569 Shares 4054 views

„Suprema-oskrzelowo”: instrukcje stosowania leku. Uwagi dotyczące stosowania syropu na kaszel „oskrzelowo-Suprema”

Lek „oskrzelowo-Suprema” Instrukcja w sprawie stosowania dotyczy preparatów ziołowych, które wywołują działanie przeciwzapalne i wykrztuśne. Leki mukolityczne i pokazuje właściwości rozszerzającego oskrzela. Kraj pochodzenia – Indie.


Aktywność farmakologiczna

leki akcji dostępne ze względu na jego skład składników pochodzenia roślinnego. Wyjaśniamy, każdy z nich w szczegółach.

  • Adatoda Wasicka – roślina, której ekstrakt z liści od tysięcy lat stosowane jako skuteczne środki dla astmy, zapalenia oskrzeli, gruźlicy i innych chorób. Wydajność tego składnika jest związane z jego rozkurczowe, mukolityczne właściwości wykrztuśne. Adatoda Wasicka jest stosowany w wielu leków na kaszel i przeziębienie, w tym w „oskrzelowo-Suprema” preparatu.
  • Lukrecja – najsłynniejszy i najlepiej przebadana w tej rośliny stosowane w leczeniu kaszlu. Na jego działanie farmakologiczne mówić nawet napisana w języku chińskim trzech tysięcy lat przed naszą erą, „traktat o ziołach.” Analiza tybetańskich recept medycyny pokazały, że lukrecja została wykorzystana jako część prawie 98 procent wszystkich zarzutów. Roślina ma działanie łagodzące, przeciwzapalne, przeciwbólowe, wykrztuśne aktywność. Jego skuteczność związana z glitsirrozina obecności – substancja, która obniża lepkość i zwiększone wytwarzanie śluzu, a zatem ułatwia jego usuwanie z organizmu. Jak wyjaśniono w instrukcji do stosowania „Suprema-oskrzeli” w większym stopniu wynika to działanie lukrecji pozwala usunąć obrzęk i usunąć suchy kaszel. Osiąga się to poprzez stymulację wydzielniczą funkcję błon śluzowych dróg oddechowych i urzęsionych nabłonka oskrzeli i tchawicy.
  • Kurkuma – trawa, która jest integralną częścią kultury Indii. Mieszkańcy tego kraju i jego zastosowanie w przemyśle i życiu codziennym, w kuchni i w kosmetykach, i, oczywiście, lek. Struktura rośliny zawiera kurkumina, który jest silnym środkiem przeciwzapalnym. Ponadto, kłącze kurkumy ekstraktu poprawia działanie układu pokarmowego i pobudza apetyt, jest bardzo ważne, aby przywrócić osłabiony organizm po chorobach, zwłaszcza u dzieci.
  • Bazylia – jeden z najbardziej cenionych roślin w Indiach. Jego już od tysięcy lat stosowany jest jako lek mający wielką moc uzdrawiania. Bazylia zawiera wiele substancji czynnych, które razem wytwarzają przeciwgorączkowe, antyseptyczne, przeciwkaszlowe, wykrztuśne działania. Jako część leku „oskrzelowo-suprema” zapewnia również działanie przeciwbólowe.
  • Imbir jest prawdą – wspaniała roślina po raz pierwszy jeszcze wspomnieć o dwóch tysięcy lat pne traktat cesarz Shen-Nun. Imbir jest sanskrycie oznacza „lek uniwersalny”, i muszę powiedzieć, że jest to całkowicie uzasadnione. Lek „oskrzelowo-Suprema” (instrukcja jest zgłaszane) ze względu na wpływ wyciągu z kłącza imbiru rozszerza oskrzela, wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające, i są dostępne jako część olejków roślinnych wzmacniają układ odpornościowy i promowania szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Jagoda zheltoplodny – rozłożone India rośliny. Stosowany jest w leczeniu szerokiego zakresu chorób. Hipokrates mówił o jego efektów leczniczych. Substancje czynne mają rozszerzające oskrzela i właściwości przeciwzapalne. Ze względu na obecność w kompozycji zheltoplodnogo psiankowatych lek „oskrzelowo-suprema” (użytkownik podkreśla) skutecznie normalizuje temperaturę ciała.
  • Kardamon obecny – jeden z najbardziej popularnych i ceniona na całym świecie przypraw. Jednak nasiona rośliny z rodziny imbir stosowany nie tylko w kuchni, ale również w medycynie, ponieważ lek rozszerzający oskrzela wystawowa i aktywności viralstatic. Jednak ponad trzy tysiące lat temu zaczęliśmy używać kardamon, aby ułatwić oddychanie, leczeniu przeziębienia, grypę.
  • Długi pieprz – rośliną powszechnie stosowane w przemyśle farmaceutycznym w wielu krajach. Pierwsze wzmianki o jego właściwościach leczniczych w literaturze indyjskiej sięga 2 tysiąclecia pne. Długi pieprz produkuje antyoksydacyjne, przeciwzapalne, działanie antyalergiczne. Między innymi, pomaga przywrócić system immunologiczny, a zatem została włączona w Broncho-Suprema leków”. Przewodnik informuje, że długo ekstrakt pieprzu owoce do neutralizowania wirusów i bakterii.

Farmakokinetyka

Aktywność leku, jak już wspomniano, jest spowodowana połączonym działaniem włączenie składników, jednak prowadzenia badań farmakokinetycznych charakter nie jest możliwe.

wskazania do

Preparat „oskrzelowo-suprema” instrukcji zaleca stosowanie w chorobach o charakterze zapalnym dróg moczowych, którym towarzyszy kaszel (tchawicy, początkowe etapy krztusiec, zapalenie krtani, zapalenie płuc, zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli) i przewlekłe choroby dróg oddechowych (Lectorsky krtani, palaczy zapalenie oskrzeli).

Postać dawkowania. struktura

Lek wytwarzany w postaci ciemno brązowego syropu, o charakterystycznym zapachu. W aptekach uwalniane w butelkach 50, 60 lub 100 ml. W 5 ml syropu zawiera 30 mg grubą adatody ekstrakt naczyniowych, 20 miligramów grubą ekstrakt lukrecji, 10 mg ekstraktu z grubą Holy bazylii, kurkuma i imbir leku, 5 mg grubości Duży ekstrakt pieprzu, psiankowatych i kardamonu zheltoplodnogo obecnej. Pomniejsze składniki wystają gumy guar, benzoesan sodu, bronopol, sacharozę, koper, smak i aromat malinowy, roztwór sorbitolu semidesyatiprotsentny, lewomentol, parahydroksybenzoesan metylu, karmel, kwas solny, parahydroksybenzoesan propylu sodu, glikol propylenowy, woda oczyszczona, monohydrat kwasu cytrynowego. Lek „oskrzelowo-Suprema”, których cena waha się od 98 do 125 rubli, można kupić w każdej aptece bez recepty lekarza.

Sposób użycia. dawkowanie

Dzieci po czternastu lat i dorośli trzy razy dziennie jest pokazany wypić jedną lub dwie łyżeczki syropu (5-10 mililitry). Pacjenci z sześciu do czternastu lat przewidziane trzy razy dziennie lub odbioru pół łyżeczki leku (2,5-5 ml) i dzieci w wieku od trzech do pięciu lat, – nie więcej niż pół łyżeczki (2,5 mililitry). Kurs terapeutyczny średnio dwa do trzech tygodni.

skutki uboczne

Bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów w każdym wieku leku „oskrzelowo-Suprema”. Recenzje zawiera praktycznie żadnych informacji o wystąpieniu jakichkolwiek działań niepożądanych po użyciu. Jednak nauka nadal ostrzega o możliwości wystąpienia alergii w przypadku nadwrażliwości na składniki leku.

Przeciwwskazania

Nietolerancja na składniki leku z jego stosowania należy unikać. Nie przepisać środki do dzieci w wieku do trzech lat. Szczególną ostrożność należy zachować przy otrzymywaniu środków dla osób cierpiących na cukrzycę, ponieważ w 5 ml syropu zawiera 1,5 g cukru. W okresie rozrodczym i podczas laktacji Drug Administration „oskrzelowo-Suprema” tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

Interakcje z innymi lekami

Nie mieszać syrop z leków przeciwkaszlowych, jak w tym przypadku, trudno odkrztuszanie plwociny tłumiony.

przedawkować

Do tej pory nie ma doniesień o przedawkowaniu.

Medycyna „oskrzelowo-Suprema” dla dzieci. opinie

Rodzice są pozytywne opinie na temat leku. Ich zadowolony, że lek nie zawiera leku i zawiera wyłącznie surowców roślinnych. Mama i tata mówią, że syrop delikatnie działa na organizm, nie powoduje działań niepożądanych u dzieci. Po spożyciu dzieci usunięto obrzęk śluzówki, zatrzymuje kaszlu. Wynika to z pewnym relaksujący wpływ leku na oskrzela, które pod intensywnym kaszlu spazmiruyutsya. Również rodzice donoszą, że jak wynika z syropem „oskrzelowo-Suprema” u dzieci zmniejsza temperaturę.