807 Shares 1818 views

Prawidłowa instalacja okna PCV GOST

Jeśli nie jest zainstalowany, nawet najbardziej wysokiej jakości i drogie okno straci wszystkie swoje zalety. Zaleca się, aby zamówić montaż okien PCV dla gości w firmie, która kupiła strukturę. Będzie to okazją do uzgadniania warunków, a specjalista instalator lepiej zrozumieć wszystkie cechy i niuanse zabezpieczania pewną konstrukcję okna. GOST 30971-2002 zaprojektowany do ochrony praw nabywców i zapewnienia pożądanego poziomu jakości usług dla montażu konstrukcji z elementów przezroczystych, które zapewniają okna firmy i przedsiębiorstwa.

W tym artykule przyjrzymy się, co należy uwzględnić przy wykonywaniu montażu okien PVC GOST.

1. szwu mocującego w trzech warstwach

Montaż konstrukcji metalowych – krytyczny proces, który wymaga poważnego podejścia do kwestii dokładnie chroniona przed wszelkimi wpływami zewnętrznymi. Temperatura w każdym pomieszczeniu różni się znacznie od temperatury zewnętrznej. Oraz w celu zapobieżenia powstawaniu skroplin przeciągów i warstwy montażu osadza się na trzy warstwy.

Podstawowa lub warstwa środkowa – pianka jednoskładnikowy, który zapewnia izolację akustyczną i izolację cieplną. Poprzez instalację okna PCV GOST, zalecamy stosowanie pianki o mniejszym współczynniku rozszerzenia wtórnym. Pozwoli to uniknąć późniejszego odkształcenia konstrukcji okna.

Zewnętrzna warstwa. Specjalne taśmy uszczelniającej wstępnie sprężone i przyklejone do zewnętrznej strony ramy bezpośrednio przed montażem. Taśma ta rozszerza się i wypełnia wszystkie rodzaje chropowatości i nieprawidłowości, jak również jako dodatkowa ochrona przed wilgocią i parą usuwa ze szwem składania. Aby chronić dolną warstwę wilgoci z instalacji GOST polega klejenie okna PCV na profilu oraz specjalny otwór (dyfuzja) wstążki przepuszczającej parę.

Warstwa wewnętrzna chroni warstwę pianki wytworzonej z wilgocią do wnętrza pomieszczenia. Warstwa ta składa się z kilku taśm klejących, które mają właściwości barierowe dla pary.

2. jakościowe materiały izolacyjne

Zaleca się by trzymać kryteria GOST, montaż okien PCV wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

3. Technologia Montaż w oknie otwierającym

Należy pamiętać, że montaż okien PCV dla gości nie wolno używać tylko jednego piankę montażową.

Wybór łączniki potrzebne, na podstawie wagi i powierzchni konstrukcji okiennej, biorąc pod uwagę siłę ścian nośnych i poziom dopuszczalnych obciążeń. Rowki są umieszczone w płycie kotwiącej. Kotwy są przymocowane do kołków otworu okiennego.

Technologia montaż okien plastikowych dla gości – jest to trudny proces, który wymaga pracownika do wysokich umiejętności zawodowych i głębokiej wiedzy. Gwarancja na ustawieniach tylko z profesjonalistami może dać.

Montaż okna PCV GOST – to żmudna proces, ale korzyści z jego przestrzegania kosztów. Zapewnia lepszą ochronę wielowarstwową i szew przed wilgocią i dodatkową szczelność, niezawodność, wydajność i prac instalacyjnych i komfortowe korzystanie z tego produktu.