85 Shares 7203 views

Wózki Noordline: opis, rodzaje, cechy i opinii właścicieli

Wybierz wózek nie jest takie proste. Ponadto nacisk spadnie na zestawie cech. Aby uniknąć missteps, wiele z nich stara się badać opinie rodziców na temat danego produktu. I to jest dość logiczne, bo nikt, ale nabywcy nie mówi o zaletach i wadach modeli w jak najlepszy sposób. Jakie są wózek Noordline? Jakie są plusy i minusy ma? Na co zwrócić uwagę rodziców częściej? I czy koszty faktycznie dać pierwszeństwo tym produkcie? Wszystko to na. Sądził, aby pomóc wielu opinii klientów. Tak powszechna opinia tutaj nie zostanie znaleziony, ale ogólne wrażenie jest zdecydowanie idzie.


rodzaje inwalidzkie

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jaki rodzaj projektu są Państwo zainteresowani. Krzesło bardzo dużo typów mieć również więcej niż wystarczająco. Często producenci starają się specjalizować lub tylko w jednym kierunku, lub w kilku.

W tym zakresie proponujemy Noordline wózek uniwersalny model. Czyli ma oddzielnych kołyski lub „spacery”, jedyny kompletny i uniwersalny projekt dla dzieci w każdym wieku. Decyzja ta zadowala wielu.

Dokładniej, można je znaleźć wśród propozycji tylko „2 w 1” i „3 w 1”. Jest to dość wygodne i wszechstronne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą długi czas zastanowić się nad zakupem wózkach. Można kupić raz Noordline, a następnie używać go tak długo, jak dziecko wyrasta wiek, w którym konieczne jest, aby rzucić w strukturze. Bardzo wygodny i praktyczny!

projekt

Jak mówią, spotykają się na ubrania. Dotyczy to wielu dziedzin życia ludzkiego. A jeśli chodzi o rzeczy dla dzieci, chcesz kupić produkt, który będzie wyglądać schludnie i ładnie, tak, że z nim nie powstydziłby się wyjść na spacer lub do miasta. Dlatego rodzice poza inwalidzkie umysłu przywiązuje wielką wagę. To nie jest tak w rzeczywistości, a poważny występ, ale pewien wpływ na popularność wzorów ma.

Wózek Noordline Edel Viva (i wiele innych) – stylowe, modne i nowoczesne rozwiązanie dla rodziców i ich dzieci. Kupujący są pewni, że wszystkie modele „Nurdlayn” wyglądają bardzo starannie, solidnie, schludny. Z tym wszystkim bez fanaberii lub specjalne przedmioty nie są. Tylko minimalizm i brak „wodotryski”.

Mówiąc o kolorach, korzystne jest elastyczność. IT Noordline wagony ( „2 w 1” i „3 w 1”) oferują szeroką gamę bogatych kolorów i wzorów, które pasują chłopców i dziewcząt. Tak, istnieją pewne modele, które oferują wyłącznie dziewczęce lub chłopięce opcje, ale nie są one pozbawione uniwersalności. To jest dobre, bo można kupić wózek z oczekiwaniem kilku pokoleń!

koła

Koło – jedna z najważniejszych cech, które wyróżniają się w pojazdach żadnych dzieci. Są one odpowiedzialne za koordynację ruchów, jak również łatwość zarządzania, która odgrywa ważną rolę dla rodziców. Wózek pierwotnie wybrany z oczekiwaniem, że dorośli je wygodnie obsługiwać.

W tym obszarze, konsumenci, opinia została podzielona. Fakt, że wózek „3 w 1” Noordline (a „2 w 1”) jest wyposażone w cztery koła nieobrotowych. I gumy, z wkładkami metalowymi. Taki system jest stosowany we wszystkich modelach „Nurdlayn”.

Nie każdy lubi koła gumowe. Fakt, że są one non-obrotowe, rodzice mówią, że to jest plus. W ten sposób zapewniają one dość równomierne i płynne ruchy. Ponadto składnik metalowy koła wyróżnia się wśród zalet. Ale część gumową wątpliwości. W nowoczesnych dróg możliwe jest uszkodzenie tego ważnego szczegółu.

Wiele osób woli nadmuchiwane koła. Jednakże, jeśli masz wózek Noordline, można zauważyć, że jest to na ruchy agility nie jest gorsze od podobnych modeli innych marek. Nie można się martwić o takiej oryginalnej decydenta!

podwozie

Należy również zwrócić uwagę, aby wyrównać ramę i podwozie karetki. Oni też są ważne cechy. Ale z reguły rzadko wyglądają i są prawie takie same we wszystkich modelach, zwłaszcza jeśli jest to, jak w naszym przypadku, uniwersalnych wzorów.

Wózek Noordline Edel (i inne modele) jest wyposażony w trwałe ramy i obudowy ze stali nierdzewnej. Takie konstrukcje nie boją się zmian temperatury, jak i wystawieniu na działanie światła ultrafioletowego. Ponadto, sama rama jest prosta i nie wymaga specjalnej opieki. Jest to bardzo dobry wynik, a powodują one konsumentom rozkoszy.

Mechanizm składania w tych strukturach – książka. Rozwiązanie to pozwala szybko i łatwo dodawać, rozprzestrzeniania, przenieść i przechowywać wózek. Jedyną rzeczą, że wielu rodziców nie są zadowoleni z tego koszyka. To jest całkowicie wykonany z metalu. Taki sposób nie jest zbyt wygodne. I z tego wózka Noordline „2 w 1” nie uzyskać najlepsze opinie. Jeśli potrzebujesz wózek z dużym i przestronnym kosz na zakupy, będzie musiał znaleźć inne przedmioty.

bloki

Ponieważ mamy do czynienia z uniwersalnych modeli, trzeba zwrócić uwagę na te jednostki. To nie ma znaczenia, o co dokładnie typu pytanie – „2 w 1” lub „3 w 1”. Blokuje cały Noordline podobne pod względem cech. A różnice występują zwykle tylko w dziedzinie projektowania i kolory.

Kolebka – jedna z najważniejszych części. Generalnie, rodzice są zadowoleni z nim, ale nie we wszystkich przypadkach. Fakt, że często podkreśla zwartość konstrukcji. Innymi słowy, kolebka nie nadaje się do dużego dziecka: dziecko nie jest zbyt wygodne w nim. Ale dla przeciętnego noworodka jej wystarcza na około 6 miesięcy użytkowania. Po może być zmieniony na „spacer”.

Waga w koszu około 4-5 kg, co czyni konstrukcję całego utworu. Tam spoczywać 3 poziomy regulacji. Ta zaleta, która jest powszechnie podziwiany.

Siedzisko posiada również swoje wady i zalety. Podnóżek jest regulowany, nie ma specjalnego szczebel przed dzieckiem. W razie potrzeby można go łatwo usunąć i podłączyć z powrotem. „Spacer” jest wyposażony w pięć-punktowych pasów bezpieczeństwa, który przewiduje pozycję wiarygodnego dziecka wewnątrz struktury. Tylko tutaj Noordline opinii wózek nie są najlepsze do chodzenia bloku ze względu na brak regulacji oparcia wielopoziomowego. Można przetłumaczyć go w pozycji leżącej, ale przyjął kilka stanowisk nie jest przewidziane. Mała rzecz, która odpycha niektórych nabywców.

Opcje

Nie najważniejszym, ale dla wielu ciekawe kryterium – kompletny zestaw wagonów. Jej wielu zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli mówimy o uniwersalnej konstrukcji. I naprawdę nie chcesz kupić wózek, który będzie wymagał nawet po dodatkowych kosztów.

Niestety, to jest nasz obecny do takich towarów i smakołyków. Co to jest? Noordline wózki nie mają transportu dzieci. Odnosi się to do wszystkich modeli. Ponadto, płaszcze przeciwdeszczowe mają krótkie struktur. Ale jest moskitiera i peleryna na nogi. Obejmują one również torbę dla mamy i specjalną kopertę na ciepłą zimę dla noworodka i słonecznym cieniu.

Przez cały ten wózek „3 w 1” Noordline zbiera mieszane recenzje. Tak, brak normalnego płaszczu i prowadzenie dla dziecka – brakuje. Ale są one objęte innymi składnikami.

koszt

Cena – czas, zmuszają wielu rodziców, aby pomyśleć o zakupie dowolnego produktu, oraz, ewentualnie, powinno to być wózek. W tym przypadku ceną zmusza kupujących do nie być zbyt szczęśliwy.

Dlaczego? Problemem jest to, że wagony Noordline, których opinie są prezentowane na naszej uwagi, kosztowne. Są one uważane za luksusowe towary wysokiej jakości. Średnio model „2 w 1” będzie kosztować 28-30 tysięcy rubli. Dla uniwersalne wózki drogie. Dokładnie tak samo jak w przypadku opcji „3 w 1”. Zasadniczo płacisz marki i stylu.

Czy warto kupić?

Zwracają uwagi do naszej aktualnej produktu? Szczerze mówiąc, nie istnieje jedno rozwiązanie. Wszystko zależy od tego, co jest dla ciebie ważniejsze – jakość, cena i marka. Wagony „Nurdlayn” nie różni się zbytnio od swoich tańszych odpowiedników. Czy to kolebka ich lepiej w kilka razy, a nie standardowe wyposażenie.

Z powyższego można wnioskować, że jeśli budżet na to pozwala, dostać się Noordline. Nie pożałujesz. Jest to doskonały produkt do zastosowania we wszystkich porach roku. On nie zawiódł. Ale gdy budżet nie pozwala, lepiej jest nie do zatrzymania „Nurdlayne”. Znaczące różnice w stosunku do podobnego, ale mniej kosztowne, nie tutaj. Zdawać sobie sprawę z tego!