

rejestracja

Aby stworzyć świąteczną atmosferę odpowiednią potrzebę udekorować pokój, w którym odbędzie się impreza. Na lekcji plastyki i studentów technologia może przygotować maski i kostiumy. Klasy uczestniczące wypuścił gazetę na dany temat, która podkreśla historię święta i jego tradycji. Wystawa lamp z dyni jest wykonany w hali lub na scenie. Oryginalna dekoracja pomieszczeń będzie zasłona siatek sportowych, umieszczonych na ścianach. Ponieważ festiwal odbywa się jesienią, wskazane byłoby stosowanie kompozycji z liści, kwiatów i owoców.

zapobieganie wypadkom

Ponieważ jednym z tradycyjnych symboli imprezy są świece, konieczne jest, aby ostrzec w klasach zaliczek do zakazu używania świec (są one zastępowane pochodniami), umieszczone w dyni, Bengal światła i innych źródeł otwartego ognia.

wniosek

Halloween w szkole obejmuje dużą liczbę studentów. Dlatego, aby zapobiec zaczepy w pomieszczeniu, w którym odbędzie się wydarzenie, trzeba położyć kawałek poleceń głosowych priorytetów i procedury konkursu.