854 Shares 1491 views

Kilka powodów, aby odwiedzić zoo w drodze Kaluga

Zoo w drodze Kaluga od dawna ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców okolic. Dogodna lokalizacja, w południowo-wschodniej części Moskwy na 47 km drogi Kałudze pozwala połączyć bliskość metropolii i czystości spokojnych przedmieściach. Łączna powierzchnia zoo – 8 ha. W tym obszarze również znajduje akvazoopark, gdzie odwiedzający mogą zobaczyć życie morskie i poszerzyć swoją wiedzę na temat okolicznych flory i fauny.


Jak się tam dostać

Dokładna lokalizacja egzotycznych Park – 47 km od drogi Kałudze. W zoo znajduje się 20 km od MKAD. Aby dostać się tutaj najłatwiej samochodem po oznaczeń znajdujących się na trasie. odwiedzający zoo zapewnia również bezpłatny transport do stacji metra „Teply Stanem”.

Prywatne zoo w drodze Kaluga – to świetny sposób, aby spędzić weekend z rodziną. To tutaj, że dzieci i dorośli mają okazję zobaczyć egzotyczne mieszkańców przyrodę innych krajów i kontynentów. Pouczające i ciekawa wycieczka pomogą rozwinąć i poszerzyć horyzonty ogólną wiedzę o świecie.

mieszkańcy zoo

Istnieje wiele powodów, dla których powinno dojść do egzotycznych Park. Zoo na trasie Kaluga – wyjątkowe miejsce. To zebrano ponad 50 gatunków zwierząt, które nie występują w żadnym innym zoo w Rosji. Zwiedzający mogą zobaczyć na żywo pantera mglista i białego lwa. Zoo jest domem dla rzadkich gatunków szympansów i orangutanów. I dzieci i dorośli z pewnością zachwyci dużą kolekcję egzotycznych i kolorowych papug.

Łączna liczba wszystkich zwierząt zoo – ponad 5000 osób. Dla wszystkich zwierząt zbudowanych jako letnich i zimowych klatkach na świeżym powietrzu, w których mogą być wygodne w każdych temperaturach.

Zoo w drodze Kaluga oferuje odwiedzającym lepsze zapoznanie się z słodkie i urocze lemurów. Zwierzęta żyją w oddzielnym wyspy, który jest oddzielony od wąskiej taśmy wody gruntowej. Dorośli i dzieci mogą obserwować życie zwierząt i codziennych obowiązków bez obawy przed nimi.

W dodatku do klatek z egzotyczne zwierzęta w zoo Kaluga autostrady akwaterrarium wyposażonych około 2500 metrów kwadratowych. metrów. Jej terytorium ma ogromny lądowych i morskich akwariów z niezwykłych mieszkańców.

W zoo, dzieci mogą bawić się i interakcji ze zwierzętami – króliki, owce, świnki morskie, biedronki. Mogą one dotknąć i udaru mózgu, bez strachu przed agresją z ich strony. Dla wszystkich Zoo oferuje przejażdżki na kucykach.

Zoo na trasie Kaluga otwarty jest codziennie od 10 rano do 10 wieczorem. Wpisowe – 300 rubli, dla dzieci do 7 lat, aby przejść darmo. Zoo jest wyposażona we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu. Istnieje kilka restauracji z różnych kuchni, a także fast food. Duży parking na 1000 miejsc będzie szybko znaleźć miejsce do parkowania. Na terenie dla wygody ruchu można wypożyczyć golfkar, aw sklepie z egzotycznymi zwierzętami – zakup domu nowego zwierzaka.